Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Vlaky na nádraží odjíždějí, vracejí se - je to svět sám pro sebe i svět otevřený. Také kus světa Mariky, pro kterou nádraží znamená první zaměstnání, několik lidí, kteří k ní začínají patřit - prostě první závažné dotyky se světem a povinnostmi dospělých, seznámení s chlapcem... Marika je dívka, která s láskou bere na sebe i odpovědnost, bez níž se žádný lidský vztah neobejde. Jak velká ta odpovědnost bude, na to musí Marika odpovědět sama. (mibara)

(více)

Recenze (10)

slunicko2 

všechny recenze uživatele

Pohled do života socialistické průvodčí. 1) Roztěkané modrooké trdlo očividně neví, co by a Markéta Zinnerová tuto skutečnost odívá do slov._____ 2) 23letý Pavel Vítek na vteřinu ukázal svou pěknou postavu v uplých džínách. Jinak ve svém štěku prokázal, že je stejný herec jako zpěvák - samá křeč. ()

Reklama

argenson 

všechny recenze uživatele

Velmi rozostřená vzpomínka. Prakticky si pamatuju jenom tolik, že se tam hambatej Pavel Vítek válel v obilí s ňákou blonckou. ()

Stefi_836 

všechny recenze uživatele

Zdařilá exkurze do světa nádražáků na hudbu Petra Hapky.  A k tomu psychologicko-poetický příběh nováčka na dráze a jejích láskách. Hezky vykreslené osudy všech průvodčí. Příjemně civilně zahrané, nenásilné. Dialogy krásně organické. No ten Vítek tam byl bohužel výjimka - hrál dost tragicky A když se budete pozorně dívat, uvidíte jeho ochlupení. "Taky se divím, že ho vzali na vojnu. " Jestli jsem dobře slyšela, za Kobrovou mluvila Veronika Žilková. 3*by byly málo, 3*dávám ttiž horším českým filmům. ()

rakovnik 

všechny recenze uživatele

S Pavlem Vítkem by Marika ke štěstí nepřišla, ale to asi v tomto filmu nevěděla. Obsazení málo známými tvářemi a několika známými herci v menších rolích nedělalo dobře. Chyběl mi někdo výrazný a to i v hlavní roli. I když, ono se nic moc hrát nedalo. Děj je o tom, že většinou si ženy na šichtě ve vlaku povídají mezi sebou o chlapech a životě. Trochu nuda. I strejda z vlaku byl nějak rychle hodný. Konec mě nepotěšil, protože si jej nechci domýšlet. ()

Galerie (5)

Zajímavosti (2)

  • Točilo se v Teplicích nad Metují. (sator)

Reklama

Reklama