Dudesonovi v Americe (TV pořad)

Dudesons in America

Blázni v Amerike

Reality-TV / Komedie

USA, 2010, 12x? min

Jarno Laasala

No to snad neni možny co jsou schopni udělat. Jestli někdo řiká, že je největši machr, tak ať se podivá na tohle, já osobně bych neudělal snad ani jeden z jejich kousků. Nechápu jak mužou natočit celou sérii, vždyť po takovejch trikách se musí někdo dřív nebo pozděj alespoň zmrzačit, když ne přímo zabít. Neskutečni srandisti a obrovští blázni.(28.3.2011)

Jarppi - Funny Fat Guy, HP - Mr. Sensitive, Jukka - The Ringleader a Jarno - The Filmmaker. Chalani zobrali prasiatko Britney (len v prvom diely) a Fínsko vymenili za USA. Každý diel sa odohráva na inom mieste a v inom duchu - kovboji a indiáni, vesmír, zábavný park, vojenská obrana proti kanadskej invázií, obrana proti invázii mimozemšťanov, zimné hry, akčný hrdinovia, americké športy, autá a americká história. Nestratili odvahu, nápady ani humor. Len tak ďalej, ja sa bavím. Len by ma zaujmalo, kde sa inšpirujú keď tvoria "kostýmy".(5.8.2010)

Po prvním díle velice slibné je tady celá sestava (ikdyž HP mi není povědomý)! Viděl jsem pár dílů z původního seriálu na německé MTV a jsem rád, že vzali i čuníka jen jejich farma mi trochu chybí...(9.8.2010)

Nemôžem z nich! :D(25.8.2010)

Nemůžu si pomoct, ale já tyhle debility prostě žeru. Americká anabáze Dudesonů mi nepřijde ani v nejmenším horší, než jejich dosavadní tvorba a samozřejmě perfektně funguje spojení s Jackass. Když se Jukka narval zmrzlinou a vlezl na kolotoč, tak jsem celou dobu brečel smíchy. Prosím víc takových hovad! 100%(27.11.2016)