Reklama

Reklama

Dva špičkoví agenti CIA, Tuck (Tom Hardy) a FDR (Chris Pine), jsou kamarádi na život a na smrt. To ovšem pouze do doby, než se oba zblázní do jedné a téže slečny - Lauren Scottová (Reese Witherspoon). Kariéristka Lauren Scottová je sice ve svém pracovním životě úspěšná, ale její milostný život je jedna velká katastrofa. Poté, co ji nechá přítel, kvůli kterému se přestěhovala z milované Atlanty, nemá na randění a hledání nového vztahu ani pomyšlení. S tím se ale nespokojí její praštěná kamarádka Trish, která ji přemluví, aby zkusila najít štěstí v lásce na internetové seznamce. Na internetu se seznámí se sympaťákem Tuckem a domluví si s ním rande. Aby to ale neměla tak jednoduché, ve videopůjčovně se jí do cesty připlete i pohledný hezoun FDR. Lauren se rozhodne randit prozatím s oběma, samozřejmě bez nejmenší potuchy, že oba kluci jsou nejlepšími kamarády a navíc top agenty CIA. Tuck a FDR doposud žili život jako v Bondovce - plný zbraní, rychlých aut i krásných žen, které až dosud nikdy nebrali příliš vážně. Tentokrát jsou ale oba přesvědčeni, že našli tu pravou. Zjištění, že se oba zamilovali do stejné dívky, jim ovšem jejich přátelství tak trochu pokazí. I když se dohodnou, že si půjdou z cesty, a Lauren neřeknou, že se znají, nebyli by to správní agenti, aby se vzdali své vysněné dívky tak snadno. Na řadu přichází série promyšlených špiónských útoků s jediným cílem - co nejvíce ztrapnit a zkazit rande toho druhého. Jak tato stále se stupňující bitva dopadne a pro koho se Lauren nakonec rozhodne? (Bontonfilm)

(více)

Videa (17)

Trailer 1

Recenze (794)

Superpero 

všechny recenze uživatele

Spíše takovej film pro holky. Není tam žádná normální akce, jen jakési debilní chaotické střílení od boku. Ústřední duo agentů je docela fajn, ale moc dobře se nedoplňujou a o nějaké chemii nemůže být řeč. Navíc postava Chrise Pinea má nejdebilnější jméno v historii kinematografie. Jmenovat se FDR, co to má kurva znamenat? Zní to jak mix přezdívky rappera a zkratky tajný organizace. No prostě blbé, jako celá tahle rychlokvaška. 50% ()

Pepinec 

všechny recenze uživatele

Na začátku jsem si říkal, že scénář téhle války nejspíš napsal Hurvínek, zrežíroval ji Spejbl a nejzajímavější role zbyla na Máničku. Jenže ejhle, ono se to celé nějak přetočilo. Hurvínek se rozepsal, Spejbl odložil frak a Mánička ze sebe udělala dokonalou lávku přes zčeřenou vodu oddělující dvě přátelská území. Každému z nich jsem věřil něco; jednomu bambulovi pistoli v ruce, druhému zase ruku pod sukní. Oba pánové by na oplátku měli věřit mně, že kdybych byl býval také obsazen, došlo by naplnění staré známé pořekadlo, že když se dva perou, třetí sbalí Reese. Co dodat? Jak se tady tak rozhlížím, je tohle asi první film na ČSFD, po kterém všichni hází tři hvězdy a on toho nedbaje má stejně 72%. Tak to já si hned přihodím, vtipných a svižných komedií nikdy není dost. P.S: "Sečetla jsem čísla, porovnala..." - A pak, že na velikosti nezáleží... :-D ()

Reklama

Pilda17 

všechny recenze uživatele

Dva rozdílní muži, největší přátelé a agenti CIA, kteří válčí o srdce jedné ženy. Nejedná se o typickou romantickou komedii, ale o originální romantickou komedii, se spoustou akce a pár špičkovými nápady. Neobvyklý boj začíná a i přes to, že vše oba vědí, začíná neskutečná jízda. V hlavní roli máme Reese Witherspoon, která se do role anděla hodila perfektně. Oba hlavní herci Tom Hardy a Chris Pine byli jak "nebe a dudy", ale také proto mělo vše své kouzlo. Příběh není nikterak originální, ale přesto zaujmout dokáže, poněvadž děj by vás mohl chytit. Já se od začátku bavil, proto hodnocení nedám nižší... 8/10 = 80% ()

Xmilden 

všechny recenze uživatele

Už od začátku bylo trošku jasné, který ze dvou soků tahá za kratší konec, ale přesto se občas nějaké povedené fórky najdou. Hlavně tedy scéna na paintballu mě dokonale odbourala, když se banda nezletilých hráčů třese strachy před našim Tomem Hardym a jsou raději zalezlí v bunkru. Beru to tak že tento film měl být spíše komedií nežli akční peckou. O Reese bych se takhle určitě nikdy nerval. 60% ()

Dever 

všechny recenze uživatele

// Distribútor: Fox // Počet premietajúcich kín v USA: 3,189 // Otvárací Víkend USA: $17,405,930 // Dvaja pohľadný ciciaci bojujúci o srdce nevinnej blondínky, niečo mi to pripomína..............už viem, Klišé. Film je jemne posypaný akčným žánrom, ochutený štipkou romantiky a upečený v slušnej dávke vtipných a zábavných scén. Na spríjemnenie večera je tento film tak akurát. ()

Galerie (41)

Zajímavosti (24)

  • Lauren (Reese Witherspoon) a Tuck (Tom Hardy) sa prvý krát stretli v reštaurácii The Blarney Stone, ktorá skutočne existuje a nachádza sa v centre Vancouveru. (vander19)
  • Stejně jako ve filmu Star Trek (2009) zazní i v tomto filmu skladba „Sabotage“ od Beastie Boys. V obou filmech se objevili Chris Pine (FDR), přičemž se sérií Star Trek má zkušenost i Tom Hardy (Tuck). Ve 2. minutě filmu je FDR tázán, jaký byznys ho přivádí. Odpoví, že je kapitánem na hodně velké lodi. Je to opět narážka na Star Trek, kde hraje kapitána Kirka na lodi Enterprise. (Illuminare)

Související novinky

Tom Hardy – Sněhurka nebo Batman?

Tom Hardy – Sněhurka nebo Batman?

28.10.2010

Možná obojí. Christopher Nolan jej určitě chce vidět v jedné z klíčových rolí třetího batmanovského filmu, jehož název by měl znít The Dark Knight Rises. Prozatím se neví, o jakou roli půjde, ale… (více)

Poldové jdou do nebe... a zpátky

Poldové jdou do nebe... a zpátky

17.08.2010

Akční fantasy R.I.P.D. (tedy něco jako „záhrobní policejní oddělení“) si vysnil McG (foto) a prosadil ji u studia Universal. Námět zní slibně: mladý policajt je zabit ve službě a odchází do nebe. Tam… (více)

Reklama

Reklama