V síti lží (TV film)

Kanada, 2009, 90 min

Tristan Dubois

Randy Duniz

Jean Bureau

Po velmi dlouhé době zase koukatelný tv film z Kanadské produkce. Zážitek jsem si při odpoledni velmi užil. Vypnul jsem a jen si užíval a bavil se. Pravdou je, že jednoduchost a poenta je prostoduchá, takže mínusy vynechám. 70%(7.5.2015)

• pakobylka

Vážně až zarputile se tvářící krimi thriller převedený (zcela v rozporu se všemi nepsanými pravidly) do téměř ukolébavkové večerníčkové podoby ... určený patrně pro naprosté počítačové analfabety. Mnoha slov netřeba ... bylo by to neomluvitelné plýtvání - slovy i časem.(17.5.2016)

• viperDavid

Špatný, vážně špatný. Příběh by mohl být i dobrý, ale je to tak blbě natočené, že i béčkový film se může pyšnít svou kvalitou. Hrozné dialogy, špatná kamera a příšerná režije. A ani hlavní představitelka se moc nepředvedla. 1*(23.11.2013)

• RetroMan

Už si skoro připadám jako žánrový specialista na kanadské thrillery vysílané na Barrandově v nedělním prime-timu. Shlédl jsem i tento skvost a musím podotknout, že docela koukatelný, i když za některý sekvence bych střihači ustřihnul kabel. Jedná se o počítačový thriller ozdobený ukrájením malých částek peněz z finančních převodů, které nakonec dávají velkou sumu (PAST) a neustále se přesouvají na jiné účty. Když už se ke konci rýsuje rozuzlení, nastane nečekaný zvrat. Slečna Abigail Turner, která je vysoce postavenou počítačovou odbornicí na vývoj nového neprůstřelného bankovního systému se zamiluje do chlapce jménem Josh, ze kterého se náhodou vyklube známý a úspěšný počítačový hacker. Jenže jeho auto vybuchne a tak smutná Abigail se pustí sama do zkoumání děr v jejím bankovním systému. Ozve se jí další počítačový hacker Spider (trochu připomíná Ženu, která kopla do vosího hnízda) a přes vzájemné antipatie/sympatie se jim podaří najít důležitou stopu k osobě, která si celý kšeft objednala.(19.11.2012)

• Snorlax

Celkem by mě zajímalo, jak to ti Rakušané udělali, že vznikla taková prostoduchá inscenace. Nechtěli být první v žebříčku nejhorších filmů na světě, tak uplatili Duboise a ten spáchal tento film. Pokud to Kanaďané udělali dobrovolně, nezbývá, než je politovat.(17.3.2013)