• Segrestor

Film Tohle je válka mi silně připomíná jednu příhodu, kterou bich Vám rád zdělal. Nejprve bich chtěl ale říct, že pan Kubice žádnou chobotnicy nemá. Bidlí vedle nás a jěště z bráchou jsem u něj několikrát byli a nikdy jsem tam žádnou chobotnicy nevyděli. Má doma jen několyk kapříků. Ale když už jsem u toho, rád bych Vám jěště pověděl jednu pří hodu. Byli jsem jednou na víletě v Šumavskýh hvozdech a já se tam ztratil. Nebudete tomu věřit, ale našel mně jeden pán. Ne, vlastně dva páni. Vlastně to byli tři páni. Ale proč o tom mluvím. Já Vlastně nevím. Byl tam ten trpaslík a černoška a Batman. Jo, Batman, ten byl nejlepší. Dělali jsme pár fotek, byla s ním lägrace. Pořád říkal něco o Národním obrození, že prý i s malým kašpárkem se dá zahrát velký divadlo. Nevím jako proč. V lese, kam mně pak vy hodili, jsem chvíli jen tak přežíval. Normálně jsem lovyl borůfky nebo sbíral za jíce. Žádného jsem ale nesebral, pořád mi ti kurvi utíkali. Nakonec jsem se s přírodou na Šumavě tak sžil, že jsem vůbec nepocho pyl, proč tam jako se ty lidi přivazujou ke stromům. Už kuli Veverkám, se kterýma jsem se kamarádil, že jako nemohli na strom, kde měli domečki. Ještěže je pak ty stromy nakonec pokáceli, že se tam ty Veverky dostali. Ale to jsem odbočil. Chtěl jsem Pů vodně říct, že soused Kubice, takovej ten malej korpulentní pán v letech, je opravdu nevinej, nemá doma žádnou chobotnicy. Příště napýšu jak jsem vi děly klokany a ptákopysky na dolovený v nějaké Austrii či co. Vjenováno úskému kruhu bodrých komentátorů na ČSFD. Ne, nejsu debil.(12.6.2012)

Líbivě natočené, typicky klipovité, přesvícené a relativně i zábavné. Ačkoliv je to v jádru velice plochý film. Čekal bych více akce, méně romantiky, bylo to přesně naopak. Pine a Hardy jsou však velcí sympaťáci a ani Reese Witherspoon není úplně k zahození. Chemie mezi nimi funguje výtečně, takže až na pár digitálních kiksů a nudných scén jsem se celkem slušně bavil i s vědomím, že se jedná o předvídatelnou a v podstatě nenáročnou ptákovinu.(20.8.2012)

komedie postavená na stokrát použitých situacích a tisíckrát omletých frázích, ale díky ústřednímu duu tak neodolatelně sexy a nabitá jiskřením, že pod 4 jít nemůžu. Hlavně, McG je v akci velmi průměrný, ale naštěstí se zde o to vůbec nejedná a kdyby tam ten úvod a závěr nebyl a šlo by čistě jenom o souboj o Reese, mohlo by to být ještě lepší. A taky bych určitě nebyl nerad, kdyby tam těch duelových scén bylo více a byly lépe uzavírány. No, Hardy zase těžce vládne a Pine ty floutky opravdu umí.. Podruhé vidět nechci, ale kdo by si občas neužil fastfood(28.6.2012)

Příběhově průměr, ale kvůli němu si to snad nikdo nepouštěl. U cílové skupiny diváků očekávám nadprůměrnou spokojenost (ušmudlané 4*). Akce je, humoru v rámci žánru bohatě (pár výbuchů smíchu jsem absolvoval), škoda, že chybí napětí, to snímek shazuje, mohl mít kapku vyšší ambice. Takhle "jen" typický akční rom-com. Trochu mi připomíná Mizery, byť těm se rovnat nemůže. # příběh 6 | hudba 6 | humor 6 | akce 6 | napětí 1 | pustil bych si znovu 6(9.5.2012)

Rozpočet $65miliónovTržby USA $54,760,791Tržby Celosvetovo $156,974,557Tržby za predaj Blu-ray v USA $6,472,728 //počet predaných kusov 311,196Tržby za predaj DVD v USA $10,128,854 //počet predaných kusov 669,345║ Noóó dosť zavádzajúci film aj samotný názov, v prvom rade ide o jasnú komédiu kde akcia hrá druhé husle a dosť nevýrazné, lebo pokiaľ sa niečo zomelie tak je to v rýchlom strihu, prehľadnejšia akcia príde len záverom aj to sa rýchlejšie odbije než sa človek stihne nadýchnuť. V rámci zábavnosti a ako určitej oddychovky slušné, má to dobré obsadenie, hoci nevyužité, McG fakt nevie z hercov moc vyžmýkať, škoda, priemer. Malý bonus je milá reklama na TITANIC. /videl v kine: 60%/(26.4.2012)

• - Trishiino (Chelsea Handler) mobilní vyzvánění je skladba "Me So Horny" od 2 Live Crew, stejně jako Kale (Shia LaBeouf) ve filmu Disturbia (2007). (Reesam)

• - Nabídku na ztvárnění jedné z roli obdržel také James Franco, avšak po jejím zvážení ji odmítl. (Elwanelyn)

• - Lauren (Reese Witherspoon) a Tuck (Tom Hardy) sa prvý krát stretli v reštaurácii The Blarney Stone, ktorá skutočne existuje a nachádza sa v centre Vancouveru. (vander19)