poster

Učitelé na zakázku

 • Francie

  Les Profs

 • Slovensko

  Učitelia na zákazku

Komedie

Francie, 2013, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Psycho.R
  ***

  Při sledování jsem si sumíroval co sem napíšu a jak mi to připomíná francouzskou verzi Fakjů, pane učiteli. Po skončení jsem, ale zabrouzdal do komentářů a zjistil, že nejsem vůbec originální, naopak, že to sem píše vlastně každý. Tak aby bylo jasno, Christian Clavier je pro mě za frantíky jistota, mám ho rád od doby prvního Asterixe a líbí se mi většina filmů, kde hrál (ano, Návštěvníci jsou starší, než Asterix, ale já je viděl později). Má to jedinou chybku a to, že dabing buď zabil dobré vtipy a nebo a to spíše je tam mnoho vtipů, které pochopí jen francouzi a to tomu ubírá na hodnocení. Ale jinak prima letní bláznivá komedie, kde je možné cokoli.(26.6.2017)

 • Malarkey
  ****

  Viděli jste německou komedii Fakjů pane učiteli? Tak Učitelé na zakázku jsou přesně to samé, jen na francouzský způsob a s tou skutečností, že je ještě o minimálně dvě úrovně ujetější. Přes to množství scén se tu sem tam sice objeví nějaká ta trapárna, ale v podstatě jsem se nasmál od začátku, do konce. Seznamovačka s těmi nejhoršími učiteli Francie je dost brutální a super je, že každej z nich je vysloveně osobnost. Nejvíc mě ale bavil tělocvikář, kterej miluje sport a nemá problém dát harantům najevo, že sport je všude, kam se podívaj. Dlouho jsem si tak neodpočinul, jako u tohodle filmu.(25.9.2015)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Věřit filozofii pro mě znamená pochopit, že nikdy nepochopíme víc, než vlastní neschopnost pochopit své nepochopení." Tomu sice nerozumím, ale souhlasím s tím. Stejně jako souhlasím s vyučovacími metodami elitního komanda nejhorších učitelů. Jenže přes můj souhlas, občasný vtípek a vnady soudružky učitelky Aminy, jsem se nijak zvlášť nepobavil. Samozřejmě bylo skvělé, když egyptolog vypočítal jediný možný kód k trezoru, když byly školní lavice i venku za oknem nebo když cvičenci padali ze stromů, ale neustálé házení křídou po studentech mi připadalo trapné a smát se zpackaným chemickým reakcím mě při miliontém pokusu taky přestalo bavit.(22.6.2017)

 • Mrkvič
  ****

  Nebojte se srovnávání s Fakjů (trapárnou) pane učiteli. Francouzi mají humor na úplně jiné úrovni a hrdinou není nějaký mega vymaštěný čů*ák. Když spojím humor a hrdiny: učitel "Asterix" s krásně podaným odpočinkovým režimem a teorií třech minut pozornosti, SUPER. Pro mě sice neznámý, ale o to překvapivější "profesor" historie, který má ale v malíku jen Napoleona - vtipy s Napoleonem ÚŽASNÝ! Angličtinářka, kozatá lehce sadistická mrcha - FAMÓZNÍ, FAMÓZNÍ vtípky! Chemik pyroman moc prostoru nemá, vtipy ujdou. Fylozofující učitel má prostoru také pomálu, ale když otevře hubu, je to perla. Krásnou černošku bych za učitelku také chtěl a tak jen tělocvikáře bych z filmu asi mohl vypustit. I když pády ze stromů by filmu chyběly. No a nakonec i děti mi dokázaly přirůst k srdi, tak závěrečné moralizování nebylo trapné a nucené jako u jiných filmů.(19.9.2019)

 • Prochy38
  ****

  Jak tu kdosi píše, podobnost s Fakjů, pane učiteli (GER-2013) je snad čistě náhodná. Ale i kdyby... Jde o něco trochu jiného, stejné je fakt jen prostředí. Každopádně Francouzi se drží svého klasického humoru. Málo uprděných a sexistických vtipů, naopak spousta těch povedených. Obsazení luxusní a i když je to blbost jako prase, já se bavil ...(26.1.2019)