Náhradnice

The Decoy Bride

Náhradníčka

Komedie / Drama

Velká Británie, 2011, 89 min

Tohle herecké obsazení by si zasloužilo lepší film. Potenciál zápletky i postav zůstal nevyužit (zvlášť Alice Eve se skoro nedostala ke slovu), scénář byl děravý jak cedník, chování postav nedávalo smysl, všechno se dělo skokem nebo nějakým podivným zvratem. Prostě skvělí herci v podprůměrném filmu.(24.7.2013)

• Streeper

Od britské komedie jsem toho čekala opravdu víc. Kam se poděl proslulý britský humor? Musím říct, že velkou a zásadní roli, že jsem si film pustila sehrálo obsazení. Ovšem příběh nestojí za nic, je neoriginální, žádné emoce, mezi postavami nebyla žádná chemie. Jediné, co mě okouzlilo byla krajina, skvěle vybrané místo na natáčení, ale jinak hodně slabé.(26.7.2014)

• slunicko2

Crazy prvky jsou někdy sporné, ale postupně jsem si na řeč filmu tak nějak zvykl. 1) Nenáročný snímek se odehrává v krásné přírodě ostrova Hegg (Vnější Hebridy) za doprovodu příjemných songů. 2) 40letý Skot David Tennant (spisovatel James) a 31letý Texasan, otevřený homosexuál, Michael Urie (Lářin agent Steve) rovněž přispívají k celkové pohodě.(3.6.2018)

Upřímně, film tak za 3 hvězdičky, ale nemůžu odolat a nepřidat za Morana a Tennanta ještě jednu. Vztah hlavního páru se pro mě vyvíjí nepochopitelnou rychlostí ... jak se do ní zabouchl, kdy se do ní zabouchl a vlastně proč se do ní zabouchl? Na začátku se potkali, pak byli chvíli (nijak výjimečnou) spolu a bum jsou v tom až po uši ... nějak jim to nemůžu uvěřit. Na druhou stranu tenhle film má nemálo povedených scén, nádherné prostředí, je to vtipné a ukamenujte si mě, ale něco se mi na tom prostě líbí.(9.4.2012)

....Pred očami sa mi premietol celý život a v polovici som sa začala nudiť ....jedna z hlášok filmu ...pri tomto filme sa však rozhodne nudiť nebudete! Príjemný nenápadný romantický film, ktorý príjemne prekvapí nielen hereckým obsadením, ale aj humorom. Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že je to typický priemerný romantický film, založený na klasickom ťažko uveriteľnom príbehu avšak jeho podanie je tak príjemné, že okrem typicky sladkého konca vám to vôbec prekážať nebude. Tento film predčil moje očakávania vo viacerých smeroch a preto si u mňa vyslúžil nekompromisné 4 hviezdičky.(18.9.2013)