poster

The Real L Word (TV pořad)

Reality-TV

USA, 2010, 27x60 min

Scénář:

Ilene Chaiken

Kamera:

Shanra Kehl
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Druidessss
  **

  Víte co si bere lesba na druhé rande? Stěhovací vůz. Lesby přicházejí, odcházejí, ale pozor - také se i vracejí. Zpět do toho neustálého kolotoče sexu, chlastu a slz. Nesympatická a neatraktivní hlavní hrdinka s dreadama, co ojede vše co jí přijde pod ruku (a co je k nevíře - ony se od ní nechají ojíždět velice rády). // Nicméně dnes jsem se podívala na první 3 díly druhé série a z jedné hvězdy měním na dvě. Hlavní postava totiž ukázala, že má i mozek. Když ono to v tom kontrastu blbek jde ovšem celkem lehce. Pokud vám jde o hezký baby a nesmyslná dramata, která se nacházejí jen v lesbích "relationshits", tak jste na správné adrese..(11.2.2012)

 • chicab8
  ***

  Jediným pojítkem reality show TRLW a seriálu TLW je jejich primární téma - lesbičky a jejich život. TV pořad není sestrou ani bratrem původního seriálu, je spíš kulhající sestřenicí z třetího kolena, neuškodila by mu větší dynamičnost, dramatičnost a vtipnost. Je to prostinká „kukanda“ do obýváku pár úspěšných žen žijících v LA. Musím uznat, že protagonistky mají něco do sebe a pořad může být poměrně snesitelná výplň sychravých večerů.(5.9.2010)

 • Beagle
  **

  Tohle dílo se nijak neliší od kterékoliv jiné reality show made in USA, čili se na to dá koukat, ale intelektuální obohacení rozhodně nečekejte. A ani jméno producentky a tvůrkyně L Wordu Ilene Chaiken (která slibovala konečně ten "opravdový" zážitek) mě zřejmě nepřiměje sledovat další díly. Ledaže by angažovali Jennifer Beals, což se ale zřejmě nestane...:)(18.7.2010)

 • NinadeL
  **

  27/27 Nadšená vyloženě nejsem, ale tak dá se to. Přeci jenom po nešťastně pojatých Interrogation Tapes byl původní TLW docela pohřben, takže toto, ač ve formátu reality - show, jest důstojnějším spin-offem. Původní informace, že spin-offem bude seriál The Farm z vězeňského prostředí, byly docela děsivé, protože jedny Bad Girls a Odsouzené tu už máme. Takhle se tedy alespoň držíme základního schématu prostředí ze západního Hollywoodu, což je milé, protože člověk má rád ty palmy. 1. série ještě hodně připomíná skutečný TLW, je to celé naleštěné, nablýskané a všechny holky jsou extrémní kočky. A žádná není obyčejná, pohybujeme se ve vysokých kruzích. Je tu produkční fashion weeku, jsou tu dvě židovky, které plánují svatbu, máme tu hromadu vyhrocených lesbo dramat, která postrádají logiku. A všechno to vrcholí na Dinah Shore. Dominantní kráva neunese příležitost a rozejde se svou dokonalou submisivní blondýnečkou. Ty dospělejší si tento výlet raději odpustí a jejich partnerství zůstávají zachována. Kdo se ale nakonec se zlou potáže je dredařka Whitney. A to se produkci líbí nejvíc, protože ji a její dramata může rozvíjet v 2. sérii. A tato série mísí prosluněné baby z LA s těmi z NY, které nosí teplé prádlo. Už nejsou tak glam rock, ale je to jak výlet do Boburanova. Ale zase je tu na výběr z multirasového koktejlu. Jenom to drama je naivnější, vztahy jsou povrchnější a celá ta komunita zacyklenější. Claire neví, jestli se chce vrátit k bývalce Francine a riskne proto vztah s Vivian. Jisté je jenom to, že má ráda Asiatky. Nakonec nemá nic, včetně práce a rozumu. Kacy a Cori jsou sezdané a chtěly by miminko. To ale ještě netuší, jak na to a kolik je to bude stát. Romi loni byla bokovkou Whit, ale teď má vážný vztah s Kelsey. Chudák Kelsey ale doplatí na to, že si Romi chce hrát na dospělou a po té, co totálně přestřelí, začne střízlivět. Do nového života ale nutí i Kelsey, která se nijak neprovinila. Sajdah je nová lesba a totální pařez. Přesto se nějakým záhadným způsobem líbí Chanel. Whit má kolem sebe Rachel (ta se v tom topí), Saru (ta zas nic neřeší) a všechny mají k tomu všemu ještě asi tak miliardu dalších bokovek a já se fakt jenom divím, že mi ještě mozek nevytek ušima... Navíc to sebeuvědomění aktérek, že jsou v televizi, to je fakt bomba. 3. série příchazí se zabijáckými změnami, Romi má chlapa, Whit se bude se Sarou vdávat a polovinu děje se řeší pošahaná grupa v NY, která si říká Hunter Valentine. No, některé nové baby jsou sice pěkné, ale jediný, co má trochu logiku, zůstává jen u nastavajících maminek... Tahle šílená směs opět vrcholí na Dinah Shore, tam se všechno mixne a kdo by to čekal, že z takového materiálu máme na závěr k dispozici hned trojici svateb? No, já už se nedivím vůbec ničemu.(10.8.2010)

 • nufiii
  ***

  Nedávno jsem dokoukala třetí sérii a musím uznat, že až tou mě začal seriál bavit a budu ráda, když bude další pokračování. Velkou zásluhu na tom má hlavně skvělá skupina Hunter Valentine, je fajn, že konečně našly holky, které něco umí. První a druhá série nebyly zábavné ani nijak zajímavé, ale jsem ráda za každé nenáročné "teplé" dílko, takže proto celkově hodnotím třemi hvězdičkami.(14.10.2012)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace