Laskavý dotek (TV film)

The Client List

Hriešny zoznam

USA, 2010, 85 min

Výzva na rok 2015: Na to, že to byl TV film jsem byl celkem mile překvapený, i když samozřejmě béčkových scén tam bylo požehnaně a často hodně kazily celý dojem ze snímku. Naprosto mě uchvátila J.L.Hewitt, co si budeme povídat, já jsem chlap a ona je ženská fakt k nakousnutí a mohl bych se na ní dívat celý film bez přestání ať už je oblečená nebo svlečená. Na TV film celkem zajímavé a nečekané rozuzlení a konec (nechci spoilerovat).(18.6.2015)

Obsahuje spoilery. Celkem podceněný film,což je škoda. Nejkrásnější holku z maloměsta a její rodinu stíhají finanční problémy. Ač se snaží jak se snaží,jsou švorc a tak se hlavní hrdinka Samantha rozhodne pracovat jako prostitutka. O její služby je velký zájem nejen kvůli její kráse,ale i vstřícnosti a inteligenci-jak to bývá,zezačátku jde tedy všechno hladce. Nakonec však dojde k odhalení a média to tak rozpitvají,že je z toho velké drama. Sam se začne rozpadat rodina a navíc ji nejspíš čeká vězení nejen za prodávání se,ale i za užívání drog,které začala brát kvůli dlouhodobé únavě .Samomluvou trpící Sam v podání krásky Jennifer Love Hewitt je sympatická,do její role manželky ve finanční tísni se člověk snadno vcítí a tak nějak jí ten přešlap i odpustí .Celkově na mě film zapůsobil dost silně,a mezi snímky s podobnými tématy je rozhodně nadprůměrný. Každopádně konec byl na můj vkus přespříliš hollywoodský a především uspěchaný a místy matoucí .Poté,co Sam vyjde po měsíci z vězení žije v domě sama a najednou má promoci,když musela studovat jen chvíli? A kde po celou dobu byly děti s jejím manželem? Každopádně i tak to na těch pět hvězdiček má a já jsem ráda,že jsem The Client List shlédla.(20.3.2011)

Nebudu si nic nalhávat ;) Jennifer Love Hewitt je kočka již od puberty a taky se na ni nemůžu vynadívat :D :D Tudíž ji tato role sedla jako ušitá ;) Dobrá ukázka toho, čeho je schopen člověk prvně pro svou rodinu a poté i jen pro peníze udělat ;) Nejsem si sice jista, zdali by manželky zareagovaly tímto způsobem, ale pátrat po tom nebudu :) Je to sice "americké drama", ale spíš bych to nazvala realitou :) Scény s Jennifer a Cybill jsou ve filmu nejlepší, zbytek je nuda :D(9.2.2013)

• spygirl

"Hezká holka nemůže být chudá!!!" :D :D :D S takovým přístupem k životu může být žena akorát děvka anebo zlatokopka... To zase byla blbost... Nechápu, proč tady každý píše, jak je J.L. Hewitt krááásnááá, co je na ní tak krásného? Ta přifouklá silikonová ňadra? Ta ještě z nikoho krásnou ženu neudělala. A co ten obličej? Vždyť vypadala jako zmalovaný zombík. A spát v té tlusté vrstvě make-upu? Trapné... Celý film trapný a hloupý.(5.7.2014)

• dopitak

Neskutečné utrpení připomínající mučení. Ne snad kvůli filmu samotnému - jedná se o prostoduchý americký televizní epos s melírováním od komedie (scéna v bance) až po drama (odhalení), z pohledu tuzemce možná poměrně zajímavý nástin americké střední společnosti. JLH je moje láska teenagerských let, je krásná, ale nikdy nebyla dobrou herečkou, protože její zjev a výraz jí prostě nedovoluje "být uvěřitelnou". Stejně tak The Client list není žádným filmovým řemeslným skvostem. Koukat se však hodinu a půl na výstřihy a beznadějně "hluboké oči" JLH včetně záběrů v sexy kostýmech a spodním prádle, a vědět že stejně nedojde k žádnému jejímu odhalení, to je opravdu čínské mučení nejvyšššího stupně. Hodnotím však film, a ten je dost špatný.(20.12.2010)

• - Ve filmu si chtěla zahrát i Eliza Dushku. (RosieMcgowa)

• - „Mama mi povedala, že je na mňa veľmi hrdá. Pozdáva sa jej myšlienka, že predvediem striptíz a budem hrať prostitútku,“ povedala Jennifer Love Hewitt. (Sufferer)

• - „Všetky intímne scény sme natočili za dva dni. Absolvovala som výmenu nohavičiek celkom dvadsaťšesťkrát a mala som aj rovnaký počet klientov,“ prezradila herečka Jennifer Love Hewitt a ďalej dodala: „Bolo to prinajmenšom čudné. Bola som zakaždým v miestnosti len s jedným chlapom a kopou ľudí zo štábu. Pustili sme sa „do toho“ a onedlho nasledovala výmena spodnej bielizne a úprava mejkapu“. (Sufferer)