Osmnáctileté matce Anně se nedaří skloubit práci s péčí o čtyřletého syna. Často to vede k hádkám se švagrovou, která jí pomáhá. Jednoho dne mezi nimi dojde k potyčce... Sotva osmnáctiletá Anna se sama stará o svého čtyřletého syna Tima. Rodina jí s ítm nijak nepomáhá – ani její matka, ani Timův otec Marx. Anně se nědaří skloubit práci s vyzvedáváním Tima ze školky a je už zoufalá. Jediný, kdo se jí snaží pomoct, je Markova sestra Katrin – jenže ta to zase přehání a neustále Annu komanduje a kontroluje. Při jedné hádce Anna do Katrin strčí, ta přepadne přes zábradlí a uhodí se do hlavy o kámen. Začíná vyšetřování, při kterém je podezřelá nejen Anna, ale i Marc – chová se totiž podezřele, když se snaží Annu chránit. Je mu jasné, že kdyby Anna šla do vězení, musel by se o Tima postarat sám a nemohl by odjet na studia do USA. Anna už se ale o Tima také starat nechce. Zamkne ho v domě, kam chodí zalévat květiny, a policii tvrdí, že se Tim ztratil... (oficiální text distributora)

NICOTINE

To vážně? Asi to bude vážně tím, že německá "scéna" není nic pro mě. Ale za mě se rozhodně tento pokus o uspokojení divackych tužeb nepovedl. Ale jak říkám, možná kdyby do toho zasunulo prsty pár Američanů, měl bych jiný názor :) ()