poster

Městečko Haven (TV seriál)

 • Kanada

  Haven

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller / Fantasy

Kanada / USA, 2010 - 2015, 56 h 57 min (Minutáž: 41–43 min)

Předloha:

Stephen King (povídka)

Hudba:

Shawn Pierce

Hrají:

Eric Balfour, Lucas Bryant, Emily Rose, Nicholas Campbell, Richard Donat, Stephen McHattie, Maurice Dean Wint, Anne Caillon, Molly Dunsworth, Hugo Speer, Lara Daans, Vinessa Antoine, Jason Priestley, Brian Downey, Rick Roberts, Hugh Thompson, Sean McCann, Janet-Laine Green, Joris Jarsky, Bree Williamson, Corinne Conley, Kate Greenhouse, George R. Robertson, Shaun Benson, Adam Copeland, Holly Deveaux, Charlotte Hegele, Darri Ingolfsson, Kirsty Hinchcliffe, Gary Levert, Vanessa Matsui, Angela Besharah, Amy Sloan, Kathleen Munroe, Robert Maillet, Kiara Glasco, Megan Fahlenbock, Steve Lund, Craig Arnold, Bill Carr, Alexz Johnson, Kevin Jubinville, Joanne Boland, Rachael Whitzman, Dylan Taylor, Damon Runyan, Paulino Nunes, Melanie Scrofano, Kyle Mac, Patrick Garrow, Dean Armstrong, Stephen Bogaert, Leslie Carlson, Aislinn Paul, Connor Price, Shanice Banton, Jason Reso, Joey Klein, Victor Zinck Jr., Lisa Berry, Ron White, Alisen Down, Tony Nappo, Alexandria Benoit, Eric Woolfe, Alex Paxton-Beesley, Tara Doyle, Douglas Nyback, John Dunsworth, Dylan Trowbridge, Andrew Bush, Tamara Duarte, Kyle Mitchell, Anthony Ulc, Nicola Correia-Damude, Janine Theriault, Celeste Desjardins, Nicole de Boer, Caroline Cave, Amy Kerr, Lyriq Bent, Michael McPhee, Tom Barnett, Cory Bowles, Laura Kohoot, Fiona Reid, Devon Bostick, Cynthia Preston, Jefferson Brown, Jonas Chernick, John Bourgeois, Shelley Thompson, DeRon Horton, Linda Kash, Conrad Coates, Niamh Wilson, Emma Lahana
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • DaViD´82
  *

  Tak jako jiné počiny pracují s filmovou popkulturou, tak zde se autoři snaží pracovat s americkou literární popkulturou se speciální pifkou na Stephena Kinga (což je ostatně patrné již ze samotného názvu seriálu). Snaží, ale zcela neúspěšně. K tomu je směšné jak se to bere naprosto vážně, což je ještě horší o to, že jsou autoři snad opravdu přesvědčeni, že ty rádoby hlášky jsou vtipné a že chemie ústředního dua funguje. Již pilot, který patří k těm zdařilejším epizodám, je výkvět všeho co je tu shnilého (což je; malá nápověda; naprosto vše). Být to webseriál od partičky nadšenců, tak to sice bude stále stejně k nesnesení, ale aspoň by to "naivní ochotnictví" bylo čím omluvit.(10.3.2011)

 • Anderton
  **

  Úplnou náhodou som videl prvé dve časti seriálu, o ktorom som nikdy nepočul a asi to nie je náhoda. Najhoršia nie je ústredná nadprirodzená zápletka, ani priemerné dialógy a herci, ale veľmi slabé počítačové triky. Moment, keď sa v druhom diely agentka FBI "zakuklí", je ten, po ktorom som si povedal, že toto je strata času. Takže pozor, radšej sa na to nenamotajte, pretože pri seriáloch akejkoľvek kvality to nie je vôbec ťažké.(28.9.2013)

 • evilmind
  ***

  Hodnocení po 3 sezonách. Haven má pro mě pachuť opravdu nevyužité příležitosti, protože poměrně zajímavý příběh, a často dost originální "troubles" halí do vyšisované, přechroustané rodinné podívané, poplatné standardům SyFy. Jak by tomuhle sakra slušel nějaký kabel, kde by často makabrozní scény opravdu probíhaly onscreen, mrtvoly se vršily na hromady, a každá episoda by nekončila posraným happy endem...(21.6.2013)

 • char_t
  ***

  První série: Pohodová atmosféra městečka Haven vás vcucne, ale nějaké přehnané napětí či akci nečekejte. Trochu směska Akt X, Eureky, Hrdinů, Warehouse 13 a hromady dalších. Druhá série začíná strmě klesat, na hlavní příběh se lehce pozapomíná a vytahují se nemastné neslané příběhy vedlejších postav a do nekonečna omílané trable typu "Někdo má psychické problémy, a kvůli tomu něco záhadného někoho nějak samo zabije..." už to začíná být nuda.(5.1.2011)

 • iXtr3m3
  ***

  Skvelý úvod, hrozný záver. Neskutočný obrat Duka a ešte neskutočnejšie zbavenie sa jeho postavy, tak to dovi dopo. A Kirk? WTF? Nevedeli, ako to ukončiť, tak vymysleli číru hrôzu, pritom to šlo tak nádejde. Škoda. Neľutujem, že som to zhliadol, ale posledné časti boli fakt za trest, namiesto veľkolepého finále.(27.8.2017)

 • - V epizóde "As you were" dostáva Audrey k narodeninám knihu "Misery unchained". Je to spolu s okolnosťami popisujúcimi knihu odkaz na Kingovo dielko "Misery". (Deftie)

 • - Seriál je inspirován povídkou Stephena Kinga "The Colorado Kid". (Amroth666)

 • - Druhá séria končí scénou, kde Nathan (Lucas Bryant) napadne Duka (Eric Balfour), oblečeného v bielom tielku s krátkymi vlasmi. Tretia séria začína tou istou scénou, no Duke je v modrej košeli s dlhými vlasmi. (Fanita)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace