Nápad, který se zprvu zdá jako naprosto idiotský, se zdá naprosto idiotský i na pohled druhý. To ale neznamená, že z něj nejde vytřískat hromada opravdu vtipných situací a gagů. To se také v prvních dvou řadách daří. Americký Wilfred ale bohužel trpí tím, že si nemůže dovolit podobný luxus jako jeho australský předchůdce - tedy natočit dvě řady a dost. FX se tak rozhodlo poslat Wilfreda pod vedením Davida Zuckermana do třetí sezóny. A po dalších třinácti epizodách se zdá, že na pohled třetí už ten naprosto idiotský nápad není vůbec tak lákavý.(30.9.2013)

• Vecko99

Pilot a dalších pár dílů se mi zdály fakt dobrý. Skvělý nápad, který jsem zatím v žádném jiném seriálu neviděl, ale bohužel postupem času už jsou jednotlivé díly slabší a slabší. Fóry už nejsou vtipné, často i trapné a bohužel se tam vlastně ani nic neděje. Klidně bych uvítal, kdyby odpadlo pár pokusů o vtip a aspoň trochu se jednotlivé postavy posouvaly dál.(11.12.2012)

Príjemná zábava, ktorá ale po viacerých dieloch stráca na údernosti a celkový koncept začína byť pomaly ale isto otravný. Má to veľa jasných momentov u ktorých sa dá zadrhnúť smiechom u iných je zas nuda a trápnosť na prvom mieste. Ku koncu to začína byť poriadne nevyrovnané, ale ako taký dobrý pocit pretrváva ... slabšie 4*(2.10.2011)

Zajímavý nápad a rozhodně (svým způsobem) nenudný seriál, na druhou stranu si to ale nějak nedokážu představit roztahané na několik dílů. Pilot mi zatím asi stačil, možná časem v TV... P.S. Elijah se občas nějak divně cuká - že by chlapec neuměl hrát tak dobře, jak jsem si o něm před sedmi lety myslel?(31.7.2011)

Australský originál sice neznám a i když nemám v lásce remaky, tak tenhle počin má jedno velké plus: skvělého Elijaha Wooda, kterého jsem si už dlouho přála vidět v něčem delším, nežli je filmový formát. Proto jsem za Wilfreda více než vděčná. Zvláště když se jedná o tak "originální" postavu (kterou sice už někdo jednou zahrál), ale Elijah je Elijah:)(10.7.2011)

• - Jason Gann, predstaviteľ Wilfreda, stvárnil túto rolu aj v pôvodnom austrálskom seriáli Wilfred (od r. 2007). (Hydra Foy)