Únos: 48 hodin v ohrožení

Unesená: Dcéra v ohrození

Thriller

Kanada, 2010, 88 min

• Ladas6

Hodně slabý film plný nelogických úvah hlavních postav. Nebýt těchto celkem zásadních nedostatků, tak se na to možná i dalo koukat. Do odpadu to má ještě hodně daleko, ale ke dvěma hvězdám se to taky moc nepřiplížilo. BTW: Nikdy bych nečekal, že Ian Ziering bude někdy asi nejlepší herec v nějakém snímku... Tady to asi platí... Ale nevím, jestli to je tím, že on hrál celkem dobře a nebo byli ostatní úplně strašní...(12.8.2011)

• Wacoslav1

Opet nudna televizni blbost bez spetky napadu predvidatelna od zacatku az do konce proc a pro koho se podobne nedodelky porad toci je mi opravdu zahadou(26.11.2012)

• tron

„Asi to bude znieť čudne, ale som váš švagor.“ Televízne trilery nie sú mojou špecialitou, ale keď som sa dozvedel, že v tomto hrá môj veľký idol Ian Ziering alias Steve Sanders z „Beverly Hills 902 10“, nemohol som si to nechať ujsť. Výsledok je rovnako tragický, ako som čakal, od šerifov, ktorí sa nevedia biť, po absentujúcu logiku (niekto sa vám do telefónu predstaví ako policajt a vy mu uveríte?) až po nulové akčné scény či komické pokusy o napätie. Také hrozné, že aj zúfalý neherec Ianovho formátu bol nakoniec ešte tým lepším.(13.10.2010)

• Pitryx

Volovina non plus ultra, ale souhlasím s kolegy zde, že na úplný odpad to není. Herci se flinkaj, scénář obsahuje nelogičnosti a chyby, ale přesto to má jakž takž spád. Napětí teda už moc ne a to by u thrilleru být mělo. Celkově je to takové tupé, bez šťávy. No dodíval jsem se až d o konce a moc neposunoval, takže nějaké to miniplusko si to zaslouží. 201309098507/8927(9.9.2013)

• FireTight

Jedním slovem - slabé. A taky asi občas moc zběsilé (první půlku se skoro nic neděje, aby pak film letěl jako šíp), nelogické (určitě bych nějakému totálně neznámému chlapíkovi věřil, že je policajt) a... naprosto anti-thrillerové. Vždycky jsem měl pocit, že u thrilleru je důležité se trochu bát, být napnutý, čekat na rozuzlení a strachovat se o hlavní postavy. Kanadští tvůrci ovšem zvolili naprosto jinou cestu, nudu. Nuda před osmi lety, nuda v současnosti, nuda při snaze zachránit dcerku, nuda osmdesát osm minut. Ale jednu hvězdičku si tenhle film určitě zaslouží, do odpadových vod má naštěstí daleko.(8.11.2010)