Dudesonovi v Americe (TV pořad)

Dudesons in America

Blázni v Amerike

Reality-TV / Komedie

USA, 2010, 12x? min

Jarno Laasala

No to snad neni možny co jsou schopni udělat. Jestli někdo řiká, že je největši machr, tak ať se podivá na tohle, já osobně bych neudělal snad ani jeden z jejich kousků. Nechápu jak mužou natočit celou sérii, vždyť po takovejch trikách se musí někdo dřív nebo pozděj alespoň zmrzačit, když ne přímo zabít. Neskutečni srandisti a obrovští blázni.(28.3.2011)

Nemůžu si pomoct, ale já tyhle debility prostě žeru. Americká anabáze Dudesonů mi nepřijde ani v nejmenším horší, než jejich dosavadní tvorba a samozřejmě perfektně funguje spojení s Jackass. Když se Jukka narval zmrzlinou a vlezl na kolotoč, tak jsem celou dobu brečel smíchy. Prosím víc takových hovad! 100%(27.11.2016)

Pohodička. Uvidím, ako sa to bude vyvíjať ďalej, ale ak si to bude udržiavať úroveň prvého dielu, nemám problém ísť s hodnotením na maximum. Ale po prvej časti to jednoducho nedokážem ešte ohodnotiť. Rozhodne som ale spokojný!(9.8.2010)

Pořád lepší jak Jackass a pořád skvělé, ale stejně, chybí mi Finsko, chybí mi farma a chybí mi Britney (abych opravil Orvokki-ho, to prase co vezou v prvním díle je nějaké nové sele, ne starý dobrý Britney)(29.5.2011)

Po prvním díle velice slibné je tady celá sestava (ikdyž HP mi není povědomý)! Viděl jsem pár dílů z původního seriálu na německé MTV a jsem rád, že vzali i čuníka jen jejich farma mi trochu chybí...(9.8.2010)