poster

Únos: 48 hodin v ohrožení

 • Kanada

  Elopement

 • Kanada

  Kidnapped: 48 Hours of Terror

  (Kanada)
 • slovenský

  Unesená: Dcéra v ohrození

Thriller

Kanada, 2010, 88 min

 • Pitryx
  *

  Volovina non plus ultra, ale souhlasím s kolegy zde, že na úplný odpad to není. Herci se flinkaj, scénář obsahuje nelogičnosti a chyby, ale přesto to má jakž takž spád. Napětí teda už moc ne a to by u thrilleru být mělo. Celkově je to takové tupé, bez šťávy. No dodíval jsem se až d o konce a moc neposunoval, takže nějaké to miniplusko si to zaslouží. 201309098507/8927(9.9.2013)

 • Ladas6
  *

  Hodně slabý film plný nelogických úvah hlavních postav. Nebýt těchto celkem zásadních nedostatků, tak se na to možná i dalo koukat. Do odpadu to má ještě hodně daleko, ale ke dvěma hvězdám se to taky moc nepřiplížilo. BTW: Nikdy bych nečekal, že Ian Ziering bude někdy asi nejlepší herec v nějakém snímku... Tady to asi platí... Ale nevím, jestli to je tím, že on hrál celkem dobře a nebo byli ostatní úplně strašní...(12.8.2011)

 • FireTight
  *

  Jedním slovem - slabé. A taky asi občas moc zběsilé (první půlku se skoro nic neděje, aby pak film letěl jako šíp), nelogické (určitě bych nějakému totálně neznámému chlapíkovi věřil, že je policajt) a... naprosto anti-thrillerové. Vždycky jsem měl pocit, že u thrilleru je důležité se trochu bát, být napnutý, čekat na rozuzlení a strachovat se o hlavní postavy. Kanadští tvůrci ovšem zvolili naprosto jinou cestu, nudu. Nuda před osmi lety, nuda v současnosti, nuda při snaze zachránit dcerku, nuda osmdesát osm minut. Ale jednu hvězdičku si tenhle film určitě zaslouží, do odpadových vod má naštěstí daleko.(8.11.2010)

 • MickeyStuma
  **

  Příběh jako takový by nebyl špatný, kdyby však byl lépe scenáristicky zpracován a naopak nebyl zprzněn televizním rozpočtem. Televizní film, který je v rámci žánru špatný v mnoha oblastech. Napětí? Atmosféra? Akce? Pokusy patrné jsou, ale ta sebezničující výpravná levnost a hlavně dějová předvídatelnost prostě hatí vše podstatné.(17.4.2018)

 • tron
  *

  „Asi to bude znieť čudne, ale som váš švagor.“ Televízne trilery nie sú mojou špecialitou, ale keď som sa dozvedel, že v tomto hrá môj veľký idol Ian Ziering alias Steve Sanders z „Beverly Hills 902 10“, nemohol som si to nechať ujsť. Výsledok je rovnako tragický, ako som čakal, od šerifov, ktorí sa nevedia biť, po absentujúcu logiku (niekto sa vám do telefónu predstaví ako policajt a vy mu uveríte?) až po nulové akčné scény či komické pokusy o napätie. Také hrozné, že aj zúfalý neherec Ianovho formátu bol nakoniec ešte tým lepším.(13.10.2010)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace