poster

Učitelé na zakázku

 • Francie

  Les Profs

 • Slovensko

  Učitelia na zákazku

Komedie

Francie, 2013, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • P@\/EL
  ***

  Tahle komedie mě až tak nenadchla, jelikož mi přišlo, že většina vtipů vyšla jen tak na zdařbůh. Potenciál v podobě učitelských exotů film rozhodně měl, každopádně si myslím, že herci až na pár světlých momentů Christiana Claviera své role docela odbyli. No a za studenty taky jen obyčený průměr. Alespoň že jsem se sem tam zasmál absurdnosti příběhu a vzniklé situace.(4.10.2016)

 • Prochy38
  ****

  Jak tu kdosi píše, podobnost s Fakjů, pane učiteli (GER-2013) je snad čistě náhodná. Ale i kdyby... Jde o něco trochu jiného, stejné je fakt jen prostředí. Každopádně Francouzi se drží svého klasického humoru. Málo uprděných a sexistických vtipů, naopak spousta těch povedených. Obsazení luxusní a i když je to blbost jako prase, já se bavil ...(26.1.2019)

 • Malarkey
  ****

  Viděli jste německou komedii Fakjů pane učiteli? Tak Učitelé na zakázku jsou přesně to samé, jen na francouzský způsob a s tou skutečností, že je ještě o minimálně dvě úrovně ujetější. Přes to množství scén se tu sem tam sice objeví nějaká ta trapárna, ale v podstatě jsem se nasmál od začátku, do konce. Seznamovačka s těmi nejhoršími učiteli Francie je dost brutální a super je, že každej z nich je vysloveně osobnost. Nejvíc mě ale bavil tělocvikář, kterej miluje sport a nemá problém dát harantům najevo, že sport je všude, kam se podívaj. Dlouho jsem si tak neodpočinul, jako u tohodle filmu.(25.9.2015)

 • Olík
  **

  Christian Clavier pamatuje zářivější časy....a ono i vlastně celá francouzská komedie. V minulém století jí zdobila lehkost podpořená kouzlem osobnosti. Poslední dobou je to celé lacině udřené a navíc většinou bez kýženého efektu....stejně jako Učitelé na zakázku. Komedie, která má určitě odpich a jede po celou svou dobu trvání....bohužel její jízda, alespoň pro mne, postrádá přirozenost a preferuje lacinější cesty.(16.1.2018)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Věřit filozofii pro mě znamená pochopit, že nikdy nepochopíme víc, než vlastní neschopnost pochopit své nepochopení." Tomu sice nerozumím, ale souhlasím s tím. Stejně jako souhlasím s vyučovacími metodami elitního komanda nejhorších učitelů. Jenže přes můj souhlas, občasný vtípek a vnady soudružky učitelky Aminy, jsem se nijak zvlášť nepobavil. Samozřejmě bylo skvělé, když egyptolog vypočítal jediný možný kód k trezoru, když byly školní lavice i venku za oknem nebo když cvičenci padali ze stromů, ale neustálé házení křídou po studentech mi připadalo trapné a smát se zpackaným chemickým reakcím mě při miliontém pokusu taky přestalo bavit.(22.6.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace