Znamení tří (S03E02) (epizoda)

The Sign of Three

Znamenie troch

Krimi / Mysteriózní / Drama

Velká Británie, 2014, 1 h 30 min

Komentáře uživatelů k epizodě (32)

7/10(12.4.2017)

Musím sa priznať, že som prekvapený, že sa seriál oproti prvým dvom sériám ubral pomerne výrazne iným smerom. Avšak príjemne prekvapený. Nie je to všetko o riešení záhad(y), hoci v druhej časti je tento moment výraznejší ako v prvej. A to jej dodáva šťavu a robí ju lepšou, hoci aj prvej časti som dal rovnaký počet hviezdičiek (fu%king 5-hviezdičkový systém hodnotenia:). Páči sa mi prelievanie komediálnej a kriminálnej roviny, spozoroval som na sebe, že som sa v jednom momente reálne smial a v ďalšom netrpezlivo očakával. Chápem, že niektorí ľudia nechcú vyliezť z ulity a neakceptujú zmenu štýlu oproti predošlým sériám, u mňa nastáva opak, pretože tretia je skôr o tom, ukázať pohľad do Sherlockovej hlavy a objaviť v ňom ľudskosť. A kde bolo viac ľudskosti ako v tom parádnom prejave?(20.2.2017)

• Kritik.

Táto epizóda je úplne chaotická, Sherlock sa nevie ovládať a strapňuje sa na svadbe. Všetko neprirodzené a teda tiež ne-uveriteľné. Škoda, najslabšia časť celého seriálu.(22.7.2017)

• Vesecký

Tušil jsem, že se jedná o seriál, ale zároveň jsem si myslel, že jde o adaptace příběhů skutečného Sherolocka Holmese. To bylo zásadní zklamání. Do moderní doby je ovšem zasazen Sherlock, který má s tím Doylovým jen pramálo společného, snad jen jeho deduktivní metodu, jinak se chová jako cvok a všude kolem rozsévá zmatek, rozhodně mi to nesedělo a jestli toměla být komedie, tak to zas tak moc k zasmání nebylo. Ale samotná vražda, ta trošku dojem vylepšila.(24.7.2019)

Způsob provedení vraždy byl zajímavej. Cesta k odhalení vraha prokládaná svatebníma scénama už však bohužel tolik zajímavá nebyla. Třetí slabá hvězda za pár povedenejch vtípků a hlášek.(16.9.2016)

Tento díl považuji za jeden z nejlepších dílů ze všech sérií. 100%(19.9.2016)

Výtečná svatba s tím nejhorším svědkem, co může být. :-)(30.11.2017)

Tak tentokrát sem se fakt pos......................mála.(25.1.2018)

Díkybohu. Už jsem se bála, že se mi vyhne i poslední zbytek soudnosti a zcela závisle na hormonech neohodnotím žádnou další epizodu jinak než pěti hvězdami. ------ Je fakt, že všichni ti obsluhovači kamer a další lidé, kteří mají na svědomí způsob, jímž se ten který záběr provede, odvádějí nádhernou práci. ------ Dokonce ani dějem nejsem zklamaná. Sherlock se sice choval mnohem normálněji, než jsem čekala; šlo o scénáristův záměr nebo se to dá integrovat do povahy? - ale naštěstí nejsem odborník, to mohl působit ještě nevěrohodněji. (Úsměv!) ------ A co že mi to vlastně vadilo? Bylo to pomalejší. Jak říká uživatel Anderton: "no proste svadba".(24.4.2016)

Skvělé jsem se pobavil :-). Stále žasnu nad dokonalým nápadem, že Sherlock najednou téměř vyřeší starý případ během svatby. I když zde nebyla tak skvěle a rafinovaně promyšlená zápletka, moc se mi to líbilo. Opět Famózní epizoda a tak "musím" dát pět hvězdiček. :-)(31.1.2016)

”They're right about you. You're a bloody psychopath. “High-functioning sociopath. With your number.”(28.7.2018)

U téhle epizody jsem se asi nejvíce zasmál :D(22.1.2016)

1 2 následující >>