Ledové snění (TV film)

Dan Whifler

Kostýmy:

Kelly Kwon
  • Tommassi3

"Už jsi někdy slyšel definici šílenství ?? Dělat pořád to samé dokola, a čekat jiný výsledek ??"(19.10.2016)

• Eddemi

Ešte nikdy som nevidela takto zle spracovaný film o krasokorčuľovaní. Príšernosť sama o sebe, dríst za drístom, výmysly jeden cez druhý, katastrofálne herecké výkony. Ty brďo! A to som zvyknutá, že tieto filmy treba brať z nadsázkou, ale na toto nemám slov. Normálne sa mi zdá až neuveriteľné, že tento film je tak nový, čo sa výroby týka, a aj tak do neho dokázali zaradiť také nezmysly a výplody bujnej fantázie "traktoristu"? Alebo kto robil scénar?(23.6.2011)

• nash.

Typicky televizní sportovní romance, která proteče obrazovkou aniž by jakýmkoli způsobem rozvibrovala divákovy emoce. Vše je předem dáno, vše je předem známo a po cestě není jediný roh, za kterým by mohlo číhat nějaké překvapení či nečekanmý dějový zvrat. Alespoň že Noelle Bruno byla netuctově sympatická.(22.2.2011)

• Mrkvič

nemám čas, takže sračka!!! televizní slátanina milionu nápadů, au! Do toho rádoby gradující hudba, která předznamenávala vrchol snad celých 30 minut, které jsem viděl.(20.11.2011)

• blackrain

Klasický romatický film, ovšem, bez sebemenšího švihu.(30.1.2011)