poster

Vyvolávači deště

 • USA

  The Rain Makers

Akční / Drama

USA, 2005, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ellmariachi
  **

  Když se dívám na rok vzniku nemůžu uvěřit svým očím. 2005? Film vypadá jako z roku 1980 což v pohodě odpustím, stejně jako dobré hře slabší grafiku. Jenže snímek je tak naivní a hloupý, že i v osmdesátkách by to bylo špatné béčko. Postavy se chovají jako magoři. Příběh je úplně tupoučkej. Ale ne tak, že nad tím mávnete rukou a hlavně že se střílí. Je to fakt špatný. První polovina se ještě dá a jeden by řekl, že finále bude fajn tak ty 3 klidně dám. Jenže finále tomu všemu dává parádní korunu. Hloupost postav se vynásobí dvěma a gumový náboje jsou fakt pecka. 40 procent za to, že jeden z hlavních hrdinů celou dobu, nekecám fakt celou dobu, udržel drsnej výraz.(2.7.2019)

 • whack
  ****

  Cole sa po rokoch vracia domov do púštneho mestečka, kde zisťuje, že skorumpovaný šerif a jeho banda spolu s motorkárskym gangom a miestnimi rednecks terorizujú ľudí, ktorí sa im nehodia. Okrem iného sa snažia vyhnať komunitu hippies, na čele s indiánom Wyattom. Cole a jeho kamarát Johnny, ich vyzbrojujú. Tiež je tam Karen, ktorá má nevyriadené účty so šerifom, lebo jej znásilnil a zabil sestru. Sranda film, až na tých zopár absolútne debilných scén a hlášok.(6.5.2011)

 • Deimos
  *

  ***Celkem 29%***TV/// Obsazení 4/10 Děj 3/10 Hudba 1/10 Akce 4/10/// PLUS: hlavní hrdina působí dobře, jeho zásady a chování si vás získají, zkorumpovaní poldové s prohnilým šerifem jsou opravdu dobrý základ na pořádnou akci MÍNUS: tady ovšem klady končí a nutno říct, že motiv prostředí a daných charakterů je tristně nevyužit, nejvíc ze všeho to však kazí úplně nevhodný hudební motiv, který patří do nějaké sladkobolné telenovely, ale rozhodně ne do akčního filmu, a o tom že v závěru je chování všech postav naprosto zcestné a neuvěřitelné je škoda mluvit./// Shrnutí S obsazením filmu nemám problém a příběh, ač mnohokrát viděný snad nikdy neomrzí, ovšem to zpracování je příšerné a je to škoda, mohl z toho být pěkný průměrný akčňák na nenáročnou podívanou./// PS: Výsledek, který jsem viděl bych připsal na vrub režisérovi, který prostě neumí.(20.12.2012)