• dyfur
  *

  moja zaujímavosť: Filmovanie snímky prebiehalo v Bratislave a okolí. (dyfur)(30.10.2014)

 • anderson
  ***

  Slobodné matky a navyše študentky to iste nemajú ľahké. Spracovanie ale zodpovedá dobám najtvrdšej normalizácie. Navyše z filmu dýcha "depka" nechutne betónovej Bratislavy a sivého totalitarizmu. (5.9.2008)(5.9.2008)

 • rigby
  **

  Psychologický film na vážné téma. Bohužel výchovný aspekt převažuje, a tak situace působí nevěrohodně. Ale jinak to nedopadlo ještě tak špatně.(5.8.2018)

 • majo25
  ***

  Socialistická štúdia o živote mladých ľudí, ktorí dospievajú akosi rýchlejšie. A že to nie je med lízať, bolo známe vtedy aj dnes. Čo sa týka posolstva, nie je filmu čo vyčítať. Hlavné postavy boli obsadené sympatickými a v podstate aj zdatnými hercami. Hlavne mladá Skopálová je ako lusk. Ako športového fanúšika ma potešila jedna z vedľajších línií príbehu - športová dráha jedenj z hl. postáv v nie práve filmom vyhľadávanom športe - rýchlostnej kanoistike.(3.1.2016)

 • Prubner
  **

  Ten film je zvláštní. Tak třeba v prvních patnácti minutách nám tvůrci představí spoustu nedůležitých vedlejších postav, zatímco na hlavní hrdinku se zaměří až později. Samotný příběh je hodně idealizovaný, v normálním životě by to těžko mohlo dopadnout takovým všeobecným happy endem. Postavy se chovají někdy normálně, ale většinou spíš divně (viz třeba postavu mladé učitelky) a nepřesvědčivě. Nejlépe tak z filmu vychází postava matky, která se chová nejnormálněji.(20.1.2009)

 • - Filmovanie snímky prebiehalo v Bratislave a okolí. (dyfur)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace