Zrcadla 2

Mirrors 2

Zrkadlá 2

Horor / Mysteriózní / Thriller

USA, 2010, 86 min

Vyhypovaná a masívnou reklamnou kampaňou podporovaná jednotka s Kieferom Sutherlandom ma svojho času príliš nenadchla, o to viac ma teda potešilo toto nenápadné video pokračovanie. Mirrors 2 je duchársky slasher s niekoľkými výbornými vražednými scénami a na počudovanie aj solídnymi gore efektami. Vytrasený "terminátorovec" Nick Stahl nikdy nebol hercom podľa môjho gusta a tento môj postoj k nemu sa už asi nezmení, oveľa viac než jeho nepresvedčivý herecký výkon ma však iritovali scenárové lapsusy, ktoré sa tu vyskytli a ktoré trochu kazia celkový dojem z tohto filmu. Napriek tomu však konštatujem, že Mirrors 2 je hororom, ktorý má grády...(1.12.2010)

První díl se my líbil jen mě přišlo že mohl mít větší koule tenhle díl na to jde od začátku s těmi koulemi což je rozhodně plus. Dalším plusem je parádní gore vraždy a děj. Prvnímu dílu jsem dal 5 hvězd (přece je Aju mám rád) tomuhle dávám o 1 hvězdu míň. Od Victora Garcii jsem viděl jen sračkový Návrat Do Dom Hrůzu (dal jsem mu odpad) takže rapidní zlepšení dokonce bych šel i do dalšího/ ch dílů i když tohle téma by se dalo recyklovat do nekonečna :-).(16.10.2010)

• Pilda17

Pár dobrých scén by se našlo, ale také by se našlo pár hodně špatných scén jako například, když si ženská utrhne hlavu v zrcadle. Jako tragédii bych Mirrors 2 neviděl, ale srovnávat s povedenou jedničkou se to nedá. Hlavní herec byl špatně vybrán a do role se absolutně nehodí. Další problém je s režií, protože naproti jedničce jde pouze o bezmyšlenkové zabíjení. Myslím si, že pokračování téhož snímku bylo naprosto zbytečné a když už ho vytvořili, tak ho měli lépe zpracovat a hlavně navázat na předchozí díl... 4/10 = 40%(23.11.2010)

• Lachtaan

Další výplach hororu, žánru jako takového. Přičemž už s první částí měla tahle minisérie velký potenciál a zaměřit rozpočet spíše na děsivou, či i klidně krvavější stránku věci, byla by Zrcadla jedním z těch oslavovanějších hororových kousků minulé dekády. Takhle si pamatuji jednu jedinou scénu při rozevírání vlastních čelistí v koupelnovém zrcadle. Skutečná škoda.(17.2.2018)

• PabloFuentes

Obsahuje spoilery: Tak tohle byla slátanina největšího rázu. Ale taková! Absolutně nedoporučuji. Takže důvod, proč zabili tu hlavní oběť byl úplná blbost. Nedomyšlené, trapné. A tak se hlavní oběť, nyní již zlá mrtvola, mstí skrze zrcadla. Otázka tedy zní... Jsem pomstychtivá mrtvola. Proč nezabiji svého vraha? Dobře, zabiji jeho komplice, ale hned na to jdu vraždit někoho, kdo s mou smrtí nemá vůbec nic společného? (otec hl. hrdiny) a když můj vrah vraždí mou sestru, tak na to jen čumím? I když mám schopnosti typu ovládám vaše tělo, zničím vás na dálku? Hvězdička za nahou první oběť.(14.11.2013)

• - Keď sa Jenna (Christy Romano) otáča pred zrkadlom a začne sa vyzliekať, vidno jej spodnú bielizeň. Hneď v ďalšom zábere ju už na sebe nemá. (kubqo)

• - Natáčení probíhalo od listopadu do prosince 2009, a to především v Baton Rouge v americkém státě Louisiana. (Terva)

• - Spoiler: Počet mŕtvych vo filme je 4. (Jello Biafra)