Externí recenze k filmu (10)

 • BigFilm.cz (Lucie Cigánková) ***

  "Garry Marshall opět přivzal ke spolupráci scenáristku Katherine Fugateovou, která už při psaní scénáře Na sv. Valentýna předvedla fádní a předvídatelný příběh a na podruhé je ještě hůř. Místo toho, aby si diváci užili vtipnou romantickou komedii, dostávají líný film s nulovou tvůrčí energií, nucené…"

 • FandimeFilmu.cz (Kateřina Vimmerová) ***

  "V zásadě není Šťastný nový rok kdovíjakým filmovým peklem. Je to kýčovitě romantický videoklip, který svůj účel, navzdory vyfabulovanému scénáři, plní až na pár škobrtnutí dobře. Režisér má dostatek zkušeností a tak dobře ví jak to celé ukočírovat." (více)

 • FanMovie.cz (Jan Varga) ***

  "Film bohužel neví, jestli chce diváka spíš rozesmát, nebo dojmout. Moc mu nevychází ani jedno. Přitom Curtisovi se povedlo obojí. Ten ale točil komedie britské, tohle je komedie čistě americká. Se všemi klady i zápory, které tím nese s sebou." (více)

 • FeelingMovies.sk (Peter Bališ) ***

  "Film nedostáva ťažkú vážnosť a nenesie sa pochmúrne, ale nadhodnocuje myšlienky a frázy, aj keď sú niektoré klasické klišé. Preto film dostal jedinečný ráz oddychového vnímania života bez hodnotenia, bez súperenia ktorý hrdina je dobrý a prečo, bez všetkých ľudských neduhov." (více)

 • Filmaniak.cz (Iveta Hajlichová) **

  "Šťastný nový rok patří svou falešností k jednomu z nejhorších filmů, na které je v době blížících se svátků možné zajít. Snímku chybí zajímavá myšlenka, nebo alespoň neokoukané nápady. Bez nich je totiž film jen pouhou složeninou ze scén, které už byly k vidění nesčetněkrát a začínají se pomalu…" (více)

 • Filmpress.sk (Emília Kincelová)

  "Kamera Charlesa Minského sugestívne zdôraznila, najmä vizuálnu stránku a atmosféru mesta, ale aj jednotlivé herecké kreácie. Osobne by som vyzdvihla hudbu Marca Beltramiho (aj evergreeny), ktorá výstižne podfarbila atmosféru a hemženie silvestrovskej noci v New York City. Celkove pre dobrú…" (více)

 • Filmserver.cz (Natálie Bergerová) ***

  "Právě herecky civilní Bon Jovi a neurotická Katherine Heigl v roli šéfky cateringu jsou v celé rádobyromantice jediný skutečně romantický pár. Mají jiskru, dějový oblouk, vtipné hašteření i dojemné momenty. Bohužel v celkové stopáži deset minut. Jediným dalším záchranným kruhem je soundtrack,…" (více)

 • Filmweb.cz (Iva Přivřelová) **

  "Šťastný Nový rok je stereotypní, bojácný, povrchní hollywoodský produkt zaplněný reklamami a obecně novoročním poselstvím o dobré vůli a druhé šanci. Jen kupodivu není tak odporně přeslazený a otravně nudný jako Valentýn. Ne snad kvůli schopnější herecké sestavě, když tahle obsahuje i…" (více)

 • MovieZone.cz (Václav Rybář) **

  "Největší potíž je v tom, že ženské postavy filmu jsou nesympatické, vystresované a občas vyloženě otravné potvory. A nic se na tom nezmění až do závěrečných titulků. Proč? Protože na poselství, že Vánoce jsou svátky klidu a míru tu každý kašle. Tohle je Silvestr a Nový rok... nikdo už tu neřeší…" (více)

 • TotalFilm.cz **

  "Nerad píšu negativní recenze, každopádně pokud si od první třetiny filmu při projekci neustále opakuji větu „No to snad nemyslíte vážně!“, tak je asi něco špatně. Závěrem je nutné říci, že pokud se chystáte na nenáročnou zábavu se svou přítelkyní, která má ráda sošné muže s bílými zuby a vy se rád…" (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace