Vesmírný krystal

Eric Woster

Scénografie:

Steven P. Sardanis

• corpsy

Ďalšia vykrádačka vesmírneho monster slasheru, zabehnutého VOTRELCOM. Tento opäť ponúka podradnú zábavu, ale s tou výnimkou, že sa to vlastne všetko smerom ku koncu mení na rodinný snímok a postráda akúkoľvek logičnosť či už zo strany príbehu, alebo konania postáv. Remeselne to nieje vzhľadom k určite malému rozpočtu zlé, no námetovo sa tu opäť niekto inšpiroval tortou psíka a mačičky.(2.5.2019)

• vitekpe

Kolega TERRORDROME to vystihl ve svem komentari naprosto presne, takze doplnuji jen nudny vizual a otresny soundtrack, ktery se do filmu vubec nehodil. Slabota slaba, ztrata casu.(7.11.2015)

• TERRORDROME

Tak som sa po dosť dlhej dobe nechal nalákať na film len kvôli plagátu, bez akýchkoľvek informácií o deji. Moje očakávania boli síce štandardne nulové, ale tejto slaboduchej sci-fi limonáde sa ich bez problémov podarilo ešte podliezť. Kozmonauti nájdu na Marse nejaký šuter z ktorého sa vyliahne obludka čo svojimi nezbednými chápadlami zabije a vicicia pár ľudí. Nič nové a záleží na tom aká to bude zábava. Tvorcovia sa však rozhodli že ich dielo bude tým najnezábavnejším a najnudnejším sci-fi brakom pod slnkom v ktorom bude najšokujúcejšou scénou krv striekajúca z rukáva pri zabití prvej obete. S každou mnútou je to stále horšie a horšie a ja sledujem párik ostávajúcich kozmošov ako sa potácajú v papundeklových kulisách vesmírnejj lode a zo všetkých síl sa snažím nezaspať. Medzitým ešte uvidíme aj nejaké prestrihy na obludku čo tam len čučí a vzdychá, pripomínajúc veľkú svietiacu žiarovku s očami. Napokon vyjde najavo že E.T nie je zlý a chce len volať domov, v tej chvíli som myslel že ma fakt zloží mŕtvica. Na záver filmu som sa potom musel nahlas rehotať, pretože naši hrdinovia sa s emzákom skamošia, hrajú spolu spoločenské hry a robia si priateľské naprieky. No a keď prišlo srdcervúce lúčenie za zvukov nejakého slaďáku v štýle Céline Dion tak som si povedal, "ja mám dosť"... a mal som.(1.4.2012)

• drankeryth

Joooj, mam z tohoto filmu zly pocit. Preco to museli tak pokurvit ? Ked uz po extremne dlhej dobe ukazali vesmirneho votrelca, tak mi bolo do placu, co to za atrapu vymysleli a vypustili von do utrob vesmirneho plavidla. Priserka vhodna pre male deti v ranajsom vysielani. A ked sa s nim este aj skamaratili pri konci filmu, tak to som uz na film zanevrel. Preco vlastne boli s nim za dobre, ked im zvysnu posadku zavrazdil? To bola teda blbost, ale nejake svetle vynimky som vo filme postrehol a tak preto film hodnotim nejakymi hviezdickami.(7.10.2014)