Jako zvířata v kleci

Gabor Norman

• Psema

Konec zabil! 3/10(4.12.2011)

• Terva

Ani nevím, proč tomu dávám za jedna. Původně jsem chtěl napsat odpad. Tak jo nechám tu jednu hvězdu za scénář.(26.3.2012)

• kapsomut

Kdyby mě bylo 10-11 let, tak by to bylo dobrý... teďko už nee(26.5.2012)

• carlos 2010

Ďalší zbytočný film.(19.2.2013)

• Duoscop

Původně jsem uvažoval o 1*, ale za ten konec si to nezaslouží. Film je to špatný, herci snad ještě horší a děj? Radši nepsat.(11.9.2013)

• nany2121

Otraaaaaas !!! Možem tu písať na desať riadkov, čo všetko bolo zlé. Ale už som s týmto "filmom" zabil dosť času :) Určite ak nieste rozhodnutí a zvažujete, že si to pozriete,, tak URČITE NEPOZERAŤ !!!!! Vyhýbajte sa tomu filmu ako čert krížu :D :D(31.12.2013)

• Wancohoff

nie akcny, ale cista vezenska drama ktora nie je az tak zla, vzhladom na hodnotenie. ale stale podpriemer.(14.12.2011)

• Rami

Konec to opravdu zabil.(20.1.2012)

• Joppo88

...celé zle... neviem, čo pochváliť - nuda, akoby všetci boli zaspatí. Lacný scenár a ešte lacnejšie výkony... Ďalší film z interiérov veznice - ale tento teda fakt nebavil...(7.7.2012)

Nic moje jsem od toho filmu nečekal, ale byl jsem mile překvapen. Hodně zajímavý pohled na problémy gangu a kriminality ve vězení a nápravný program ve vězení. Ving Rhames mi připadal velmi dobrý jeho utrápeny a vyžilý pohled mluví za vše a jako vězeň mu člověk úplně v pohodě uvěří.(5.1.2012)

• rategod

30%(14.9.2012)

• OndroidV

Sakra! Do p***le! Proč jsem si ten film kupoval? Naprostý odpad! Příšerná výprava, příšerní herci, příšerný naprosto všechno. Asi zkusím, jak Blu-Ray disky dobře hoří, protože tohle ve sbírce vážně nechci. Pánové, FUJ!(30.1.2013)

Nebylo to nejhorší. Mám rád filmy z vězení, jen je pravda, že tenhle je spíše tak napůl skoro jako "dokument o životě ve vězení". Chvílemi sem se nudil, ale jako exkurze po americkém vězení dobrý, takže za 3(28.2.2012)

Celkem nezáživný a občas matoucí pohled do prostředí americké věznice s hodně zajímavě řešeným koncem. Sice si myslím, že v realitě ani fakt že sou nevlastní bráchové by nesmazal to že po sobě jdou,ale tady to beru.Takže za "happy end" a obsazení 50%(9.3.2012)