V příběhu o dospívání a hledání svého plného potenciálu sledujeme Sáru ve věku od 25 do 35. Jak z ní může být moderní nezávislá žena, když má tolik snů o vztahu jako z pohádky? Popis naší doby, doby, kdy Bůh je mrtev, rodiče se rozvedli a politika je plná korupce - v době, kdy lidé více než kdy jindy musí bojovat, definovat sebe a najít své vlastní životy. (strelenaL)

hazaba

Na první pohled nenápadný film, který však vypovídá hodně o naší době a osudu mnoha žen. Mezi čím se rozhodnout - láskou? kariérou? dítětem? Svým způsobem končí dobře. Skvělá hlavní představitelka, dobré i některé vedlejší postavy, fajn hudba. Malé mínusy - hlavně na začátku trochu zkratkovité, a taky mi zpočátku neseděla kamera, která filmu dávala jakoby nádech amatérismu. ()

aluna

Holka, co se musela i chtěla se vším porvat sama si nabrnkne borečka, kterýmu koule rostou s vědomím, že on je ten, kdo se stará, je potřebnej a má zasloužený právo na nošení kalhot (aspoň nohavičku, prosíím). Když zjistí, že slečna se nají i bez něj, přestane ty kalhoty pro jejich důkaz radši i sundávat a vyjde najevo, že ho její nová práce dvakrát nevzrušuje. Tak slečna jde za kariérou a chlapec dál pokračuje v honbě (za pocitem potřebenství). Holka to byla silná, ale i ty nejsilnější občas zaškobrtnou a, pokud to neděláte často, rozhodně není pro druhý obtíží říct si o podání ruky. Naopak je někdy hezký, cejtit se důležitě. Zdravě! se oprostit od svejch pseudohrdostí a pseudomindráků by všem ušetřilo fůru energie. V praxi to tak hladce nefunguje, ale často by stačilo fakt málo...ega. ()

maruli

Film o možná osudové lásce /což víme vždycky až potom, co o ni přijdeme/, hledání, rozhodnutí a poznání, o ženě, která chtěla všechno perfektní a přitom jí to, co se perfektnímu mohlo nejvíce přiblížit, uteklo mezi prsty. Všechno naservírováno tak, abyste sami rozhodli, jestli se koná happy-end nebo ne. Neb věčné téma kompromisů ženy-kariéristky a té velmi tenké hranice únosnosti, na níž umí ubalancovat jenom někteří.. ()