Zvířecí horor od známého studia Asylum. U kalifornského jezera se objevil obrovský nezničitelný krokodýl a zatápí americké armádě. Svou návštěvou ohrožuje i samotné centrum Los Angeles. (weetya)

George Stobbart

Poriadne nudný animal monster horor od pochybnej spoločnosti Asylum, ktorá sa svojho počítačového mega-krokodíla však bojí poriadne ukázať a tak človek väčšinu času sleduje dementné reči akýchsi pseudovojakov a ich premúdrelých šéfíkov, pričom tu občas prebehne rozmazaný krokodíl a niekoho zahryzne, raz dokonca chytí do tlamy aj vrtuľník:-) Neskôr sa z prírody presunie do mesta, kde ho už ukazujú poriadne a aj vcelku často, škoda len, že vyzerá ako počítačom animovaná detská hračka, ktorú sa nedarí vypnúť. Ináč film nemá žiadny zmysel, či nebodaj príbeh a herci sú tiež riadne zaostalí exoti. Občas som sa však na tom celkom dobre zasmial, tak tú 1 hviezdičku krokoušovi hodím, ale keby som sa na to pozeral vážne, tak je to jednoznačná strata času. ()

drankeryth odpad!

Supercroc? Nie, superdementny film s trapnymi vojacikmi a o tom krokodilovi ani nehovorim. Ani ho moc neukazovali, len ustavicne obkecavanie vojacikov, ako ho zabit a ked uz predsa ukazali toho nasho superkrokousa, tak to bolo na zaplakanie. Kurva, ten krokodil bol pekne odolny voci strelam z helikoptery a stihaciek. Ani naznak kvapocky krvi, len sa po case zatriasol a pokracoval dalej. Rozmyslal som, co by ho tak mohlo zabit a to sa mi az dostavilo pri konci filmu, ked jeden vojacik narychlo spackal malu vybusninu a superkroka zabil. Super, len tak dalej vo vyrobe takychto prepadakov:) ()

weetya odpad!

Asylum klasika. Film se odehrává napůl v lese u jezera, kde pobíhají vojáci a napůl na nějakém vojenském velitelství, kde se dramaticky diskutuje. Občas záběrem probleskne gigantický krokodýl a schramstne někoho z přítomných. Ale opravdu jen probleskne, objevuje se bohužel sporadicky a v důležitém měřítku "kvalita animace úměrně k roku výroby" film naprosto propadá. Na konec si krokodýl vyrazí na nákup do města, kde to schytá. Neobjevují se žádné legrační scény a závěrečná likvidace potvory nebyla nic nového. Nuda. Jak se takovýhle film může zaplatit nechápu. ()