Přiznám, že jsem čekala trochu víc, protože jsem na to slyšela převážně velmi kladné názory. Podle mě to byla dobrá komedie, navíc mi to rychle uteklo, protože jsem se bavila, ale přišlo mi to jako průměrná romantická komedie, která byla akorát opepřená akčními scénami. Co mi ale naprosto unikalo, byl fakt, proč se Lauren vůbec kdy rozhodovala mezi Tuckem a FDR. Tady je FDR bez debat výherce. 3*(27.7.2012)

Aj keď McG Terminatora moc nezvládol nie je to zlý režisér a pokiaľ mu sadne téma filmu, tak to bude boj. Herecké obsadenie je rozhodne fajn a myslím si že lepšie byť ani nemôže. Prekvapilo ma na filme ale to, že agentská zápletka hraje v podstate druhé husle. No vlastne sa všetko odohrajte len na začiatku a na konci, zvyšok patrí už len tej "romantickej" časti, v ktorej sledujeme boj špióna proti špiónovi, ktorý sa snažia o Reese Witherspoonovú. Ma to rozhodne dobre nápady, akcie sú tiež fajn, hudobný doprovod fajn ladí a celé je to v podstate fajn zábava až na to, že keby chcel tak Til Schweiger by to mohol s nimi ukončiť rýchlejšie. 85% - 4*(5.5.2012)

Když si předem uvědomíte, co od americké romantické komedie můžete očekávat a naučíte se určité scény ignorovat, u některých dialogů dělat, jakože nezazněly a u neakceptovatelných herců předstírat dočasnou slepotu, máte šanci na momentální nenáročný relax u TV (všimněte si, že nenabádám k návštěvě kina!). I mně se občas takovéto duchovní cvičení podaří, ovšem s velkou mírou kompenzace charismatem alespoň jedné osoby a několika vtipných scén. Zmíněnou klíčovou postavou je zde Tom Hardy, o kterém jsem do této chvíle netušila, že se umí smát a musím přiznat, že mě jeho úsměv okouzlil stejně, jako pro něj nezvyklá romantická poloha. Navíc mě baví se dívat, jak se dva muži předvádí, chtějí-li získat srdce, nebo cokoliv jiného, jedné ženy, jen bylo velmi zatěžko zůstávat nestrannou, zatímco Reese Witherspoon vcelku dokazovala, že je o co stát, ne už tak Hardyho sok, který milostné zápolení degradoval na velmi nerovný boj, za mě předem prohraný. Pokud se to zdá málo na udělení tří hvězdiček, přihodím ještě jeden dojem - bylo vidět, že si všichni natáčení užívají a nejspíš se jejich pohoda přenesla i na mě :-).(31.1.2013)

Námětově to samozřejmě neřeším. Dva agenti s přifouklým egem, oba nezadaní (jeden dlouhodobě, druhý děvkař), jedna sličná blondýnka a rande naslepo; a hle, oba se zakoukali do stejné. Jaká to náhoda!! Domluví se na pravidlech, a jelikož jsou to špičkoví agenti, využívají moderní špionské technologie pro okouzlení své vyvolené. Tu hraje Reese Witherspoon, neskutečně ji to sekne a spolu s dvojicí Chris Pine a Tom Hardy tvoří ten hlavní důvod, proč filmu věnovat svůj volný čas. Objektivnost dalších řádků tohoto komentáře pak hodně záleží na tom, jak mi film sedl. A to celkem slušně. Svěží dialogy, zábava bez mozku, přisprostlá kamarádka, stylizace, která proráží strop, nadsazené akční pasáže. Hloubku od filmu McG je naivní čekat, ale určitá nerozhodnost vadí (víc akce, víc romantiky nebo víc humoru?) a navíc je to skutečně až takový slalom. Takže budu se lišit a hlásat, že jsem nakonec spokojený, jen skutečně škoda té rychlosti až zbrklosti, se kterou jsou nám předkládané jednotlivé scény.(3.6.2012)

Spíše takovej film pro holky. Není tam žádná normální akce, jen jakési debilní chaotické střílení od boku. Ústřední duo agentů je docela fajn, ale moc dobře se nedoplňujou a o nějaké chemii nemůže být řeč. Navíc postava Chrise Pinea má nejdebilnější jméno v historii kinematografie. Jmenovat se FDR, co to má kurva znamenat? Zní to jak mix přezdívky rappera a zkratky tajný organizace. No prostě blbé, jako celá tahle rychlokvaška. 50%(6.7.2013)