Ledové snění

(TV film)
  • USA Ice Dreams
všechny plakáty

Po zdědění rodinného vlastnictví v podobě zimního stadionu se nový majitel osvědčí jako významná spojka mezi bývalou olympijskou bruslařkou Amy a mladým bruslařským talentem. (oficiální text distributora)

nash.

Typicky televizní sportovní romance, která proteče obrazovkou aniž by jakýmkoli způsobem rozvibrovala divákovy emoce. Vše je předem dáno, vše je předem známo a po cestě není jediný roh, za kterým by mohlo číhat nějaké překvapení či nečekanmý dějový zvrat. Alespoň že Noelle Bruno byla netuctově sympatická. ()

mira.l

Před nějakým časem jsem asi v náhlém hnutí mysli v šestinedělí stáhl několik filmů s touto tématikou. Zatím jsem je neviděl všechny, ale nějak se mi začíná potvrzovat, že to asi opravdu bylo náhlé hnutí mysli. No dobře, v šestinedělí asi ne... Protože prvnímu Ledovému ostří většina z nich nesahá ani po spodky podrážek bruslí, tím spíše tento. ()

Eddemi odpad!

Ešte nikdy som nevidela takto zle spracovaný film o krasokorčuľovaní. Príšernosť sama o sebe, dríst za drístom, výmysly jeden cez druhý, katastrofálne herecké výkony. Ty brďo! A to som zvyknutá, že tieto filmy treba brať z nadsázkou, ale na toto nemám slov. Normálne sa mi zdá až neuveriteľné, že tento film je tak nový, čo sa výroby týka, a aj tak do neho dokázali zaradiť také nezmysly a výplody bujnej fantázie "traktoristu"? Alebo kto robil scénar? ()