Jonah Hex si přijíždí do města pro hledaného zločince a není radno zkřížit mu jeho plány. Krátkometrážní animované představení Jonaha Hexe se objevilo jako bonus na 2DVD verzi oceňovaného animovaného snímku Batman: Under the Red Hood. (Caszidy)

DaViD´82

S přehledem nejatmosferičtější (ta hudba!) a ostatně i nejlepší western minulé dekády. A že je to krátkometrážní animovaný kraťas dle comicsu na tom nemění ani ň; stejně jako fakt, že konkurence vlastně žádná velká moc nebyla. ()

novoten

Jasný důkaz toho, že při troše rozumu mohl být celovečerní Jonah docela dobrý film. V krátké animované formě mu to sice střílí o poznání lépe, ale stejně se nemohu zbavit pocitu, že comics a western, jakkoli obojí můžu konzumovat v libovolném množství, k sobě v rukou DC ne a ne řádně pasovat. ()

BadoXXII

Dobrá atmosféra, pekná animácia, spád, charizmatický hrdina, len škoda, že to nemalo lepší príbeh. Inak to však samozrejme absolutne prešťalo hranú verziu s Joshom Brolinom o 100%. Prosím si ďalšiu animovanú porciu Jonaha Hexa. ()

3DD!3

To by byl večerníček. Poučný, vtipný a pěkně nakreslený. Je fajn, že dabing neskončil v rukou nějákých nýmandů, ale to vážně Jonaha Hexe nemohl namluvit Josh Brolin? ()

JohnnyD

Anime smrad je tu zo všetkých DC showcase animákov najmenší, bohovská je najmä hudba a atmosféra a drsne sa tváriaci Jonah Hex. A koniec je dokonalý! Škoda len tej krátkej minutáže. ()

Kothy

Další DC kraťas. Tenhle komixový westernový zabiják se teda povedl víc než jeho filmová verze. S ničím se nesere a není žádné ořezávátko. Jeho obličej je poněkud odpuzující. Tady nebyla ukázana jeho schopnost a to oživování mrtvých. Pěkně to té ženské a její bandě nandal. :) ()

swamp

Madame Lorraine je luxusní kurvička, která když někoho sbalí, tak je to jeho poslední povyražení. A Jonah Hex? To je prostě takový sympaťák, který měl asi špatného zubaře. Přestože nemám rád westernové prostředí, tohle se mi sakra líbilo. ()

klerik

Jonah Hex má super atmosféru a sakra jednoduchý westernový príbeh je podaný zaujímavo a drsne. Jednohubka, ktorá poteší práve vďaka nehrdinskému hrdinovi... ()

ScarPoul

Skvelé intro k postave Jonaha Hexa. A aj keď sa nedočkáme nejakej konverzácie medzi ním a mŕtvolou, ale len pôsobivou - vizuálne a hudobne - podmanivou westernovou poctou, dokážeme pochopiť kto to Johan Hex je a o čo mu vlastne ide. Keby bol s toho seriál, rozhodne by som si to pozrel. ()

Terva

Hudba - The Track Team. Natočeno podle stejnojmenného komiksového příběhu Justina Graye, Jimmy Palmiottiho a Phila Nota. CITÁT - Zbavte se ho, ať vás nikdo nevidí............ Jonaha Hexe v kreslené podobě naprosto úžasně namluvil Thomas Jane. V tomto příběhu je lovec lidí Hex Jonah na stopě hledaného zabijáka Reda. Tato stopa ho zavede do jednoho nejmenovaného městečka na Divokém západě. Zde proběhne nutná konfrontace s místní šlapkou Madame Lorraine (Linda Hamilton) Třinácti minutový příběh má povedenou hudbu a je pěkně nakreslenej. ()

liquido26

Tenhle krátkej animák na nás krásne dejchne atmosférou divokýho západu. Jonah Hex se s ničím nemaže a nikdo si na něj nepřijde. Hodně se mi líbila animace, hudební doprovod a povedl se i dabing. Mohl by se někdy v budoucnu objevit třeba i celovečerní animák. ()

PauloZ

Výtečné. Hex nebyl nikdy drsnější a to je to pouze Showcase. Za 10 minut vytvořená skvělá atmosféra i děj. Samotný Thomas Jane by si ho mohl klidně zahrát. Bral bych pořádný temný celovečerák. Hvězda navrch i za parádní detaily. ()

ledzepfan

Poravdě tenhle DC charakter vůbec neznám ale takhle stylovou animovanou dvanáctiminutovku jsem neviděl ani nepamatuju(jestli vůbec někdy) ()

SaNcHeZ_cz

Vynikající hudba, skvělý dabing hlavní postavy a výborná atmosféra. Škoda jen, že si tvůrci nevzali na starost celovečerní snímek který dopadl tak bídně. Jediná výtka tak zůstává na adresu zpracování, které má k dokonalosti opravdu daleko. Navíc kombinace klasického kreslení a 3D prvků mi zatím nikde neseděla a Jonah Hex není vyjímkou. I tak ovšem přes krátkou metráž se jedná o velmi slušnou komiksovou záležitost. ()