Aj keď McG Terminatora moc nezvládol nie je to zlý režisér a pokiaľ mu sadne téma filmu, tak to bude boj. Herecké obsadenie je rozhodne fajn a myslím si že lepšie byť ani nemôže. Prekvapilo ma na filme ale to, že agentská zápletka hraje v podstate druhé husle. No vlastne sa všetko odohrajte len na začiatku a na konci, zvyšok patrí už len tej "romantickej" časti, v ktorej sledujeme boj špióna proti špiónovi, ktorý sa snažia o Reese Witherspoonovú. Ma to rozhodne dobre nápady, akcie sú tiež fajn, hudobný doprovod fajn ladí a celé je to v podstate fajn zábava až na to, že keby chcel tak Til Schweiger by to mohol s nimi ukončiť rýchlejšie. 85% - 4*(5.5.2012)

Nebudem tajiť, že ma na tento film zlákal Tom Hardy:) This Means War ma bavil v kamerových záberoch a v doťahovačkách medzi Tuckom a FDR. V romantickej línii film prestáva byť zaujímavý, skôr brutálne predvídateľný, čo sa snažia hlavne ku koncu zachrániť isté scenáristické kľučky. Ako komédia to obstojí tak na 50%, aj to som zhovievavá (na pár scénkach sa však dalo zasmiať). Oddychový účel film splnil, s čím som spokojná.(13.9.2012)

• Skejpr

Nudné, sterilní, dysfunkčně amorální a ještě jednou nudné... Witherspoonová je ošklivá, scénář je typická hypotéková záležitost. Celý tendle film je odzívaná hra na jistotu, u které se sice sešel o něco profesionálnější štáb, než třeba u podobně laděných Vrahounů, na výsledku se to ale nemá jak podepsat, protože kde nic není, ani Tom Hardy a Chris Pine neberou...(7.7.2012)

Být agentem CIA je asi docela o hubu, zvláště jste-li nasazeni do terénu do těch nejnebezpečnějších akcí. Ale někdy se mohou člověku zkušenosti získané při výkonu tohoto povolání hodit i v civilním životě, a to například tehdy, když bojujete s někým jiným o srdce krásné ženy. Pak musíte využít veškerých svých znalostí a dovedností k tomu, abyste zvítězili. Upřímně řečeno nemám rád ani akční filmy, ani filmy z prostředí špionážních agentur. Ale když se to prolne s romantickou komedií, tak je to pro mě dost dobře stravitelné sousto, které jsem schopen si pořádně vychutnat a užít si to. Tahle komedie mě totiž opravdu bavila, snaha dvou nejlepších kamarádů překazit tomu druhému rande za každou cenu byla opravdu povedená a celkově mi tento film dokázal opravdu velmi rychle utéci, takže jsem se po chvíli divil, že už je konec. Po herecké stránce nemám filmu co vytknout, po dějové stránce u mě taktéž panuje spokojenost, celkově jsem přesvědčen, že lepší film jsem si ani na sobotu večer (z toho, co běželo v televizi) vybrat nemohl. Byla to vtipná a originální jízda a já velice rád filmu uděluji lepší tři hvězdy.(26.3.2013)

Co jsem čekal, to jsem dostal. Zlehka se rozjíždějící akční komedie, kde tomu se začátku moc nevěříte a vtip trochu vázne, ale za chvíli - a to je vážně otázkou několika minut - vás to strhne a až do konce nepustí. Sice bych měl lepší pocit dostat něco o maličko víc, jak se u filmů, kterým nakonec dám ty 4* stává, ale vlastně nač si stěžovat? Možná na trochu ultra brutální akční scény, který by se možná ztratily v Terminátorovi (že pane režisére), ale tady trochu vyčnívají. Ale to je fakt detail, ve kterým si McG s radostí libuje a divák aspoň má u čeho slintat. Takže závěr je takovej, že se mi to fakt líbilo. Je to vtipný, má to styl a je to vcelku originálně pojatý. Tom Hardy je frajer což ani netřeba zmiňovat a Til Schweiger - i když měl opravdu minimum(!) prostoru - hustej záporák a mistr "poker face".(5.3.2012)