Reklama

Reklama

Ledové snění

(TV film)
  • USA Ice Dreams
všechny plakáty

Obsahy(1)

Po zdědění rodinného vlastnictví v podobě zimního stadionu se nový majitel osvědčí jako významná spojka mezi bývalou olympijskou bruslařkou Amy a mladým bruslařským talentem. (oficiální text distributora)

Recenze (14)

nash. 

všechny recenze uživatele

Typicky televizní sportovní romance, která proteče obrazovkou aniž by jakýmkoli způsobem rozvibrovala divákovy emoce. Vše je předem dáno, vše je předem známo a po cestě není jediný roh, za kterým by mohlo číhat nějaké překvapení či nečekanmý dějový zvrat. Alespoň že Noelle Bruno byla netuctově sympatická. ()

mira.l 

všechny recenze uživatele

Před nějakým časem jsem asi v náhlém hnutí mysli v šestinedělí stáhl několik filmů s touto tématikou. Zatím jsem je neviděl všechny, ale nějak se mi začíná potvrzovat, že to asi opravdu bylo náhlé hnutí mysli. No dobře, v šestinedělí asi ne... Protože prvnímu Ledovému ostří většina z nich nesahá ani po spodky podrážek bruslí, tím spíše tento. ()

Eddemi odpad!

všechny recenze uživatele

Ešte nikdy som nevidela takto zle spracovaný film o krasokorčuľovaní. Príšernosť sama o sebe, dríst za drístom, výmysly jeden cez druhý, katastrofálne herecké výkony. Ty brďo! A to som zvyknutá, že tieto filmy treba brať z nadsázkou, ale na toto nemám slov. Normálne sa mi zdá až neuveriteľné, že tento film je tak nový, čo sa výroby týka, a aj tak do neho dokázali zaradiť také nezmysly a výplody bujnej fantázie "traktoristu"? Alebo kto robil scénar? ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama