poster

DC Showcase: The Spectre

Animovaný / Krátkometrážní

USA, 2010, 13 min

Komentáře uživatelů k filmu (26)

 • Slasher
  ****

  Další dobrý DC SHOWCASE bonbónek, jehož hrdinou je tentokrát trestající přízrak The Spectre a jeho civilní já. Tenhle sympatický charakter znám už z BATMAN: THE BRAVE AND THE BOLD, ale vyloženě letmo, tak jsem se rád tímto ještě trochu obohatil. Stylizováno v retro krimi L.A. duchu, s pěknou hororovou vložkou, no zase není co namítat:)(3.10.2010)

 • BadoXXII
  ***

  Spectre mi pripadá ako taký Freddy Krueger na strane zákona a spravodlivosti. Dej zaujímavý, akčné (tak trochu hororové) scény s dobrou atmosférou sú nápadité a celkovo to zanechalo celkom dobrý dojem. Hraná verzia by mala veľký potenciál hlavne po trikovej stránke, ale celok by pravdepodobne dopadol podobne bizarne ako Green Lantern.(6.4.2012)

 • NinadeL
  ***

  The Spectre je další coolová temná postava ochránce v kápi, jakých už tady bylo mnoho. Ale díky tomu, že jsou jeho příběhy střižené do noiru a je to celé takové příjemně oldschoolové, je možné mu dát šanci. Stejně jako Spiritovi ;)(26.11.2012)

 • Tom_Lachtan
  ***

  líbí se mi úžasná retro atmosféra klasických amerických kriminálek k tomu originální postava, mohlo být výrazně temnější, v rukou vhodného scénáristy a režiséra by mohl vzniknout hodě zajímavý celovečerák(13.5.2012)

 • Shakers
  ***

  http://www.megavideo.com/?v=AAY5CABL 60% - 3*(17.3.2011)

 • JohnnyD
  **

  Spectre je dozaista zaujímavá postava, no ten príbeh je podpriemerný a iritujúci je najmä vizuál kombinujúci odpornosť anime a pózerské imitovanie 70tych rokov.(27.8.2011)

 • swamp
  ****

  Musím souhlasit s jedním okolním komentářem, že Spectre mi připomněl jistým způsobem Dextera. Jenže říznutého komiksem a duchařinou.. výborně!(18.1.2011)

 • Kothy
  ****

  Tenhle kraťas byl o něco kratší. Tohohle hrdinu popravdě ani neznám, ale je to docela tvrďák. Se zločinem se neštve...(17.4.2014)

 • klerik
  ****

  The Spectre (ehm Spektra) čerpá zo starej drsnej školy. Zápletka svojou jednoznačnosťou pripomenie VRANU, ale príbeh je vyrozprávaný originálne a milovníkom hororov prináša niekoľko zaujímavých odkazov. Sympatickosť podtrhuje fakt, že ide o hrdinu s poškriabaným štítom...(16.12.2010)

 • Caszidy
  ****

  Musím souhlasit s komentářem na IMDb, jenž zmiňuje podařenou noirovou atmosféru. Dále mne potěšila hlavně scéna ve skladišti dekorací, kde se objeví i King Kong.(12.10.2010)

 • eraserhead666
  ****

  Výborná záležitost a možnost, se v milé podobě po mnoha 3D animacích vrátit ke staré dobré 2D animaci se sice jednoduchým příběhem, ale notnou dávkou horrorové atmosféry a velice povedených horrorových scén (obojího bych snesl mnohem více). Viděno na THS 2011.(26.6.2011)

 • Terva
  ****

  Natočeno podle stejnojmenného komiksového příběhu. CITÁT - Táta měl tolik nepřátel, kolik měl fanoušků....... Detektivní příběh z Hollywoodu o vraždě jedné místní celebrity. Spectre vykoná svou povinnost. CITÁT - V krajině, za hranicí života je všechno možné.......... Tento příběh nese prvky hororu. Spectra alias Jima Gorrigana namluvil Gary Cole. Hudba v tomto kresleném filmu je průměrná.(3.4.2013)

 • liquido26
  ****

  Postavu Spectre jsem vůbec neznal. Animák je to docela dobrej, animace je pěkná, ale nemůžu říct, že by mi ten Spectre nějak přirostl k srdci.(14.9.2010)

 • PauloZ
  *****

  Několikaminutový mysteriózní nářez! Chci Spectra v celovečeráku, nejlépe od Nolana, pěkne na prudko, dravě a brutálně. Hned! Hvězda na vrch i za retro náhled.(24.1.2013)

 • Thomassi
  ***

  V pořadí třetí krátký film od décéčka, tentokrát věnovaný The Spectre. Jako předchozí díly, i tento během deseti minut člověka vtáhne do světa komiksové postavy, tentokrát s prvky fantasy a krimi. Jedná se asi o nejhorší díl, protože tato postava mi až do teď nic neříkala, ale pořád v rámci DC komiksů je to koukatelný.(8.5.2011)

 • kaylin
  ****

  Rozhodně nejlepší z krátkých filmů, které byly zařazeny pod projekt "DC Showcase". Příběh, který se zde odehrává, není nijak originální, ani ten zvrat není skvělý, ale skutečnost, že to místy má pořádně hororovou atmosféru, mě opravdu dostala. Tohle jsem nečekal, a tak mě to příjemně překvapilo.(16.1.2017)

 • bartias
  ****

  Stylový krátký animák velmi dobře představuje jednu z druhořadých postav komiksového vydavatelství DC Comics. Protože se děj odehrává v 70. letech, takže má obraz dokonce stylové vady a škrábance. Moc pěkné.(7.11.2010)

 • PKD
  *****

  Tak toto,vážení,je absolutní vrchol celého 62min.animáku. Autor 30dní dlouhá noc a ta scéna ala Christine,mňam! Klobouk dolů,Nilesi!(23.5.2017)

 • dragon94
  **

  Společně s dílem Catwoman nejslabší díl téhle série. Hlavní hrdina je docela zajímavý a charizmatický detektiv, ovšem jeho alter ego Spectre, je jen téměř všemocný mstitel v plášti co bizardními způsoby zabíjí chlápky, kteří někoho zabili. Nezajímavá postava a nezajímavý děj až běda. 2* 42%(26.5.2014)

 • Liznic
  ****

  Noirová retro kriminálka, ta pátá hvězda utekla jen o vlásek. Přiznám se, že o Spectrovi jsem do teď netušil a to byla chyba.(27.4.2013)

<< předchozí 1 2