• danecek24

8. Zlatý Glóbus za rok 1950 - nominace (1) - Nejlepší herečka (komedie / muzikál) - Betty Hutton(21.1.2009)

Živé zfilmovanie Wild West Show muzikálu Irvinga Berlina o Annie Oakley, ktorá ide za svojim mužom, ostrostrelcm Frankom Butlerom. Medzi inými môžete počuť piesne ako "Anything You Can Do," "Doin' What Comes Naturally," "There's No Business Like Show Business." Film bol natočený podľa muzikálu a knihy Herbertaa Dorothy Fieldsovej.(6.10.2011)

• Houdini

Oscar 1 : Hudba - M + 3 nominace: Kamera, Výprava, Střih(24.5.2004)

Spousta výtečných písniček (Doin' what comes natur'lly, There's no bussiness like showbussiness, Anything you can do, You can't get a man with gun), ale samotný film mě příliš nenadchl. Určitě by bylo lepší, kdyby v něm hrála Ethel Mermanová, která v něm hrála na Brodwayi, nebo Judy Garlandová, která tenhle film dokonce už začala natáčet. Let's go on with the show!(14.10.2005)

Rozpočet $3,768,785Tržby USA $8,000,000Tržby Celosvetovo $-(15.5.2009)

• - Roli Buffalo Billa původně měl hrál Frank Morgan, ale v průběhu natáčení zemřel na infarkt. Jeho roli nakonec ztvárnil Louis Calhern. (contrastic)