Znamení tří (S03E02) (epizoda)

 • Velká Británie

  The Sign of Three

 • Slovensko

  Znamenie troch

Krimi / Mysteriózní / Drama

Velká Británie, 2014, 1 h 30 min

Komentáře uživatelů k epizodě (33)

 • gogos
  ****

  Ano! Konečně je zpět ten pravý Sherlock, i když stále v malinko jiné podobě. Oproti prvnímu dílu jednoznačné zlepšení ve všech ohledech, jen tak dál!(4.1.2016)

 • choze
  *****

  Zprvu to vypadá, že se tentokrát ani nic vyšetřovat nebude, protože na programu dne je Johnova svatba a vtipkování kolem ní. Právě zde se ale protnou hned dva záhadné případy... Kromě nich stojí za zmínku hlavně Sherlockův epický svatební projev a jeho dedukce pod vlivem alkoholu. Celý díl je každopádně jedna velká jízda a předčasný vrchol série, narozdíl od té předchozí, kde byl prostřední díl - PSISKO BASKERVILLSKÉ - nejslabší.(27.12.2017)

 • Vodnářka
  *****

  Kouzelné! Spolu s Divokými historkami nejlepší filmová (seriálová) svatba, co jsem kdy viděla.(6.3.2017)

 • Anderton
  ****

  Originálne formalistické hrátky neprekonali pocit z najhoršej časti Sherlocka vôbec. Je to absolútne bez atmosféry, no proste svadba. Ak by to bola pohrebná hostina a scenár by bol cca totožný, bol by som spokojnejší :). Ako už vieme, možno by to bolo tak pre Watsona lepšie. Stále však vysoko nadpriemerná zábava.(3.1.2016)

 • malylada
  ***

  Tak trošku jsem byl překvapen rozjezdem předchozího dílu, který navazoval na předchozí sérii a zvolil humornější formu na úkor zápletky. Pro mě nečekaně ve stejném duchu, což z mého pohledu Sherlockovi hodně škodí. Vtipy šlapou a fungují, ale nemůžu si pomoci, s přibývajícím časem až rutinní záležitost. Hlavní zločin se táhne, je banální a místy přetažený za vlasy. Sherlockovi dochází dech a směr, kterým se vydal není to pravé ořechové......6/10(22.12.2016)

 • movieband
  *****

  90%(1.11.2016)

 • Foma
  *****

  Opravdu peknej svatebni proslov :-).(28.11.2017)

 • ArsenalEagle
  *****

  Díl, u kterého jsem se zatím zasmál ze všech nejvíce. A i když to nevypadá, případ se v pozadí skrývá.(22.4.2017)

 • pakobylka
  *****

  Všechno souvisí se vším ... zejména je-li nablízku Sherlock. Na to už jste si asi zvykli - ale v tomhle případě to platí dvojnásob, neboť profesní rovina příběhu je neobyčejně těsně propojena s rovinou privátní neboli soukromou. On sám je ovšem neodolatelný - ostatně jako vždycky ... veškeré kličky v prostoru i v čase včetně konečného řešení a drobné závěrečné pointy rovněž. P.S.: ----- "Mimochodem, Sherlocku, pamatuješ na Rudovouse ?" ----- Tak, vážení přátelé ... a je to tady ! Vůbec první odkaz, ze kterého je nade vší pochybnost zřejmé, jak dlouho měli páni scénáristé alespoň v hrubých obrysech promyšlené, co s milým Sherlockem ve finále provedou - kterak s ním zatočí, aby mu trochu srazili hřebínek ... aby jim čirou náhodou nepřerostl přes hlavu. Kdo viděl čtvrtou sérii, ví, o čem mluvím.(13.3.2017)

 • Heisenberg_
  *****

  Nejlepší epizoda co se humoru týče. Smál jsem se tak, že jsem málem spadl na zem, a válel se smíchy. Já ten britskej humor prostě miluju...(15.12.2016)

 • Necrotongue
  ***

  Každá řada seriálu Sherlock měla nejslabší střed a já doufám, že je to pravda i tentokrát a závěrečná epizoda třetí série mi opět zlepší náladu. Organizované svatební veselí mě vždycky prudilo (filmové i to reálné), celé mi to přišlo takové nezáživné a zdlouhavé a navíc mám podezření, že bych cítil, kdyby mě někdo bodl do zad (tedy kdysi, dnes mi můžete useknout ruku sekerou a já na to přijdu až ve chvíli, kdy nenahmatám ovladač k XBOXu).(14.4.2019)

 • herr_carter
  *****

  Naprostá mňamka !! Tenhle díl, spolu samozřejmě s posledním dílem 2.série u mě způsobil ten klasický stav, kdy člověk sedí před televizí s držkou dokořán a občas má záchvat smíchu nad komickými výjevy Sherlocka, kterak se snaží řešit, nebo komentovat běžné životní situace, používajíc přitom svůj odborný detektivně-dedukční slovník - a to, že znamení tří vlastně nakonec znamená 3 vlastnosti, které se u ženy projevují v těhotenství, to je prostě mazec !...............moje hodnocení = 10 z 10.(17.1.2017)

 • vyfuk
  ****

  Další díl třetí série. Místo gradace, spíše malý úpadek. Celá epizoda popisuje příběh toho jak Watsona a jeho lepší polovička (ne Sherlock) jdou pod čepec. Ani jsem nečekal, že o tom bude celá epizoda, ale ukázalo se, že ano a dokonce bude mít i ten detektivní podmět. Ale v celku slabé. Je hezké být součástí něčeho takového pokroku ve vztazích s hlavními postavami, ale nějak mi to celkem nezapadalo do přímého Sherlockého universa. Stále ale cenný materiál.(6.2.2016)

 • Autogram
  *****

  Najlepší svadobný príhovor v histórii filmu.(25.6.2016)

 • filmmovier
  *****

  Jak byly předchozí dvě prostřední epizody nejslabší, tak tahle je naopak moje nejoblíbenější napříč celým seriálem, a může za to jak zápletka s opaskem, tak i úchvatná, dechberoucí, svižná a neskutečně vtipná část ze svatby. Prostě epizoda tak svěží, která nejlépe ukazuje, co je na tom seriálu tak strašně super. 100%.(27.12.2015)

 • Se7enteen
  ***

  7/10(12.4.2017)

 • Heroine
  **

  Zápletka opět trochu prohlédnutelná, ale svatebním proslovem jsem se docela pobavila.(27.4.2016)

 • Luk Skywalker
  ****

  2.díl 3.řady je opět parádní, navíc jsem se i dost nasmál při Sherlockově proslovu.(19.7.2016)

 • sirien
  ***

  Narovinu... Tady už je skutečně cítit, že autoři trochu ztrácí dech. Moffat už touhle dobou tvrdě fetuje vlastní ego, Thompson nikdy až tak dobrej nebyl a Gatiss to přestává stíhat zachraňovat. Celý tenhle díl je Moffatovsky soustředěný na postavy, jenže postavy bez příběhu nejsou zajímavé - a příběh tu už dost pokulhává, případ se vleče a při kritičtějším pohledu trochu přestává dávat smysl (zejména tím, jak se autoři snaží křečovitě míchat detektivní linii s tou vztahovou). Pořád to je kvalitní filmeček, ale bohužel už je cítit, že se původní drive ztrácí a musí ho nahrazovat humornější pojetí.(7.1.2017)

 • Loki_Six
  *****

  "Your mother has a lot to answer for." "I know. I have a list. Mycroft has a file."(20.8.2017)

 • Wallis3
  *****

  Tohle bylo něco! Rozlučka se svobodou v podání Holmesa a Watsona byl jinej rozměr! Tolik linií příběhu v jednom a Sherlockův proslov, to se pecám ještě teď. Za mě nejlepší díl.(10.11.2016)

<< předchozí 1 2