Nastala chyba při přehrávání videa.
 • B!shop
  ***

  Cekal jsem nejakou chlapskou variaci na Pan a pani Smithovi, ale to se nastesti nekona. Hlavni dvojka agentu si sice dela naschvaly, ale je to spis o tom, ze maj k dispozici super sledovaci zarizeni a jakmile neni zenska s necim spokojena, hned na dalsim rande udelaj presne to, co se ji musi libit. Takze je to sice s pribejvajicim casem lehce predvidatelny, ale zaroven docela zabavny, sem tam se urodi nejaka vtipna scena, herci jsou sympataci a akci McG natocit umi. Navic Reese je furt zatracene sexy. Celkove prijemne stravenejch 90 minut, ale videt to znovu uz nemusim.(27.5.2012)

 • Payushka
  ****

  Pokud se plánujete podívat na film Tohle je válka!, musíte počítat s několika základními prvky. Logika tu neexistuje. Nečekejte realistický náhled na život agentů CIA. Připravte se na předvídatelnost a nespravedlivý konec. Kupte si popcorn a nehledejte ve filmu narážky na francouzskou novou vlnu. McG natočil to, co mu jde. Odlehčenou ztřeštěnou komedii, která si uvědomuje svou vlastní stupiditu, ale i právě díky tomu dokáže pobavit.(30.5.2012)

 • S.Quentin QUALE
  ***

  Jak se na shit podobného typu nedívám, tak tohle si asi můžu dovolit zhodnotit jako OK komedii se zabavnou zápletkou, která ať je jak chce nereálná. Naštěstí, a dost jsem se divil, se McG nenechal strhnout povoláním obou hlavních kamarádů-parťáků-rivalů k trapným akčním orgiím a využil schopnosti tajných služeb tím správným směrem. Trpěl jsem jen při pohledu na Vytrspůnku, kterou nepovažuju za herečku, co hůř, ani za nějak extra pěknou ženskou. V rámci žánru dívatelné, obecně to lepší ze špatného. 55%(21.1.2014)

 • mat.ilda
  ***

  Když si předem uvědomíte, co od americké romantické komedie můžete očekávat a naučíte se určité scény ignorovat, u některých dialogů dělat, jakože nezazněly a u neakceptovatelných herců předstírat dočasnou slepotu, máte šanci na momentální nenáročný relax u TV (všimněte si, že nenabádám k návštěvě kina!). I mně se občas takovéto duchovní cvičení podaří, ovšem s velkou mírou kompenzace charismatem alespoň jedné osoby a několika vtipných scén. Zmíněnou klíčovou postavou je zde Tom Hardy, o kterém jsem do této chvíle netušila, že se umí smát a musím přiznat, že mě jeho úsměv okouzlil stejně, jako pro něj nezvyklá romantická poloha. Navíc mě baví se dívat, jak se dva muži předvádí, chtějí-li získat srdce, nebo cokoliv jiného, jedné ženy, jen bylo velmi zatěžko zůstávat nestrannou, zatímco Reese Witherspoon vcelku dokazovala, že je o co stát, ne už tak Hardyho sok, který milostné zápolení degradoval na velmi nerovný boj, za mě předem prohraný. Pokud se to zdá málo na udělení tří hvězdiček, přihodím ještě jeden dojem - bylo vidět, že si všichni natáčení užívají a nejspíš se jejich pohoda přenesla i na mě :-).(31.1.2013)

 • cukorek
  ***

  Dobre zvládnutá županová, večerná oddychovačka, v ktorej sa hlavným terčom mladých agentov stala mladá Lauren (Reese Witherspoon, ktorej to s dlhými vlasmi ozaj pristalo). Ich vzájomný súboj neprináša veľa vtipných momentov, ale zato celkom slušnú historku z ktorej sa nakoniec zrodí skutočná, pravá láska. Jeden z najúspešnejších momentov bol akčný tréning na paintballovom ihrisku a končený výstrel do Tuckovho rozkroku. Film je doplnení veľmi dobrým výberom hudobných skladieb, takže za mňa zaslúžených 50%.(9.5.2012)

 • - Film, který si Lauren (Reese Witherspoon) vybírá ve videopůjčovně, je Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder (1980). (MeanWhile)

 • - Ve scéně, kdy FDR (Chris Pine) spí na gauči ve svém bytě po zasažení uspávací šipkou, v jednotlivých prostřizích mění pozice. (Rexar)

 • - Ve jedné ze scén, která se odehraje předtím, než u Fostera (Chris Pine) zazvoní letuška, běží na plazmové televizi snímek Titanic (1997). (Prochy38)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace