Micudomoe (TV seriál)

Mitsudomoe

Mitsudomoe

Animovaný / Komedie

Japonsko, 2010, 13x24 min

Příběh tří sester na základní škole, blíže v 6. třídě. Marui Futaba, energická dívka, která nemá problém uzvednout svého 180Kg tatíka. Naprosto ztřeštěná a stupidní, chvilkama se chovající jako zvíře. Nedovedu si představit, že dodělá základku. Marui Hitoha, prostřední dcera, miluje stupidní TV-seriál (něco jako Power Rangers) a působí na všechny okolo ultra negativní aurou. Marui Mitsuba, nejstarší ze sestrer. Moje favoritka. Má panovačné sklony a chtěla by si podmanit celou třídu, ne-li celý svět. Je sprostá a k Futabě se chová jako ke svířeti. Shrnutí: Mitsudomoe je velku zábavný seriál, nic tam není přehnané, ale i přes "živost" tomu chybí jakési kouzlo, které jsem třeba viděl v Kyō no go no ni, kterou pokládám za úžasnout. 13 episod rychle uteklo, ale nic ve mně nezanechalo. Bylo tam však pár scén, které mě velmi rozesmály. Hlavně tedy na začátku. Ke konci spíš nuda. 60%(31.1.2011)

Podla mojho skromného názoru TOP 5 anime za rok 2010. To čo dominuje v Mitsudomoe sú jednoznačne charaktery a ich unikátnosť. Každá je svojím spôsobom šialená a spojená s určitým fetišistickým sklonom. Hladať tu nejakú hlbšiu myšlienku pokial ide o dej a jeho hĺbkový obsah je márne. Je to samozrejme dosť svojské anime a všeobecne tá loli tématika je háklivá vec a nie každému sadne.(10.3.2011)

Snít o učení na základní škole může leda blázen a tragický naiva. Satoshi Yabe jím je. Zřejmě ho nevyléčí ani pekelnický trojlístek sester Marui, jež ho deptají každou minutu tohoto seriálu. Všechny jsou na svůj věk nezvykle psychosexuálně vyzrálé. Pokud tedy za vyzrálost považujeme čtení porna a posedlost prsy... Z toho a jejich zlobivosti by mohlo vzniknout mnoho komických situací. Nudle z nosu, moč, prsa a křeček jménem Bradavka - komu by tahle směs nepřišla legrační, viďte? Ale ne, neberte tu ironii tak vážně, ten křeček docela legrační je. Slabé *** po 7 dílech.(23.8.2010)

Roztomilé to je, vtipné je to taky většinou až bláznivé, charaktery jsou zajímavé a na mladé dívky velmi originální, příběhy také umí občas pobavit a opening je správně střelený a vůbec má to většinu atributů, které mám u anime rád, ale řekněme si na rovinu, že kdybych byl patnáctiletý puberťák ovládaný hormony, tak bych se královsky bavil, ovšem ve středním věku už člověk čeká od zábavy mnohem víc než jen neustále košilaté vtípky, dvojsmysly a zvrácenost, takže i když jsem se občas pobavil tak se obávám, že na to co jsem viděl zase velmi rychle zapomenu a tak výsledný dojem bude prostě jen lepší průměr. 7/10(21.3.2016)