Reklama

Reklama

Sherlock

(seriál)
Trailer 7
Krimi / Mysteriózní / Drama
Velká Británie, (2010–2017), 17 h 51 min (Minutáž: 88–90 min)

Předloha:

Arthur Conan Doyle (kniha)

Hrají:

Benedict Cumberbatch, Martin Freeman, Una Stubbs, Louise Brealey, Rupert Graves, Mark Gatiss, Andrew Scott, Amanda Abbington, Jonathan Aris (více)
(další profese)

Série(4) / Epizody(12)

Excentrický detektiv z příběhů Sira Arthura Conana Doyla hledá důkazy v ulicích moderního Londýna. (Netflix)

Diskuze

Allien.9

Allien.9 (hodnocení, recenze)

bloodcountes

Tak se nejdřív koukni. Já přestala po čtyřech dílech, ale z nudy a všednosti, neříkala jsem si  "to si snad dělají..."  jako u posledních dvou sérií BBC "Sherlocka". Takže toť otázka, na co jsem měla větší problém koukat. xD

na příspěvěk reagoval bloodcountes

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

bloodcountes

Obsazení nebo pozměnění pohlavý atd nevypovídá o kvalitě. Jako jo Mít třeba Batmana jako holku tak by mě to taky odpuzovalo, ale to neznamená, že to nemůže být lepší a kvalitnější než původní Batman.

na příspěvěk reagoval bloodcountes

bloodcountes

bloodcountes (hodnocení, recenze)

Wade W.

tak to azse prrr, to nelze, protože elementary má jako watsona nějakou čínanku, což je největší sprostota pod sluncem, takže ačkoli jsem neviděla jedinej díl, tak je jasné, že na jeho (nebo dokonce pod jeho) úroveň to zcela jistě není.

na příspěvěk reagoval dragon94, Allien.9

Wade W.

Wade W. (hodnocení, recenze)

genialita tvorcov ... dokázali nemožné... poslednými dvoma sériami klesnúť pod úroven amerického seriálu Elementary

na příspěvěk reagoval bloodcountes

bloodcountes

bloodcountes (hodnocení, recenze)

Allien.9

jenomžeon miloval spletitost a multitasking, měl v hlavě tu holku z letadla, to byla dost spolehlivá léčka na Sherlocka, že neřekne nasrat.

VaHo

VaHo (hodnocení, recenze)

bloodcountes

o tom nic nevím, ale takhle to působilo jen jako vytáhnutí králíka z klobouku. Mělo to skončit druhou serií, a byl by televizní klenot, takhle se to celé nepříjemně rozplizlo...

bloodcountes

bloodcountes (hodnocení, recenze)

VaHo

ale narážky na "toho třetího" byly už dřív, ted přesně něvím, kdy nejdřív, ale byly....tak snad už třetího sourozence měli jako zálohu dříve

na příspěvěk reagoval VaHo

VaHo

VaHo (hodnocení, recenze)

Gladiator15

stačilo by nevlézt do pasti, zjistit od Mycrofta co o tom vězení ví, a co přesně ví o jeho sestře, a koho k ní vůbec pouštěl !!

Gladiator15

Gladiator15 (hodnocení, recenze)

VaHo

Pretože v prvých troch sériách žiadna sestra neexistovala. Takto to potom dopadne, keď sa scenár píše za pochodu a nie celý hneď na začiatku. 

na příspěvěk reagoval VaHo

Allien.9

Allien.9 (hodnocení, recenze)

VaHo

Tohle vem čert. Spíš nedávám ten závěr. Sherlock ségru obejme, ona rázem přestane být psychopat, a pak si spolu vesele hrají na housle? Ou. :-D

na příspěvěk reagoval TheDarKnig, VaHo

VaHo

VaHo (hodnocení, recenze)

EH17

ona neutekla. vzhledem k tomu, že má schopnosti jako Jedi, a na koho promluví, ten jí poslechne na slovo, tak bych se nedivil, kdyby ji dělal řidiče, sám ředitel toho vězení...

a nebo se ještě umí teleportovat - ale tím si nejsem jistý... :-DDD

na příspěvěk reagoval Allien.9

EH17

EH17 (hodnocení, recenze)

Řekněte mi jak se Eurus dostala k Johnovi, Sherlockovi a podobně? To jako pokaždé utekla z vězení a pak se vrátila? o.O

na příspěvěk reagoval Allien.9, VaHo

Spiker01

Spiker01 (hodnocení, recenze)

jerry12

taky bych řekl, v poslední sérii byl hroznej..asi se mi Andrew Scott tolik zošklivil ve Spectre, ale už to na mě nefungovalo..

jerry12

jerry12 (hodnocení, recenze)

Role Moriartyho mi taky nevyhovuje. Měl jsem ho za TOP záporáka a nakonec z toho génia udělali jen nebohou loutku nějaké laciné kurvy s nadpřirozenými schopnostmi.

na příspěvěk reagoval Spiker01

Související novinky

Andrew Scott je nový pan Ripley

Andrew Scott je nový pan Ripley

26.09.2019

Hvězda seriálů Sherlock (Moriarty) a Potvora (sexy kněz) Andrew Scott získal hlavní roli v připravované seriálové adaptaci slavné série knih o známém zloději, podvodníkovi a sériovém vrahovi Tomu… (více)

Drákula od tvůrců Sherlocka našel obsazení

Drákula od tvůrců Sherlocka našel obsazení

29.11.2018

V nové drákulovské minisérii od tvůrců seriálového Sherlocka se v hlavní roli objeví herec Claes Bang (Dívka v pavoučí síti, Most). Třídílnou sérii dělají Steven Moffat a Mark Gatiss pro BBC a… (více)

Febiofest má letos Deneuve i stan na Václaváku

Febiofest má letos Deneuve i stan na Václaváku

11.03.2018

Pětadvacátý ročník Mezinárodního filmového festivalu Praha - Febiofest letos nabízí velmi kvalitní dramaturgii a zajímavé hosty. Tím jistě nevyhledávanějším bude francouzská herečka Catherine Deneuve… (více)

Bond má prvního kandidáta na režii?

Bond má prvního kandidáta na režii?

03.05.2017

Po miliardovém Skyfallu nám bondovská série nabídla Spectre, které se dočkalo horšího přijetí a nevydělalo ani 900 milionů dolarů. Filmová logika v takových případech velí zastavit stroje a zvážit… (více)

Reklama

Reklama