Reklama

Reklama

Náhradnice

Trailer

Obsahy(1)

Hollywoodská hvězda Lara Tyler je v jednom kuse pronásledována paparazzi. K smrti nenávidí hlavně jednoho z nich, který jí svými fotkami a články v novinách zničil svatební obřad. V současné době se chce provdat za anglického spisovatele Jamese Arbera. Jeho romantický román ji naprosto okouzlil a tím pádem svůj obdiv přenesla i na Jamese. Rozhodne se mít svatbu v nádherném středověkém hradě na ostrově Hegg, jak ho popsal James ve svém románu. Lara vůbec netuší, že její nastávající na ostrově nikdy nebyl a popis si zapůjčil z místního, ne příliš dobrého průvodce. Aby se ale mohla v klidu vdát a užít si svůj den bez vtíravé přítomnosti světových médií, najme si pro odpoutání pozornosti místní dívku, která v převleku nevěsty svede lovce ze stopy. Tento odvážný plán se zdá být elegantním řešením, avšak pouze do chvíle, kdy se Katie setká s Jamesem. (Nova Cinema)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (99)

rikitiki 

všechny recenze uživatele

Vztahy smrtelníků a bohů končí obvykle mizerně, stačí si připomenout antické báje. A nejinak je tomu i v tomto případě. Na rozdíl od klasiky ale tady nejsou tragické osudy nevhodně zamilovaných, ale scénář. Je prostě a jednoduše blbý. V ději jsou nelogické mezery, charaktery neexistují, scény jsou špatně vypoinotované a motivace postav je zcela nahodilá. ___ KOUSEK DÉJE: nechutný paparazzi opravdu zamilovaný do hvězdy a ona mu poté, co ho mlátí a vyhání, padne z čista jasna do náruče? Náhlé prozření nevýrazného milence (no, dobře, hraje ho David Tennant, ale jako postava je fakt strašně nezajímavý) a jeho návrat k dívce, mezi níž a jím nepřeskočila - snad pro setrvale deštivé počasí - ani maličká jiskra? Nadřazená představa, že ostrované z Hebrid můžou bydlet na veřejných záchodcích? ____ Nic není vysvětleno, nic není prožito, nic k pobavení. Ten film mě až naštval. Tu druhou hvězdu dávám jen za Tennanta a za romanticky drsnou přírodu ostrova. /29. 1. 13./ ()

evulienka3 

všechny recenze uživatele

....Pred očami sa mi premietol celý život a v polovici som sa začala nudiť ....jedna z hlášok filmu ...pri tomto filme sa však rozhodne nudiť nebudete! Príjemný nenápadný romantický film, ktorý príjemne prekvapí nielen hereckým obsadením, ale aj humorom. Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že je to typický priemerný romantický film, založený na klasickom ťažko uveriteľnom príbehu avšak jeho podanie je tak príjemné, že okrem typicky sladkého konca vám to vôbec prekážať nebude. Tento film predčil moje očakávania vo viacerých smeroch a preto si u mňa vyslúžil nekompromisné 4 hviezdičky. ()

Reklama

Aljak 

všechny recenze uživatele

Milý romantický film s trochu podivnou prvotnou myšlienkou, ktorá to celé zamotala - ale práve vďaka tomu bol tento film taký príjemný. Napriek slabému začiatku sa to potom na škótskom ostrovčeku odrezanom od sveta celé rozbehlo a po vymyslenej svadbe už to bolo čím ďalej, tým lepšie. Aj keď ten záver bol značne predvídateľný, ale rozhodne aspoň to prevedenie nebolo až také veľké klišé. Atmosféra divokého škótskeho ostrova bola pre tento príbeh úžasným oživením, a práve to prostredie dokázalo tento film pozdvihnúť z podpriemerného romantického gýču. Navyše, Kelly Macdonald pôsobila veľmi šarmantne a skromne, takže tento film aj ona veľkou mierou potiahla vyššie. ()

venalce 

všechny recenze uživatele

Tohle herecké obsazení by si zasloužilo lepší film. Potenciál zápletky i postav zůstal nevyužit (zvlášť Alice Eve se skoro nedostala ke slovu), scénář byl děravý jak cedník, chování postav nedávalo smysl, všechno se dělo skokem nebo nějakým podivným zvratem. Prostě skvělí herci v podprůměrném filmu. ()

Estrellita 

všechny recenze uživatele

Ač se to na první pohled nezdá, jedná se o relativně příjemnou cynickou komedii, která sice místy postrádá logiku, ale jisté kouzlo přece jenom má. Hlavně syrové skotské prostředí mě osobně velice láká. Příběh je podán s velkou dávkou britské přímočarosti, suše a ironicky... a to mám ráda. Jen kdyby to nebylo tak otravně televizní. 45% ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama