Příběhově průměr, ale kvůli němu si to snad nikdo nepouštěl. U cílové skupiny diváků očekávám nadprůměrnou spokojenost (ušmudlané 4*). Akce je, humoru v rámci žánru bohatě (pár výbuchů smíchu jsem absolvoval), škoda, že chybí napětí, to snímek shazuje, mohl mít kapku vyšší ambice. Takhle "jen" typický akční rom-com. Trochu mi připomíná Mizery, byť těm se rovnat nemůže. # příběh 6 | hudba 6 | humor 6 | akce 6 | napětí 1 | pustil bych si znovu 6(9.5.2012)

Tom Hardy sa nahladko oholil, niečo zhodil a vyzerá o dosť mladšie. Nie žeby bol starý, ale bez debaty vyzerá jak z reklamy na Gillette. Je to fešák, ale je tu aj jeho sladký kolega, ktorému ženy tiež nevedia odolať. R. Witherspoon bude mať ťažkú voľbu... Humor i akcia sú namiešané v dobrom pomere, úvodná akčná scéna je trochu zbytočne divoká, ale film je celkom ok. Nezbavíte sa však dojmu, že je to len taká povrchná zábavka na spríjemnenie večera. Film sa ani netvári, že je niečo viac, ale agenti B. Pitt a A. Jolie ma bavili o čosi lepšie. 60%.(7.2.2016)

Vysloveně cíleně jsem hledala něco u čeho se budu jen bavit a nebudu muset přemýšlet a má hlava si odpočine na chvilku od náročněji pojatých filmů. A povedlo se, svůj účel to splnilo vrchovatou měrou. Dostatečně jsem se odreagovala a navíc mi bylo sympatické, že všeho bylo tak akorát přiměřeně. Dva báječní agenti s jako vždy sladkou Reese v boji o její náklonnost mě nezklamali. Vše umocněné svižným tempem a vtipem. Nechtěla bych vidět jak by asi dopadl takový duel dvou agentek o jednoho fešáka. Určitě lepší trojka.(12.9.2012)

• verbal

"Tak Tohle je sračka!", zaplakal verbal a roztřesenou rukou položil věnec na zažloutlým listím posetý hrob akční komedie. Kde jen jsou ty časy, kdy takové filmy bývaly vtipné a dokonce i měly šmrnc? Dnes už jen Trapný a Trapnější soutěží o to, kdo dřív sáhne na plastikovou kundu nějaké zasrané Bárbíně, záporák je tam akorát tak do počtu a celé to ve výsledku vypadá jako ranní stolice důchodce s akutní úplavicí. A nejsmutnější na tom všem je, že takovou odpudivou, umělohmotnou zhovadilost dokáží vyprahlí mentálové procpat do červených čísel dřív, než byste řekli "Smrtonosná zbraň".(2.5.2012)

Spíše takovej film pro holky. Není tam žádná normální akce, jen jakési debilní chaotické střílení od boku. Ústřední duo agentů je docela fajn, ale moc dobře se nedoplňujou a o nějaké chemii nemůže být řeč. Navíc postava Chrise Pinea má nejdebilnější jméno v historii kinematografie. Jmenovat se FDR, co to má kurva znamenat? Zní to jak mix přezdívky rappera a zkratky tajný organizace. No prostě blbé, jako celá tahle rychlokvaška. 50%(6.7.2013)

• - Většina gagů Trish (Chelsea Handler) byla čistá improvizace. (zajda404)

• - Do filmu měl být obsazen i Bradley Cooper, ale kvůli časovým konfliktům musel svou účast ve filmu vzdát. (Greg)

• - Množství krve na Fostrovi (Chris Pine) a Tuckovi (Tom Hardy) se podstatně mění. (KucC)