Veľmi príjemná žánrová vychytávka, ktorá sa vykláňa z tradičnej osi romantických komédií. Podstata zápletky je síce stávka na istotu, no dôležité je, že film neberie sám seba skutočne vážne a je v ňom vidieť nadhľad, ktorí sa prenáša aj na hercov a tým-pádom aj na celkový dojem. Nebolo to ani príliš presladené a vôbec to nemali na svedomí akčné scény. Jednoducho tvorcovia sa trafili do správneho feelingu, kedy treba dať prednosť komédii pred romantikou tak, aby boli obe vyvážené a na svoje si v kine prišla aj mužská časť publika. Well done! 85%.(25.3.2012)

Nebudem tajiť, že ma na tento film zlákal Tom Hardy:) This Means War ma bavil v kamerových záberoch a v doťahovačkách medzi Tuckom a FDR. V romantickej línii film prestáva byť zaujímavý, skôr brutálne predvídateľný, čo sa snažia hlavne ku koncu zachrániť isté scenáristické kľučky. Ako komédia to obstojí tak na 50%, aj to som zhovievavá (na pár scénkach sa však dalo zasmiať). Oddychový účel film splnil, s čím som spokojná.(13.9.2012)

Dvaja neodolateľní sympaťáci a ešte prudko použiteľná Reese v pohodovej jednohubke s dobrými dialógmi, ktorá však trpí dodatočnými zostrihmi. Niektoré scény končia náhle (ustavičné zatmievačky sú fakt tragické), iné zle nadväzujú... Fakt škoda. Dúfam, že sa na BR dočkáme aspoň o nejakých 20 - 30 minút dlhšieho DC. Najlepšieho R-kového a viac akčného.(6.3.2012)

• Segrestor

Film Tohle je válka mi silně připomíná jednu příhodu, kterou bich Vám rád zdělal. Nejprve bich chtěl ale říct, že pan Kubice žádnou chobotnicy nemá. Bidlí vedle nás a jěště z bráchou jsem u něj několikrát byli a nikdy jsem tam žádnou chobotnicy nevyděli. Má doma jen několyk kapříků. Ale když už jsem u toho, rád bych Vám jěště pověděl jednu pří hodu. Byli jsem jednou na víletě v Šumavskýh hvozdech a já se tam ztratil. Nebudete tomu věřit, ale našel mně jeden pán. Ne, vlastně dva páni. Vlastně to byli tři páni. Ale proč o tom mluvím. Já Vlastně nevím. Byl tam ten trpaslík a černoška a Batman. Jo, Batman, ten byl nejlepší. Dělali jsme pár fotek, byla s ním lägrace. Pořád říkal něco o Národním obrození, že prý i s malým kašpárkem se dá zahrát velký divadlo. Nevím jako proč. V lese, kam mně pak vy hodili, jsem chvíli jen tak přežíval. Normálně jsem lovyl borůfky nebo sbíral za jíce. Žádného jsem ale nesebral, pořád mi ti kurvi utíkali. Nakonec jsem se s přírodou na Šumavě tak sžil, že jsem vůbec nepocho pyl, proč tam jako se ty lidi přivazujou ke stromům. Už kuli Veverkám, se kterýma jsem se kamarádil, že jako nemohli na strom, kde měli domečki. Ještěže je pak ty stromy nakonec pokáceli, že se tam ty Veverky dostali. Ale to jsem odbočil. Chtěl jsem Pů vodně říct, že soused Kubice, takovej ten malej korpulentní pán v letech, je opravdu nevinej, nemá doma žádnou chobotnicy. Příště napýšu jak jsem vi děly klokany a ptákopysky na dolovený v nějaké Austrii či co. Vjenováno úskému kruhu bodrých komentátorů na ČSFD. Ne, nejsu debil.(12.6.2012)

Přiznám, že jsem čekala trochu víc, protože jsem na to slyšela převážně velmi kladné názory. Podle mě to byla dobrá komedie, navíc mi to rychle uteklo, protože jsem se bavila, ale přišlo mi to jako průměrná romantická komedie, která byla akorát opepřená akčními scénami. Co mi ale naprosto unikalo, byl fakt, proč se Lauren vůbec kdy rozhodovala mezi Tuckem a FDR. Tady je FDR bez debat výherce. 3*(27.7.2012)

• - Většina gagů Trish (Chelsea Handler) byla čistá improvizace. (zajda404)

• - Film dostal původně označení R kvůli sexuálnímu podtextu některých scén. Později bylo hodnocení zmírněno na PG-13 a film se stal přístupnějším. (zajda404)

• - Ve scéně, kdy Maya (Gretal Montgomery) příjde do domu Fostra (Chris Pine), její účes se v jednotlivých scénách mění. (KucC)