Komentáře uživatelů k TV filmu (3)

• klerik

Príšerne lacné na jednej strane (študiová inscenácia), na druhej strane pekné kostými. Príbeh lásky tuctový, bez dramatického zauzlenia, všetko sa vyrieši samé (pre dvojstranovú rozprávku by bola zápletka znesiteľná, ale nie pre celovečerný film). Turecko-tatárska téma zaujímavá, ale zaslúžila by si poctivejšie spracovanie...(31.1.2015)

Hviezdy sú za Kalifa a Lajlu (ozaj divné meno), hudbu a za skvelú Magduš. Pri scénach Šahrazády a Šahrijára som sa musela červenať. Toto by som veru deti nenechala pozerať.(15.5.2015)

Príbeh z 1000 a 1 noci tentokrát rozpráva Šaharazáda (Soňa Valentová) kráľovi Šahrijárovi (Jozef Vajda). Kalif (Dušan Lenci - jeho jedna z mála kladných postáv) sa zaľúbi do svojej atraktívnej otrokyne Lajly (Ivona Krajčovičová) a narodí sa im syn Ardašír. A potom je to známy príbeh o Ardašírovi (Dušan Cinkota) a krásnej Hajátannufús (Zuzka Kapráliková - 17 ročná).(12.2.2015)