dávam diplomatické 3, lebo ako nenáročná zábava do kvalitného kina to je celkom v pohode, má to humor, má to akciu, vyslovene to nenudí, tom hardy je strašný sympaťák a reese veľmi znesiteľná kráska, takže mierne rozpačitý záver a predvídateľná, až banálna schéma a štruktúra a málo priestoru pre tila schweigera to zas až tak hlboko do podpriemeru nestrhávajú. akčné komédie mcg-mu celkom idú, ale na jednotke charlieho anjelov sa vybúril viac.(1.3.2012)

Vysloveně cíleně jsem hledala něco u čeho se budu jen bavit a nebudu muset přemýšlet a má hlava si odpočine na chvilku od náročněji pojatých filmů. A povedlo se, svůj účel to splnilo vrchovatou měrou. Dostatečně jsem se odreagovala a navíc mi bylo sympatické, že všeho bylo tak akorát přiměřeně. Dva báječní agenti s jako vždy sladkou Reese v boji o její náklonnost mě nezklamali. Vše umocněné svižným tempem a vtipem. Nechtěla bych vidět jak by asi dopadl takový duel dvou agentek o jednoho fešáka. Určitě lepší trojka.(12.9.2012)

komedie postavená na stokrát použitých situacích a tisíckrát omletých frázích, ale díky ústřednímu duu tak neodolatelně sexy a nabitá jiskřením, že pod 4 jít nemůžu. Hlavně, McG je v akci velmi průměrný, ale naštěstí se zde o to vůbec nejedná a kdyby tam ten úvod a závěr nebyl a šlo by čistě jenom o souboj o Reese, mohlo by to být ještě lepší. A taky bych určitě nebyl nerad, kdyby tam těch duelových scén bylo více a byly lépe uzavírány. No, Hardy zase těžce vládne a Pine ty floutky opravdu umí.. Podruhé vidět nechci, ale kdo by si občas neužil fastfood(28.6.2012)

Jebat, už dlouho sem se tak dobře nezasmál jako dneska. Takže z mé strany nekonvenčných 7/10, v poslední době jen z těží hledám něco co by mně jaksi zaujalo a naštěstí se McG utrhl z řetězí. Joóo já viděl to klišé, určité trapné úseky, taky tu nelogičnost pseudoposerové, ale jak říkám po dlouhé době sem se opravdu od srdce, ehm zasmál. Nejspíš bych to nikdy nebyl řek, no ústředně gay duo dost dobrý. Co se ženských mouder v daném snímku týče? gilotina málo... Opravdu mně nesere kontinuita jednotlivých záběru nebo snaha o dualitu, někdy přetočím oči natolik, že to kurva nejde vrátit zpátky Matty. (označil bych černě, že sem tě vzal do huby no jak už sem víckrát psal, mé dovednosti sou v rámci norem omezeny, sorry)(24.2.2012)

Fakt mě pobavily dvě výborné komediální scény, co se mi líbilo bylo (nechtěné?) pomrknutí na Star Trek, a co mě dostalo byla jedna lahodná akční momentka v závěru filmu. Jinak ale "akční" snímek This Means War! rozhodně není, a co je smutné, víc jí bylo i např. ve Vrahounech... bohužel - jestli jsem od McGho něco nečekal, tak tohle. Takže vítejte na profilu těžce průměrné romantické komedie, a to je asi tak všechno - jako fanda Hardyho a Pinea jsem si nesportovně přihodil jednu hvězdu. Jo, ještě jsem zapomněl na jeden detail: je to první film, ve kterém se mi hodně líbila Reese Witherspoon, už od "blondýnky" ji totiž vážně nemusím.(23.2.2012)

• - Natáčanie prebiehalo v Los Angeles a vo viacerých mestách kanadskej provincie Britská Kolumbia. (MikaelSVK)

• - Postava, kterou hraje Tom Hardy, se ve filmu jmenuje Tuck, jednou je zmíněna jako Tucker. Když ale Lauren (Reese Witherspoon) otevírá Tuckův profil na seznamce, protože ji zaujala jeho fotka, jeho nick je johnharrison30. Když se Tuck svěřuje FDR (Chris Pine), že si vytvořil profil, kritizuje ho jeho kolega - agent za to, že dal na internet svoje soukromé informace. Že by tedy John Harrison bylo skutečné / krycí jméno agenta Tucka? (PenelopaW)

• - Sam Worthington, Colin Farrell, Justin Timberlake a Seth Rogen byli zvažováni do hlavních rolí. (zahubicku)