poster

První láska (festivalový název)

 • Francie

  Un amour de jeunesse

 • Německo

  Eine Jugendliebe

 • Německo

  Eine Jugendliebe

 • anglický

  Goodbye First Love

Romantický / Drama

Francie / Německo, 2011, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sochoking
  ***

  Mesiace plynuli, roky pribúdali a ona bola furt pätnástka a on 19 ročný floutek. S týmto to tvorcovia nejak nevychytali.(29.3.2014)

 • Tomis28
  **

  [Festival Francouzského Filmu 2011 - Praha](30.11.2011)

 • FlyBoy
  ***

  [FFF 2012, Sydney] Sterilná, akože fatálne sa tváriaca "básnička" o prvých partnerských sklamaniach, ktorú pred podpriemernosťou zachraňuje senzitívna kamera a zopár prepekných scén. Inak predstieraná lahkosť, mŕtvy syžet a jeden vychytralý "boyfriend" čo si sere do huby. Pomalá interpretácia myšlienok mi nevadí-mám ju dokonca v obľube, vadí mi, keď ju niekto vykastruje do tézovitosti, poprípade ju "obohacuje" o sekundárnu škrobenosť-sme introvertní architekti, nosíme šál aj v lete, bývame v loftoch a spíme so svojimi profesormi... Vlastne aj ja mám šedý tvídový kábat a zarastenú bradu, takže by som mal byť asi radšej ticho.(23.3.2012)

 • kurzweil
  **

  Tak tohle byla síla....pokud vám není patnáct a nejste poprvé zamilovní tak vám film akorát tak ukáže jak jste v patnácti byli neuvěřitelní. Příběh odpovídá uvedenemu popisku, jen je potřeba říct, že hlavní hrdinka zaslouží pár facek celej film, hlavní hrdina 4/5 a architekt polovinu času co stráví na plátně. Prostě scénář je úplně mimo, herecké výkony odpovídájí scénáři, takže jsou pořád ubulení, nebo alespoň smutní. Film mě vyčerpal, a to jsem zvyklý na "pomalé filmy".(24.9.2012)

 • Shawaeh
  ***

  Je to krásný zobrazení iracioální síly první lásky, kterou už nikdy nic nenahradí. Na druhou stranu, mezi Camille a Sullivanem podle mně nebyla žádná chemie – takže nejlepší části filmu byly vlastně její sólo scény, pokud se vám teda podaří zapomenout důvod, proč že je vlastně nešťastná. Ubíhání času je chvílema uvěřitelný, ale když se na konci zase potkaj, mám pocit jakoby celý ty roky ani neuběhly.(6.4.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace