Kiss x Sis (TV seriál)

Kiss×sis

Animovaný / Komedie / Romantický

Japonsko, 2010, 12x24 min

Kacumi Hasegawa

Dvojčatá sú sexi (aj naživo ;*) ) a trapasy sú celkom podarené. Aj keď je to celé o čosi menej "drsné" ako rovnomenná OVA séria (ktorú týmto milovníkom škodoradostného šteklivého humoru naozaj odporúčam), zasa to má aspoň troška súvislý dej. Po pusu by som si šiel k Ako-chan. Som zvedavý, či by Keita žiarlil... ;o).(24.2.2013)

Docela zábavný seriál o borcovi, co ho denně ´´terorizují´´ jeho dvě okouzlující nevlastní sestry...Děj tu moc nehledejte, hlavní jsou spíš jednotlivé scény, které jak kdy komediálně fungují...ikdyž hudebně na tom Kissxsis není zle, tak se žádná zvuková paráda pro uši nekoná (až na ending, který je dokonalý), dabing je solidní, kresba je hezká...celkově spíš průměrnější anime s pár perfektníma momentama, ale nic vyjímečného... 55% PS: Keitovi můžeme všichni jen tiše závidět!(30.10.2010)

Hard ecchi x soft hentai - jinak se tohle ani nedá nazvat. Tím je to právě ale zajímavé. Na jednu stranu to není ono ecchi, kdy si říkáte, že byste chtěli více, ale zase to nezajde do krajů přímého hentaie. Takový kompromis mezi obojím. Na jednu stranu je to škoda, na druhou je to výjimečnost. Nemusím ani zmiňovat, že je to doprovázeno celkem slušným humorem, který to všechno nádherně podtrhuje. Příběh v tomhle prostě nehledejte, protože tu žádnej není. Jak tu bylo zmíněno, je to prostě správná "blbina". Navíc další výjimkou je i to, že krom základní části 12 dílů je tu i dalších 12 dílů OVA (ano OVA a ne druhá série, i když by to tak mohla nakonec být viděno). Hudba je jakž takž ucházející a animace to samé.(30.4.2015)

Typický japonský kreslený seriál, kde se již na začátku nastaví vztahy a až do konce zůstávají stejné, stále se to přelévá na místě, nikam se děj nevyvine. Pravda, na konci se dozvíme, jestli se Keita dostal na střední nebo ne, ale myslím, že zrovna tenhle zvrat nikoho moc nenadchne, všichni by raději ocenili vývin v jisté jiné oblasti. Pravda, některé postavy se nevyvíjely z toho prostého důvodu, že se bouřlivě vyvíjely v minulosti, takže v přítomnosti byly vyvinuté až moc, jako třeba ona třináctiletá Keitova obrýlená spolužačka. Jinak seriál mě začal víc bavit až poté, co vstoupila na scénu učitelka, která se uchylovala pro konzultace k jakési postavičce ze hry (no podle úrovní odpovědí bych řekl, že lepší než se radit s kdejakým bohem). Škoda jen, že autor seriálu byl evidentně přívržencem jisté řekněme mokré praktiky, ke které já osobně moc vztah nemám, a kterou prožila ona třináctiletá spolužačka asi dvakrát doopravdy, dvakrát v duchu a jednou se o tom Keitovi zdálo.(7.8.2014)

• VanTom

Dvě sestry (dvojčata, 16 let) se přetahují o svého o rok mladšího nevlastního bratra, který se připravuje na zkoušky na střední školu, a všelijak se mu podbízí a nabízí, posluhují mu a jinak ho vyrušují od učení (tím, že mu sahají do rozkroku, ukazují mu kalhotky a třou se o něj prsama). Jenže je to ecchi, čili erotika bez nahoty. Hloupoučké zápletky, kdy se spíše jedná o natahované anekdoty, balancují na hraně morální přípustnosti (ovšem jsou to Japonci, takže jiný kraj... :-)), animace je taková pomalá a mdlá, ale hlavně mi naprosto nesedl humor (infantilní, pubertální, předvídatelný). Na druhou stranu, ty holky jsou prostě okouzlující a neskutečně roztomilé (a upřímně, kdo by si takové sestry nepřál? :-)), takže romantická linka mě i celkem bavila. A má to moc pěkný ending.(29.6.2012)