Hravý pohľad na nevery pánov a ich sluhov, pričom intenzívne ľúbostné hry sú bežnou súčasťou života ovládaného spoločenskými konvenciami parížskej smotánky devätnásteho storočia. Každý sa túži oslobodiť od priveľmi zaväzujúcich vzťahov. (oficiální text distributora)

Autogram

Rýchlo plynúca a dynamická divadelná hra, v ktorej sa prúd nevery nezastaví ani na sekundu. Netreba rozmýšľať, kto s kým koho podvádza, pretože každý s každým, dokonca aj milosťpani podvádza svojho milenca s vlastným mužom. Po hodinke je to síce už trochu otravné, ale ešte viac na nervy brnká dramatická hudba a jej stupňovanie vo vypätých momentoch. –––– My sme ťa podvádzali. My sme ťa tak strašne podvádzali. –––– Komornú, ktorá niečo tuší, nie je možné za žiadnych okolností prepustiť. ()

Hombre8

V podstatě divadelní hra, takže nic pro mne. Vzletná gesta, přehrávání, žvanění. Když se to někomu líbí... ()

rivah

Jedna ze slabších Labichových her, jejíž komiku se tvůrci inscenace snaží zvýraznit přehráváním do přehnané grotesky. Herci, kteří jsou jindy dobří, ale tady se jim přes všechnu snahu moc nevedlo. ()