poster

Městečko Haven (TV seriál)

 • Kanada

  Haven

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller / Fantasy

Kanada / USA, 2010–2015, 56 h 57 min (Minutáž: 41–43 min)

Tvůrci:

Sam Ernst, Jim Dunn

Předloha:

Stephen King (povídka)

Hudba:

Shawn Pierce

Hrají:

Emily Rose, Lucas Bryant, Eric Balfour, Richard Donat, John Dunsworth, Adam Copeland, Jayne Eastwood, Nicholas Campbell, Stephen McHattie, Maurice Dean Wint, Anne Caillon, Molly Dunsworth, Hugo Speer, Lara Daans, Vinessa Antoine, Jason Priestley, Brian Downey, Rick Roberts, Hugh Thompson, Sean McCann, Janet-Laine Green, Joris Jarsky, Bree Williamson, Corinne Conley, Kate Greenhouse, George R. Robertson, Shaun Benson, Holly Deveaux, Charlotte Hegele, Darri Ingolfsson, Kirsty Hinchcliffe, Gary Levert, Vanessa Matsui, Angela Besharah, Amy Sloan, Kathleen Munroe, Robert Maillet, Kiara Glasco, Megan Fahlenbock, Steve Lund, Craig Arnold, Bill Carr, Alexz Johnson, Kevin Jubinville, Joanne Boland, Rachael Whitzman, Dylan Taylor, Damon Runyan, Paulino Nunes, Melanie Scrofano, Kyle Mac, Patrick Garrow, Dean Armstrong, Stephen Bogaert, Leslie Carlson, Aislinn Paul, Connor Price, Shanice Banton, Jason Reso, Joey Klein, Victor Zinck Jr., Lisa Berry, Ron White, Alisen Down, Tony Nappo, Alexandria Benoit, Eric Woolfe, Alex Paxton-Beesley, Tara Doyle, Douglas Nyback, Dylan Trowbridge, Andrew Bush, Tamara Duarte, Kyle Mitchell, Anthony Ulc, Nicola Correia-Damude, Janine Theriault, Celeste Desjardins, Nicole de Boer, Caroline Cave, Amy Kerr, Lyriq Bent, Michael McPhee, Tom Barnett, Cory Bowles, Laura Kohoot, Fiona Reid, Devon Bostick, Cynthia Preston, Jefferson Brown, Jonas Chernick, John Bourgeois, Shelley Thompson, DeRon Horton, Linda Kash, Conrad Coates, Niamh Wilson, Emma Lahana, Sebastian Pigott, Sheena Larkin, Meredith MacNeill, Bryan Dick, Lisa Houle, Peter MacNeill, Joe Dinicol, Ted Atherton, Ari Cohen, Kenneth Welsh, Cristián de la Fuente, Dylan Neal, Kristin Booth, Alex Carter, Scott Beaudin, Crystal Allen, Victoria Snow, Simon Reynolds, Naomi Snieckus, Torrance Coombs, Tahmoh Penikett, Michael Therriault, Tim Post, Adrien Dixon, David Keeley, Dorian Missick, Barry Flatman, Iain Glen, Allie MacDonald, Claudia Black, Chad Willett, Pasha Ebrahimi, Joan Gregson, Nolan North, Laura Vandervoort, Colin Ferguson, Christian Camargo, David Ferry, Steven McCarthy, Krista Bridges, Jon McLaren, Kandyse McClure, Craig Olejnik, Kaitlyn Bernard, Kenneth Mitchell, Kris Lemche, Michael Hogan, Christian Campbell, Paul Braunstein, Lucia Walters, Andrew Kraulis, Lara Jean Chorostecki, Christopher Masterson, Laura Mennell, Matt Baram, Rossif Sutherland, Paul Popowich, William MacDonald, Meegwun Fairbrother, John Ralston, Landy Cannon, Jonathan David Crombie, William Shatner
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • viperDavid
  **

  Zvláštně krásná agentka FBI a typické maloměsto s nadpřirozenými jevy. No kdo by to byl čekal že ? ale američtí scénáristi asi mají takové příběhy v oblibě tak je kanaďané napodobili. Bohužel ani jeden se série podobných seriálů v ničem extra nevyniká a tohle drama jak tomu říkají už jakby smet. Co se dá dělat, tak snad příště 2*(30.11.2013)

 • Ben Nevis
  ***

  Je to variace na moderní monotematické seriály pracující s mystikou (Warehouse13, Sanctuary). První sezona:**, druhá sezona:****. Na konci první sezóny konečně rozjeli ústřední zápletku, která pokračuje úspěšně celou druhou sezónu. Karty jsou rozdány a zbývá dořešit záhadu "kdo je hlavní hrdinka?"(20.1.2012)

 • cariada
  ****

  Pohodový seriál co ze začátku má spíš epizodní ráz, ale postupně začíná i hlubší dějová linie, která neustále nabírá na síle, v 5.série už je to jak má, ale zároveň už je dobře že to dál nepokračuje, už to začínalo být přeplácané. Místy je to docela vtipné. Nejlepší postava určitě Duke a Audrey a bráchové Vince a Dave.(23.7.2018)

 • Delltar
  ****

  Haven není nijak závratně originální, ale to co dělá, dělá dobře. Mnoha lidem vadí, že se bere vážně, nebo naopak, že nevkusně hláškuje. Haven je ale nová vlna sci-fi a podle toho taky vypadá, Fringe se také bere vážně. Haven triumfuje postavami v čele s hlavní hrdinkou, která je jakýmsi mixem Scully z Akt a Dunham z Fringe, s mimikou Hannah Hart. Ani vedlejší postavy ale nezůstávají pozadu, Hansolovský Duke a novinářská dvojka jsou jen špička ledovce. Haven exceluje v navození dokonalé atmosféry Maine, nekonečný podzim na rozervaném pobřeží Atlantiku posázeném bíle a červeně obloženými domky a domečky si nelze nezamilovat a postavy odvádějí skvělou práci při postávání v oceánském vichru a objíždění zalesněných vrchovin v klasicky pokřivených offroadech s chromovanými nárazníky. Přidejte do toho skvělou hudbu a bezvadný cit pro sekvence a máte seriál s nezaměnitelnou atmosférou. Psaní zatím nemohu posoudit, ale opravdu se nejedná o nic moc objevného, nicméně neurazí. Ostré dialogy občas balancují na tenké hraně mezi genialitou a hloupostí, ale přiměřeně často staví na hlavu různá klišé, která jsou jinak seriálem ctěna a ačkoliv tím staví diváka do zmatené pozice, dávají seriálu nadhled a sebereflexi. Prozatím dávám 4* a počkám na konec série, doufám, že se příběh začne trochu více formovat, nebo bych musel ubírat. Po dlouhé době je to ale první seriál, u kterého jsem už po první epizodě věděl, že chci vidět celou sérii.(21.9.2013)

 • DaViD´82
  *

  Tak jako jiné počiny pracují s filmovou popkulturou, tak zde se autoři snaží pracovat s americkou literární popkulturou se speciální pifkou na Stephena Kinga (což je ostatně patrné již ze samotného názvu seriálu). Snaží, ale zcela neúspěšně. K tomu je směšné jak se to bere naprosto vážně, což je ještě horší o to, že jsou autoři snad opravdu přesvědčeni, že ty rádoby hlášky jsou vtipné a že chemie ústředního dua funguje. Již pilot, který patří k těm zdařilejším epizodám, je výkvět všeho co je tu shnilého (což je; malá nápověda; naprosto vše). Být to webseriál od partičky nadšenců, tak to sice bude stále stejně k nesnesení, ale aspoň by to "naivní ochotnictví" bylo čím omluvit.(10.3.2011)

 • - Druhá séria končí scénou, kde Nathan (Lucas Bryant) napadne Duka (Eric Balfour), oblečeného v bielom tielku s krátkymi vlasmi. Tretia séria začína tou istou scénou, no Duke je v modrej košeli s dlhými vlasmi. (Fanita)

 • - Emily Rose a Lucas Bryant se sešli již o rok dříve při natáčení filmu Perfektní plán (2010). (R´Hell)

 • - V epizóde "As you were" dostáva Audrey k narodeninám knihu "Misery unchained". Je to spolu s okolnosťami popisujúcimi knihu odkaz na Kingovo dielko "Misery". (Deftie)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace