Ptačí úlet

• USA Free Birds (více)

Film Ptačí úlet je příběhem dvou odvážných krocanů, kteří vymyslí ambiciózní plán. Jejich misí je vrátit čas a zachránit sebe a další svého druhu od jistého konce. Cíl je jasný – ukradnout vládní stroj času, vrátit se do sedmnáctého století a odstranit krůty ze svátečního stolu Dnu díkůvzdání jednou provždy! Ptačí úlet je plný dobrodružství, zábavy, dojemné lásky, loajality a odvahy. Je to příběh dvou hrdinů a jejich šíleného pokusu změnit dějiny. (oficiální text distributora)

kaylin

Ten nápad není úplně špatný, respektive alespoň zde nějaký je, ale stejně už tak nějak od začátku tušíte, jak to vlastně sele nejen dopadne, ale tak trochu i to, jak to bude probíhat. Jsou tady emoce, je tady nějaký ten vtip, ale stejně se neubráníte dojmu, že už jste to viděli i jinde. Vtípky jsou takové obyčejné, stejně tak ty emotivní scény. Prostě průměrný film, který překvapivě ani tak neohromí svou animací. ()

snupko13

Nenápadný animovaný film, ktorý ma prekvapivo pobavil napríklad ako onoho času Open Season, ktorý tiež nebol podávaný ako super kino bomba hit roka a zožal slušný úspech. Samozrejme na rozdiel od veľkoleposti príbehu a precíznej grafiky ako ponúkaju v Dream Works,Pixar, atď tvorcovia vsadili skôr na humor, miestami mierne absurdný, ale mne taký vyhovoval. Hodnotím kladne ako vhodnú oddychovku. ()

tinedzer

Ty vole. To bol ZLÝ film. Pre porovnanie, Turbu som dal 4 hviezdičky. Pretože som po skončení filmu mal dobrý pocit. Po tomto.... Bol som otrávený, vtipné miesta sa ku koncu stávali nevtipnými, boli otravné, príbeh stupídny a infantilný a soundtrack ma totálne zarazil. Accidentaly in love bez slov? Seriously? Takmer odpad. Nechoďte do kina, radšej podporte nejakého bezdomovca alebo dajte peniaze na Dobrého Anjela...ušetríte čas. !Spoiler! . . Vtip s angry birds absolútne dorazil dabing. ()

IvcaSammet

Na tento film jsem se těšila strašně dlouho, jenže do kina jsem na něj samozřejmě nemohla, když jsem chtěla originální znění, ne dabing. Ale nakonec můžu říct, že se čekání vyplatilo. Některé hlášky a scény mě opravdu hodně pobavily. Film nebyl stoprocentní, ale ono se to dalo od animáku pro děti čekat. Vadily mi tam ty "zamerikanizované" scény, které tam opravdu být nemusely. Každopádně Free Birds rozhodně splnil moje očekávání, některé hlášky si budu ještě hodně dlouho pamatovat. Škoda jen, že Owen nedabuje častějc, strašně ráda poslouchám jeho hlas ... ()

terordemon

Priemerný animák o moriakoch ktorý cestujú časom, lebo už nechcú byť vyvražďovaní a barbarsky zjedení. Typický šablónový príbeh ktorý je plný klišé a neprináša nič nové. Ešte k tomu vykráda Avatar. A ten koniec je dobrá somarina. Ale občas som sa aj celkom zasmial. Vegetariánom sa to bude asi páčiť viac ()

• Jednu z postav namluvil také Danny Carey, bubeník progressive metalové kapely Tool. (Corpsegrinder)
  • Pri prvom naštartovaní časostroja dôjde k prudkým fyzikálnym abnormalitám vrátane prerušenia gravitácie, ku ktorým pri ďalších cestovaniach časom už vôbec nedochádza. (ČSFD)
  • Větou: "To jsou ale Angry Birds!" indián odkazuje na hru "Angry Birds", v době uvedení populární hru na mobilní telefony. (Dracconnis)