Reklama

Reklama

Učitelé na zakázku

  • Francie Les Profs (více)
Trailer 4

Obsahy(1)

Lycée Jules Ferry je nejhorší střední škola ve Francii. A ani ti nejlepší profesoři s tím nic nezmůžou. Poslední šancí na záchranu je povolat nový tým vyučujících a aplikovat neobvyklý model: nejhorší žáci budou svěřeni nejhorším učitelům. Studenti střední školy Lycée Jules Ferry se vzepřeli všem pokusům o to, aby jejich ústav dosáhl lepšího postavení. Zoufalý školní inspektor přistoupí na návrh svého náměstka vyhnat čerta ďáblem a pověří ty nejneschopnější učitele, aby zvýšili laťku nejhorší střední školy v zemi. Krásná Amina, tajemný Maurice, časovaná bomba Albert a komatózní Cutiro spojí síly se sportovním nadšencem Ericem, naprostým šílencem Gladysem a rádoby učitelem dějepisu a napoleonským fanatikem Polochonem, aby zvýšili úspěšnost školy při maturitách nad padesát procent. Pramálo tuší, že za jejich jmenováním stojí temné síly! (HBO Europe)

(více)

Videa (5)

Trailer 4

Recenze (57)

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Sympatická zostava urobila z tohto aspoň priemernú komédiu, kde tých gagov je tak poskromnejšie, nie všetky vyšli. Presne ako v nemeckej, možno trocha modernejšej verzii, Fakjú pán profesor. Na rozdiel od neho ale Francúzi nešli zbytočne do nejakých amorálností. Clavier tu však nedostal tak výraznú rolu, akú by som očakával. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Věřit filozofii pro mě znamená pochopit, že nikdy nepochopíme víc, než vlastní neschopnost pochopit své nepochopení." Tomu sice nerozumím, ale souhlasím s tím. Stejně jako souhlasím s vyučovacími metodami elitního komanda nejhorších učitelů. Jenže přes můj souhlas, občasný vtípek a vnady soudružky učitelky Aminy, jsem se nijak zvlášť nepobavil. Samozřejmě bylo skvělé, když egyptolog vypočítal jediný možný kód k trezoru, když byly školní lavice i venku za oknem nebo když cvičenci padali ze stromů, ale neustálé házení křídou po studentech mi připadalo trapné a smát se zpackaným chemickým reakcím mě při miliontém pokusu taky přestalo bavit. ()

Reklama

Houbiczska 

všechny recenze uživatele

Základním motivem je to víceméně kopírování Fakjů pane učiteli od francouzů s trochu jinými prvky. Do školy se najmou ti nejhorší učitelé ve Francii a čeká se od nich zlepšení úspěšnosti studentů u maturit, postavičky učitelů jsou zajímavé, rozmanité a hlavně v jádru vtipné, každý měl svoji zábavnou scénu a celkově jsem se v duchu dost nasmál. Na druhou stranu jsme z Francie zvyklí na jiné a daleko údernější pecky a Učitelé na zakázku proti nim působí trochu laciněji, ale jako taková bezduchá kravina na 90 minut po obědě, proč ne. Druhá půlka už za mě trochu ubrala z plynu a ničím moc neoslnila, proto slabší trojka. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Viděli jste německou komedii Fakjů pane učiteli? Tak Učitelé na zakázku jsou přesně to samé, jen na francouzský způsob a s tou skutečností, že je ještě o minimálně dvě úrovně ujetější. Přes to množství scén se tu sem tam sice objeví nějaká ta trapárna, ale v podstatě jsem se nasmál od začátku, do konce. Seznamovačka s těmi nejhoršími učiteli Francie je dost brutální a super je, že každej z nich je vysloveně osobnost. Nejvíc mě ale bavil tělocvikář, kterej miluje sport a nemá problém dát harantům najevo, že sport je všude, kam se podívaj. Dlouho jsem si tak neodpočinul, jako u tohodle filmu. ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Francouzi opět září. Už vím kde film Fack ju Pane Učiteli bral inspiraci.Místní škola má problémy a hrozí ji zavření, proto se rozhodnou místo nejlepších profesorů najmout ty nejhorší a tomu já říkám nápad pro Komedii jak stvořený. Všechny profesorské Invividua jsou skvěle zvoleni a o zábavu je ihned postaráno. Bavil mě oprsklý tělocvikář, svůdná učitelka Francouzštiny, Profesor Dějepisu, který se zajímal pouze o Napoleona či Profesor Filosofie, komu nikdo nerozuměl se taktéž povedl. Nasmál jsem se neskutečně. 80% ()

Galerie (35)

Reklama

Reklama