Trpasličí manželství

Kamera:

Lisa Wiegand

Hudba:

Gregory Hinde

Pravdivý příběh novomanželů Billyho a Jen. Jsou čtyři stopy vysocí a začínají nový život. Kupují dům, stěhují se, plánují rodinu... (oficiální text distributora)

italka63

Pokud je člověk normální a zdravý, nemusí řešit běžné životní věci, které vůbec nevnímá. Pokud budete trpaslík, vyrostou před vámi do velkých, nepřekonatelných překážek. Tenhle život není určitě jednoduchý a tak klobouk dolů před tímto párem. ()

Paity

Někdo se holt umí narodit, někdo se narodí s obřím(malým) handicapem. Ale to neznamená, že by se takoví lidé nemohli zamilovat a řešit problémy, jako my ośtatní. ()

mysak.pitlik

Že chtějí mít děti, chápu. Ale že chtějí mít vlastní děti spolu... Příroda se brání seč může, proti množení vadných genů, ale oni jsou vytrvalí. Snad nebude jejich boj s evolucí úspěšný. ()

cupito

Ukázka toho, jak má fungující manželství vypadat. Samozřejmě s přihlédnutím k rozdílným americkým poměrům. ()

KateW

Většinou si ani neuvědomujeme,jak složitý může být život trpasličích lidí. Tento populárně-dokumentární pořad to dobře ukazuje. Není sice nic extra,ale dobře se na to dá koukat. ()

hani94

Určitě zajímavé a nápad byl vážně dobrý. Jen mě už po čase začínal seriál nudit. nakonec už v jednotlivých dílech nebylo na nic moc koukat. ()