Veštiareň

(pořad)
Reality-TV
Slovensko, 2010

Program, v ktorom vystupujú ženy a muži, ktorí o sebe tvrdia, že majú zázračné jasnovidecké, liečiteľské, veštecké či iné nadprirodzené schopnosti. Diváci v priebehu programu volajú na spoplatnené telefónne čísla uvedené na televíznej obrazovke a následne dostávajú od moderátorov odpovede na svoje žiadosti. (Marek1991)

MM_Ramone odpad!

Dosť ma udivuje, že sa takýto typ relácie vysiela aj v našom malom, konzervatívnom, kresťanskom Slovensku. Pár stororčí dozadu sme tu takých veštcov, vykladačov kariet, falošných prorokov, zázračných liečiteľov, šarlatánov a podobných podvodníkov upaľovali. Teraz nám svoje rozumy môžu predávať priamo z televíznej obrazovky. Nie, nechcem tu rozpútať novú inkvizíciu proti týmto supom, ktorí zneužívajú dôveru a naivitu slabších pováh. Stačilo by mi, keby "Veštiareň" čím skôr zmizla z vysielania. Čo sa týka hodnotenia, tak tu naozaj nie je nad čím premýšľať. Toto nemá s filmovou tvorbou nič spoločné. Odpad! ()

Anderton odpad!

Myslel som, že Smotánka je najväčší úpadok komerčných televízií, ale veštci sú ešte úbohejšia zberba, ako celebrity, ukazujúce nové silikonové implantáti slovenským divákom pri víkendovej večeri. ()

SOLOM. odpad!

Bohužel zdejší hodnocení zcela vystihuje kvalitu tohoto pořadu, který svého času „hyzdil“ vysílací čas. Vždy se však našlo dost bláznů a zoufalců, kteří u podobných šarlatánů neváhali provolat své těžce vydělané peníze a ti jim na oplátku povídali ty své bláboly. Já na podobné věci nevěřím a vždy nad blbostí lidí jen kroutím hlavou. A je úplně jedno, jestli jsou to Češi nebo Slováci, protože v obou zemích to bylo s těmito druhy „pořadů“ vždy stejné. Jeden velký podvod… ()

Marek1991 odpad!

Ťažko hodnotiť, úbohosť najvyššieho stupňa, toto by sa nemalo nikdy v televízii objaviť, také žvásty, okultizmus, klamanie ľudí s cieľom vycucať z nich peniaze, skrátka jeden z výtvorov, ktorý by som nazval kapitalistická stoka. Ten, kto by dal tomuto viac ako 10% je buď moderátor alebo človek, čo na tom programe spolupracuje, inak by nikto normálny, ani ten, čo tam zavolal nemohol dať viac. Chcel by som vedieť, či sa niekomu splnilo niečo s tých žvástov. To už môžme robiť programy o tom, kde budú blázni z psychiatrickej liečebne šoférovať autobusy plné ľudí na juhoamerických serpentínových cestách nad priepasťami alebo o ľuďoch, čo si o sebe myslia že sú škriatkami, ježibabami a budeme ich dávať ako sprievodcov v turistických centrách...skrátka mi je z toho zle. Viac ako 0% nedám, to teda nie! ()

JohnMiller odpad!

Tak ale no.... Z recesie si z toho zopár minút pozriem Vždy ma dokážu ľudia prekvapiť svojou hlúposťou. Veštec a médium Damiel je top, hoci sa na Českých susedov nechytáme (Jolanda a Vlasta Plamínek) aj tí naši majú svoje kvality. ()

IceQueen odpad!

Viac ako päť minút sa na to nedá pozerať. Človek na to civí s otvorenou hubou a nevie pochopiť, ako je možné, že to niekto môže robiť bez hanby a verejne. ()

Autogram odpad!

Netuším, čo mohlo používateľa 233 viesť k tomu, že dal 4*, možno nejaká vyveštená výhra v Športke. Ale vôbec si neviem predstaviť, k akej činnosti mohla byť pre bubblebobble táto relácia ako kulisa. Keby som to mal nejaký čas ako kulisu k sraniu, tak sa pogrcám a zároveň aj naopak. ()

tommy187 odpad!

Keby sa dal dať dvojnásobný odpad! dám ho - pretože toto je najhoršie čo DOMA vysiela. Jednoducho zlý komerčný program, ktorý nemá ani hlavu ani pätu. Proste odpad!. 0% ODPAD! Hnus ... ()

Uesbe

ale, ale, koľko odpadov sa tu zišlo.....dúfam, že všetci tí, ktorí dali toto hodnotenie sú tvrdí skeptici, ktorí nikomu nenaleteli (vrátane politikov, vo všetkom expertných rovesníkov v krčme, reťazových listov/e-mailov, hoaxov alebo hociakej reklame ), tobôž nie opakovane (žmurk, žmurk), a bezmedzne neveria ani jedinej teórií alebo náboženskej dogme......jasné, samozrejme, hahahahaha.....dosť dobre to zhrnul unclejack ()