• Kicune

Není to špatný nápad interakce se psem, který je sprostý, hulí trávu, krade a oblejza žensky. Je ovšem potřeba přistoupit na netradiční humor a překousnout hlavní postavu Wifreda, smířit se se stále ustrašeným výrazem Elijah Wooda a nenechat se unudit k smrti. Toto soudím po dvou dílech seriálu, který mě ničím nezaujal a nedonutil se podívat na další díly.(8.1.2012)

Koho by napadlo vymyslet něco takového? A otázka druhá, koho by napadlo to dokonce zfilmovat? Asi nikoho by jste si řekli, ale to jste na omylu, někoho to přeci jen napadlo a rozhodně nešlápl vedle, ač jde o totální blbost, stejně vás to donutí se zasmát a budete chtít víc a budete si připadat stále hloupěji, že na to stále koukáte a ještě se tomu smějete.(31.1.2013)

Puvodni serial byl na me az moc temny, priznam se. US verze me prekvapive az paradoxne bavi vic. Jedna z opravdu mala vyjimek, kdy je US verze nejake serie minimalne stejne "zabavna". Nastesti si nechali Jasona Ganna, co s Elijah Woodem dobre funguje. Mam rad depresivni humor, byt je to kombinace vskutku bizarni. Mam rad bizarni filmy/serialy. Ikdyz jsem se az trochu stydel, jak moc hlasite a hlavne uprimne jsem se rozesmal u uvodni sebevrazedne sceny... :](10.9.2012)

Předstírám, že netuším o 2. sérii, jelikož první se mi zdá tak schopně ucelená, že není třeba pokračování. Na poměry jiných současných seriálů, které jsou tolik vyzdvihovány mi bere Wilfred nejednou dech, směle provokuje, popichuje, dotýká se lidských stránek osobnosti, o kterých kolikrát jakože nic nevíme, přestože jsou zásadní. Ke všemu mi to celé dobrodružství psa s člověkem připadá mnohem víc humoruplné, než například povrchní vtípky newyorčanů v HIMYM (nic proti HIMYM samozřejmě).(26.1.2013)

TV-seriál. Seriál, který staví na kvalitním černém humoru, který jistě není pro každého, ale pro mě je to trefa do černého. Děkuji uživatelce chezush za skvělý tip. PS: BEAUTIFUL THEME SONG. | 1.série (85%), 2.série (80%), 3.série 1/13 (75%), 4.série 0/10 (??%) > Průměr: 80% (4*) |(24.11.2015)

• - Jason Gann, predstaviteľ Wilfreda, stvárnil túto rolu aj v pôvodnom austrálskom seriáli Wilfred (od r. 2007). (Hydra Foy)