Batman XXX: A Porn Parody

všechny plakáty

Ve městě řádí Jo-Kerr a je na Batmanovi, aby tomu udělal přítrž. Jo-Kerrovi se podaří Batmana otrávit jedem-afrodiziakem a na scénu přichází Robina a Batgirl. Vyšetřují nastalou situaci a zjišťují, že Catwoman je s Jo-Kerrem na jedné lodi. Nyní je na nich, aby dali vše do pořádku. Dějové scény střídají scény intimnějšího ražení, které jsou vždy vyvolané Jo-Kerrovým jedem. (SaNGe)

-OverLord-

Jedna z těch lepších porno parodií ze "série". Nejde ani tak o humor, jako o docela hezký zpracování kostýmů, kulis, ženský mají pořádný oldschool účesy a celý je to barevný a veselý, což se o pornu vždycky říct nedá. Nějakej příběh tam taky je, i když dost směšnej, ale přece se ZHRUBA držící předlohy (1966). Porno scény nejsou vlezlý a nenuceně tam zapadnou. I když erotický filmy nesnášim, hlavně ty vysílaný v televizi, což jsou spíš pořádný sračky, tak tohle je prostě porno s příběhem a bavilo mě sledovat parodickou stránku. No a jako chlapovi mi nějaký to dobrý péčko taky nevadí, takže takovej slabší průměr. PARODIE: [**] PORNO: [***] ()

kaposlav odpad!

Vieš čo Axel Braun? Čo? Zavoláme si pár pornohercov a navlečieme ich do trápnych kostýmov. A čo bude ďalej? Nič, len si zašústaju. To je všetko? Nie, ešte medzi tým potrepu trápne dialógy. A? Čo a? A čo ďalej? Šak nič, to bude paródia na Batmana a ludia to budú žrať. Myslíš si, že na tom zarobíme? Určite, lebo ludia su nadržaný a často krát bez úsudku. 0% odpad! ()

wampilenka

V mnohém předčilo Schumachera. (I když asi ne v přiléhavosti kostýmů. Pouze Hádankář se zdál být oděn stejně.) Ale co hodnotit na pr0n? Batgirl i Catwoman měly sympatická ňadra střední velikosti. Spíš drobná, ale zato pevná. Popysčí (Subjektiv promine vypůjčení neologismu) normální, chloupky upravené. Penisy byly hjůdž všechny, ale kladu si otázku, jestli se role přidělovaly podle velikosti. Kostýmy nebyly jen takové apartní rekvizity, aby se neřeklo, i když v tomhle momentu byl Batman XXX překonán Nolanem. Herci nevypadávali z nadstavbových rolí ani při stýkání. Nadto jsem zjistila, jaká je moje role snů v pornu: Když přijde Batman do klubu, tak jedna ze slušně oblečených dívek, která tančí se slušně oděným chlapcem, vykřikne: "Oh my gooood! That´s BATMAN!!!" (A pak se tam již neobjeví. Samozřejmě.) Ve všech ohledech dokonalé a tedy naprosto sterilní a nedráždivé porno. ()

Luk Skywalker

Vcelku dobré, má to batmanovský příběh, i když vcelku jednoduchý (ale o to tolik nejde, že), postavy celkem věrné předloze, akorát zdejší Riddler byl dost šílený. Celkem to odsejpá ani to není nudné, což se u porna často stává, když do toho dlouho buší a obsazení není neznámé. wampilenka dobře popsala vybavenost herců a hereček, takže já jen doplním, že až na jeden anál v první sex scéně, je zde soulož a orál, takže nic zvláštního. ()

Hrobař

Dobrá zábava, kostýmy jsou jak u koho nicméně obecně spíš průměrné ...scénka s vězením velmi dobrá co se týče první nápadité hulby přes mříže, pak šplhání po střeše se statickým pozadím - jo tyhle filmy jsou zábava a pokud vidíte že to tak bere i většina herců není proč to hodnotit nízce. ()