Komentáře uživatelů k sérii (19)

 • tron
  ****

  Až príliš šialené a rýchle, ale nakoniec práve to je najväčšou devízou tohto do súčasnosti preneseného Sherlocka. Cumberbatch s Freemanom si paldi do noty a milujem pochmúrnu britskú atmosféru, ale inak nie som jednak fanúšik postavy ako takej (bavil ma len hororový Pes baskervillský) a jednak ani tohto seriálu. Prvú sériu ešte hodnotím nadpriemerne - predsa len, bolo to nieoč nové, svieže a nečakané. Ale ďalšie série... no, potom ma to už prestávalo baviť.(25.12.2016)

 • choze
  ****

  Svižné, chytré, vtipné, atmosférické, nápadité, sexy. Britové oprášili svoje ostrovní zlato tak, že znovu oslnivě září a Sherlock už nezůstává v područí našich maminek a babiček, ale můžou z něj šílet i puberťačky. Cumberbatch a Freeman jsou trefa do černého.(12.2.2017)

 • malylada
  *****

  První série nemá chybu, první s třetím dílem je naprosto bez výhrad a možná druhý je o něco horší. Přesto první série načíná jednu z nejdokonalejších detektivek.......10/10(18.12.2016)

 • Rosana
  *****

  Dlouho jsem se tomuto seriálu bránila kvůli fanouškovské základně, který úplně šílí po hlavních hrdinech. Navíc se mi příčila myšlenka umístění klasického Sherlocka do současnosti. Kupodivu mě zpracování a scénář nesmírně překvapil. Bohužel stala jsem se taktéž fanouškem a třesu se na další díly. Dokonce jsem se koukla i na Pilot, který nebyl oficiálně odvysílán :)(4.11.2017)

 • movieband
  ****

  Dalo mi to zabrat, ale první sérii Sherlocka mám za sebou. Pravdou je, že novodobé zpracování Doylovské klasiky je dost netradiční, ale pro mě, překvapivě, trefné a solidní. Cumberbatch je jako Holmes perfektní a Freeman mu jako Watson výborně sekunduje. Kvalita pravda trochu haprovala, ale to je u rozjezdu seriálu běžné. Po první sérii převládá relativní spokojenost. Cumberbatche jsem si zamiloval, jeho Holmes je perfektní. Jsem zvědavý na další sérii. Líbí se mi popichování mezi postavami a zároveň souznění tak těžce rozdílných charakterů (Holmes/Watson). I trochu jiné pojetí Doylova detektiva mi vcelku sedlo, takže proč ne? P.S. I když se mi druhý díl nepozdával, tak s kvalitou bych to viděl asi takhle - Velká Hra 9/10, Studie v růžové 9/10, Slepý Bankéř 6/10. První série 80%(12.9.2016)

 • pakobylka
  *****

  Neobyčejně sympaticky ujeté. Ve své podstatě nanejvýš pozoruhodná, nečekaně výbušná a po všech stránkách okouzlující záležitost, v níž pospolu v dokonalé symbióze vegetují zavedených pravidel dbalá, přísně pragmatická logika a veškerá pravidla ignorující, lehce frivolní absurdita. Výsledek jejich obětavé spolupráce je stoprocentně nezničitelný ... a vpravdě nezapomenutelný.(6.2.2017)

 • Timak
  *****

  Super rozjezd, sympatičtí herci, zajímavá zápletka a zřejmě silný protihráč - co víc si přát? :)(22.4.2016)

 • Hanes88
  *****

  Super začátek!!! Bylo třeba ukázat proč na tento seriál koukat a tohle bylo přesně ono!!!(15.6.2016)

 • herr_carter
  *****

  1.díl 5,5*, 2.díl 4* a 3.díl rovných 5* - dohromady tedy suterénní hodnocení a sám sobě se divím,že jsem s k tomu seriálu nedostal již dříve, já hloupý - vzhůru na druhou sérii!!..................moje hodnocení = 10 z 10.(15.1.2017)

 • H4ku11
  ***

  Tak ja neviem, mne prišla táto séria miestami dosť nezaujímavá. Prajem si poriadneho záporáka a zaujímavý dej.(14.8.2016)

 • sirien
  *****

  Je cítit, že první série byla uvažována jako (možná) jediná - celá je postavená jako tribut původnímu Sherlockovi, v druhé řadě pak samozřejmě Watsonovi (zejm. v druhém dílu) a samozřejmě Moriartimu (ve třetím dílu). A funguje to naprosto dokonale (teda, první a třetí díl dokonale, druhý "jen" velmi dobře). Bohužel, zpětně je první série zároveň nejlepší a kvalitou nejvyrovnanější.(7.1.2017)

 • Heisenberg_
  *****

  Skvělý rozjezd a provedení Sherlocka do 21. století. Neskutečný Benedict Cumberbatch (Sherlock), skvělý Martin Freeman (Dr. Watson). První série ale byla jen takovou malou předehrou na kurevskou jízdu napříč druhou sérií. PARÁDA!(15.12.2016)

 • balcazar
  *****

  Rekapitulácia hodnotení znie nasledovne: 5-4-5. Od prvej epizódy nasadzuje Sherlock vražedné tempo a predvádza úplné psycho. V druhej síce predvádza skôr krimikolotoč, ktorý mi šmakoval menej, v tretej to rozbaľuje naplno a súboj o každú sekundu s Moriartym bol famózny a dych berúci. Až na jednu hviezdičku maximum, ktorému v podstate nie je čo vytknúť. Azda len to, že si musíte pretáčať seriál späť, pretože stíhať vstrebávať Sherlockove myšlienky je občas nadľudská úloha.(14.3.2017)

 • MajklCZsk
  *****

  Má to všechno! Napětí, skvělé grafické zpracování dedukce, úžasný příběh... dosledoval jsem první sérii a zatím se to jeví, jako parádní věc!(13.7.2017)

 • Terezinka198
  *****

  Sherlock sympatický podivín a Watson realista. Jo, tuhle dvojku jsem milovala odjakživa.(17.7.2016)

 • lobo87
  ****

  80%(5.6.2017)

 • chrispe
  ***

  Moje hodnocení je přísné, ale jen proto, že hodnotím Sherlocka v Sherlockovi. Seriál jako takový si zalouží vysoké hodnocení, protože má co nabídnout. První série je rozjezd - pro mě - s vzestupnou tendencí. Co díl to o krok výš.(19.10.2017)

 • Tumbik
  *****

  Vynikající pilot, úžasný druhý díl a luxusní finále proloženo neskutečnými hereckými výkony Benedicta Cumberbatche, Martina Freemana a dokonalého záporáka Andrewa Scotta aka Moriartyho - toto všechno je "jen" pouhá předehra k bezchybné druhé sérii.(14.1.2017)

 • gormit123
  ****

  První série má velmi dobré díly a hlavně ten závěr. To co se mi ale na 1. sérii nepovedlo a docela dost nepovedlo byl podle mě teda 2. díl, který je podle mě opravdu nejhorším dílem seriálu. Série nás má nejspíše seznámit s hlavními hrdiny, což se jí rozhodně povedlo. Jednotlivé hodnocení dílů: Studie v růžové=8/10 Slepý bankéř=6/10 Velká hra=8/10(30.5.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace