Reklama

Reklama

One Piece Film: Strong World

  • Japonsko ワンピースフィルム ストロングワールド (více)

Obsahy(1)

Dvacet let po útěku z Impel Downu se hrůzostrašný pirát Šiki vrací, aby se pomstil mariňákům. Během těchto dvaceti let, kdy o něm nebylo slyšet, Šiki přišel na to, jak donutit Světovou vládu, aby před ním poklekla. Šiki se potkává s Luffym a jeho posádkou, kde si vyhlédne Nami, díky jejím meteorologickým znalostem, které jsou to poslední, co potřebuje, aby jeho plán byl perfektní. Proto Nami unese. A jak to tak už bývá, Slamáci svého „Nakama“ na pospas nenechají! (Zíza)

(více)

Recenze (9)

Hanyou 

všechny recenze uživatele

Na to, jakou dobu jsme na tento film čekali (prakticky rok od jeho premiéry v Japonsku) a na to jaká byla očekávání, tak celkem nic moc. Luffy a spol jsou na ostrově, kde žije spousty obřích zvířat, se kterými musí bojovat. Zjistí, že zde místní obyvatele terorizuje "děsivý" záporák, a protože chtějí pomoci malé holčičce (jak jinak v One piece filmech), tak se mu postaví. Jak to dopadne určitě nikoho nepřekvapí. Přesto je to klasická One piece zábava se spoustou fórků a s výbornými boji. Nebylo to špatné. ()

Naslund 

všechny recenze uživatele

Po seriálu jsem měl ta nejvyšší očekávání, protože mezi seriálama určitě neexistuje nic dobrodružnějšího a jen máloco dokáže tak zlepšit náladu. Asi po deseti minutách filmu jsem byl taky absolutně nadšenej. Hlavní hrdinové pobíhají po levitujících ostrovech v prastarých džunglích a pronásledují je ohromná inteligentní supersilná zvířata. Je to nápadité, zábavné a velmi akční. Cokoli, co vyjde z úst Brooksovi, je perfektní hláška, a i ostatní nezůstávají moc pozadu. Jen těch vážných akcí je tam až moc. I u seriálu mě nebraly delší souboje a tady zabírají skoro třetinu. Mě osobně tam chybí ještě seriálová hudba, která nebyla tak tuctová a daleko veselejší. Škoda, že si k shonenům nikdo nevymýšlí méně ambiciózní záplatky. One Piecu by zrovna slušel nějaký jednoduchý příběh, kde by se třeba jen hledal poklad. Ale i tak to byla fajn ztráta času. ()

Reklama

Kimkong 

všechny recenze uživatele

Následuje po 429. epizodě. Film se snaží vypadat strašně tvrďácky, avšak přesto, jak silní by protivníci měli být, si s nimi slamáci porazili nějak snadno. Docela mi chyběl flashback na Šiki + Roger, ale nad to bude časem v seriálu. Animace pěkná, jak už je u nových dílů zvykem. Souboje relativně krátké. ()

Woyczek 

všechny recenze uživatele

Na to, aby rozvinul myšlenky, které jsou obsaženy v seriálu je film moc krátký, nicméně díky traileru posouvá trochu i dějovou linku a což je úplně nejlepší, i když souboje nejsou nic extra, tak pořád jsou zábavné.Pro fanoušky One Piece super odpočinkovej Shouen, a ostatní, tak ti ten film nejspíš nepochopí :-). ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama