poster

Smrtící včely (TV film)

 • německý

  Die Bienen - Tödliche Bedrohung

 • slovenský

  Včely: Smrtiaca hrozba

 • anglický

  Killer Swarm

Dobrodružný / Akční / Thriller

Německo, 2008, 93 min

Režie:

Michael Karen

Scénář:

Annette Simon

Hudba:

Siggi Mueller
 • Spiker01
  *

  S kámošema sme se prostě museli smát. Luxus.(21.6.2014)

 • karnifex

  Takové filmy umí točit jenom němci! Je to v podstatě klasická Rosamunde Pilcherchorová, jenom obohacená o "akční" motiv nebezpečných včel. Jinak, jak je u těchto romantických filmů obvyklé, neodehrává se to v Německu, ale na Mallorce (asi proto, že tam němci rádi jezdí na dovolenou). Celkově to byla taková kravina, že jsem vydržel sotva do půlky. P.S. Úplně jinak (a naprosto skvěle!) zpracoval motiv němců na dovolené ve Španělsku Roberto Bolano v knize Třetí říše - doporučuju!!!(20.6.2014)

 • chaosteory
  odpad!

  Další z filmů, kde včera bylo již pozdě. Německá blbost použita při tomhle je naprosto stejná jako u žraloků, mravenců a bůh ví čeho. Byl jsem připraven to akceptovat a s velkým sebezapřením se to zdálo koukatelné. Ale jen do doby, než před jednou z "vraždících" scén začala hrát titulka z Desperada, resp. přímo Antonio Banderas - Cancion del Mariachi. To byl vtip? Ne nebyl, němci k blbosti přidali drzost a další zlodějny jen kvetly. Tohle bylo moc, na Rodrigueze mi šahat nebudou!(7.11.2011)

 • Wbcko
  odpad!

  Dobrá, přiznávám se bez mučení. Neviděl jsem to celý, ale roje včel vytvořené specialisty na triky, někde v kreslení nebo jinym freewaru, co stáhli ze slunečnice,hlavní zápletka, kterou vymyslel scénárista na hajzlu když si prohlížel synovu kreslenou knížku se zvířaty a herecké výkony v podání těch nejlepších ochotníků, co stačili lidi od komparzu překecat v místní kavárně, mi stačily k tomu, abych si udělal obrázek.(7.8.2010)

 • hirnlego
  **

  Céčková jistota.(16.1.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace