Kult prokletých

John F. Warren

Fred Karger

Eve Newman
  • dopitak

Já civím na mrkev, a pak, já se z toho klidně udělám... Takže asi tak. Zajímalo by mě, kdo u Bontonu rozhodoval o zakoupení tohohle ultra shitu. Neuvěřitelná podívaná, nesmysl všech nesmyslů. Kultem může být třeba hudba, to jo. Je to celé temné a jestli to mělo být myšleno jako kritika zazobanců, pop průmyslu nebo doby, pak k čertu s takovou dobou, popprůmyslem i se zazobanci! Info pro dabingforum: Na české verzi spolupracovali: Marie Drahokoupilová, Miriam Chytilová, Gustav Bubník, Miroslav Saic, Jana Mařasová, Jakub Saic, Antonín Navrátil, Jan Morávek, Barbora Dvořáková, Karolína Průšová a Daniela Zachariášová. Vyrobil Bonton, divize Bontonfilms.__ A já jenom dodám, že se jedná o částečný voiceover, ve kterém někteří dabéři namluvili víc postav. Ble!(9.4.2014)

• Svadbos

Perfektne zastaralý príbeh korupcie, sexu, drôg a slávy. Tučná teenagerka (Near) je zmätená, keď jej rock´n´rollový milenec (Christopher) si začne s jej šperkami posadnutou matkou (Jones). Film bol opätovne vydaný ako "Cult Of The Damned".(2.10.2011)