Reklama

Reklama

Její manžel se zranil a nemůže chodit do práce. Rodině hrozí, že je vyhodí na ulici, a tak je bývalá královna krásy nucena nastoupit do masážního salónu. Jenže brzy zjišťuje, že její klienti čekají více než jen proklepání zad... Tento příběh o jedné královně krásy (Jennifer Love Hewitt) se odehrává v malém texaském městečku. Kráska je však nyní už vdaná matka tří dětí, jejíž manžel kvůli zranění nemůže pracovat a hrozí jim, že je vystěhují na ulici. Bývalá královna je přesvědčena, že nikdo tak krásný jako ona si nezaslouží být chudý, a tak přijme nabídku pracovat v masážním salónu. Jenže brzy zjišťuje, že její klienti čekají více než jen proklepání zad... (HBO Europe)

(více)

Recenze (81)

Kaka 

všechny recenze uživatele

Nečekaně solidní tv film, který kromě parametrově famózní Jennifer Love nabízí i zajímavý náhled do zákoutí a praktik "masážních" salónů a vcelku realisticky pojatý náhled na totálně švorc přežívající americkou rodinu a jednotlivá krizová životní rozhodnutí z toho plynoucí. Nemá to žádné vyšší ambice a v tom je to právě fajn. Solidní pilot k seriálu. ()

Sarkastic 

všechny recenze uživatele

Tak jistě, tohle drama s prvky komedie má jeden velký problém, a to je občasná naivita. Pak záleží na divákovi, jak moc ji je ochoten tolerovat nebo věří/nevěří tvrzení tvůrců o inspiraci skutečnou událostí (mně víc vadil jen fakt, že vydělávala přece jenom moc peněz a taky ten konec, přestože nebyl tak moc drastický, jak by jistě být mohl). A když jsem u reálnosti, musím (alespoň v případě tohoto filmu!) oponovat kolegovi dopitakovi; v The Client List mi J.L.H. přijde uvěřitelná, protože ona hraje bývalou královnu krásy (tj. je navyklá na komplimenty a pozornost; ostatně sama v jedné scéně vysvětluje, jak se při "práci" cítila), která je zvyklá žít v přepychu, neumí normálně pracovat a je nepraktická. Navíc, modelky a jim podobné dokáží i po několika dětech vypadat stále ukázkově, jelikož byly od určitého věku vedeny k tomu, aby o sebe pečovaly a způsoby, jak se dostat zpátky do formy a získat původní figuru, dobře znají. Kdyby byla role Jennifer napsaná jinak, pak bych s kritikou možná souhlasil, v tomto případě však ne. Takže s čistým svědomím hodnotím slabšími 4*, ale samozřejmě uznávám, že z průměru film vyzvedává jenom moje oblíbenkyně (jinak rozsahově podobných rolí bych uvítal v její filmografii určitě víc). ()

Reklama

NinadeL 

všechny recenze uživatele

Jennifer Love Hewitt zase jednou našla materiál, ze kterého dokázala vykřesat víc. A nebylo to ostatně poprvé, kdy dokázal Lifetime na základě dobrého, ale rozhodně ne skvělého scénáře dát prostor své hvězdě a tu nasměřovat zase někam dál a výš. Takto už zafungovala série filmů s Vicky Pratt, která se díky nim přehrála do ryze charakterních a psychologicky náročných rolích, stejně jako Nicolette Sheridan. The Client List se navíc podařilo zúročit ještě jednou, v podobě 25 dílného seriálu. Nečekala jsem něco tak sexy a hravého. Ano, pořád je to ta naše hlavní hrdinka z Texasu, ale ve filmu si prošla dost těžkým obdobím a seriál jí dává příležitost podívat se na svou situaci z více stran. Na JLH je radost pohledět, je neskutečná, půvabná a herecky má také silné momenty. Mamku jí hraje Cybill Shepherd, příběh má hlavu a patu, někam směřuje a zároveň jsou tu neodolatelné hlášky, takže v podstatě není co vytknout. ()

hellstruck 

všechny recenze uživatele

Obsahuje spoilery. Celkem podceněný film,což je škoda. Nejkrásnější holku z maloměsta a její rodinu stíhají finanční problémy. Ač se snaží jak se snaží,jsou švorc a tak se hlavní hrdinka Samantha rozhodne pracovat jako prostitutka. O její služby je velký zájem nejen kvůli její kráse,ale i vstřícnosti a inteligenci-jak to bývá,zezačátku jde tedy všechno hladce. Nakonec však dojde k odhalení a média to tak rozpitvají,že je z toho velké drama. Sam se začne rozpadat rodina a navíc ji nejspíš čeká vězení nejen za prodávání se,ale i za užívání drog,které začala brát kvůli dlouhodobé únavě .Samomluvou trpící Sam v podání krásky Jennifer Love Hewitt je sympatická,do její role manželky ve finanční tísni se člověk snadno vcítí a tak nějak jí ten přešlap i odpustí .Celkově na mě film zapůsobil dost silně,a mezi snímky s podobnými tématy je rozhodně nadprůměrný. Každopádně konec byl na můj vkus přespříliš hollywoodský a především uspěchaný a místy matoucí .Poté,co Sam vyjde po měsíci z vězení žije v domě sama a najednou má promoci,když musela studovat jen chvíli? A kde po celou dobu byly děti s jejím manželem? Každopádně i tak to na těch pět hvězdiček má a já jsem ráda,že jsem The Client List shlédla. ()

Pethushka 

všechny recenze uživatele

Nečekala jsem, že mě The client list natolik upoutá. Za mým zájmem zhlédnout tenhle neznámý film stojí hlavně úžasná Jennifer Love Hewitt. Pořád se na ni nemůžu vynadívat, takže jsem ráda za každou její roli. Scénář, který byl vytvořen na základě skutečné události, mě zaujmul. Větší část filmu působí přesvědčivě. Ikdyž pochybuji, že by manželky zareagovaly na nevěru jejich manželů takhle..Hezké a lehce stravitelné..4* ()

Galerie (23)

Zajímavosti (4)

  • „Mama mi povedala, že je na mňa veľmi hrdá. Pozdáva sa jej myšlienka, že predvediem striptíz a budem hrať prostitútku,“ povedala Jennifer Love Hewitt. (Sufferer)

Reklama

Reklama