Wilfred (TV seriál)

Wilfred

Komedie

USA, 2011 - 2014, 18 h 47 min (Minutáž: 49x23 min)

Elijah Wood, Jason Gann, Fiona Gubelmann, Dorian Brown, Chris Klein, Allison Mack, Rodney To, Gerry Bednob, Ethan Suplee, Al Sapienza, Maxim Knight, Ed Helms, Rashida Jones, Jane Kaczmarek, Nestor Carbonell, John Michael Higgins, Rhea Perlman, Peter Stormare, Dwight Yoakam, Gabriella Pession, Brian Baumgartner, George Coe, Jared Gilmore, Robin Williams, Damon Herriman, Jenny Mollen, Irene Choi, Keegan-Michael Key, Olivia Rose Keegan, Katrina Mathers, John Alton, Andy McPhee, Megan Albertus, Kyle Davis, Matt Riedy, Kyle Mooney, Kari Coleman, Diane Robin, Tom Virtue, Tom Gallop, Michael James Bell, Charles Esten, Jera Sky, E.J. Callahan, Tess Paras, Jimmy Scanlon, Nikki Hahn, Wayne Wilderson, Gibson Bobby Sjobeck, Ursula Burton, Katie Wallack, Jim Jansen, Mary Steenburgen, Eric Stoltz, Katy Mixon, Ray Wise, Steven Weber, Rob Riggle, Don Swayze, Bob Gunton, Eugene Byrd, Derick Alexander, Brad Dourif, Gil Birmingham, Angela Kinsey, Zachary Knighton, Vincent M. Ward, Barry Watson, Gina Gershon, Kristen Schaal, Randee Heller, James Remar, Lance Reddick, Alex Weed, Harriet Sansom Harris, Julie Hagerty, Rutger Hauer, William Baldwin, Mimi Rogers, Tobin Bell, Candi Milo
  • evilmind

Australskou předlohu neznám, tak nemůžu soudit, kde/jestli se v US verzi stala chyba. Samotný nápad se psem, kterého Elijah vidí jako člověka, je samozřejmě skvělý - a množství běžných psích úkonů, viděných v takhle neobvyklém podání, rázem vyvolává salvy smíchu. Jenže se to bohužel docela rychle okouká, už v půlce sezony jsem musel hodně bojovat, abych to dojel do konce. Kdyby se z nejlepších scén sestříhal celovečerák, tak možná, takhle bych do druhé řady už určitě nešel...(5.1.2012)

Puvodni serial byl na me az moc temny, priznam se. US verze me prekvapive az paradoxne bavi vic. Jedna z opravdu mala vyjimek, kdy je US verze nejake serie minimalne stejne "zabavna". Nastesti si nechali Jasona Ganna, co s Elijah Woodem dobre funguje. Mam rad depresivni humor, byt je to kombinace vskutku bizarni. Mam rad bizarni filmy/serialy. Ikdyz jsem se az trochu stydel, jak moc hlasite a hlavne uprimne jsem se rozesmal u uvodni sebevrazedne sceny... :](10.9.2012)

TV-seriál. Seriál, který staví na kvalitním černém humoru, který jistě není pro každého, ale pro mě je to trefa do černého. Děkuji uživatelce chezush za skvělý tip. PS: BEAUTIFUL THEME SONG. | 1.série (85%), 2.série (80%), 3.série 1/13 (75%), 4.série 0/10 (??%) > Průměr: 80% (4*) |(24.11.2015)

Teda ono je to vtipné, ale tak zvláštním způsobem, že jsem si na to dlouho nemohla zvyknout. Hodně netradiční humor s pořádnou dávkou černého humoru a depresivní kamerou, který tedy rozhodně není pro každého (a troufám si tvrdit, že doopravdy skalních fanoušků, co by viděli jeden díl desetkrát bude docela málo). Ani nevím, k čemu by to šlo přirovnat (vynecháme-li původní seriálovou předlohu). Každopádně netuctový seriál se skvělým Elijahem Woodem a Ethanem Supleem, ale přiznvám se, jednou vidět ano, podruhé vidět nemusím. Ten humor přeci jen není úplně šálek mého čaje. Ale doopravdy oceňuji fakt, že se do tohoto seriálu američtí tvůrci pustili, na amerických TV obrazovkách s relativně tradičními seriálovými koncepty musí WIlfred působit jak sněžení na Sahaře. 65%(26.4.2013)

Zajímavý nápad a rozhodně (svým způsobem) nenudný seriál, na druhou stranu si to ale nějak nedokážu představit roztahané na několik dílů. Pilot mi zatím asi stačil, možná časem v TV... P.S. Elijah se občas nějak divně cuká - že by chlapec neuměl hrát tak dobře, jak jsem si o něm před sedmi lety myslel?(31.7.2011)

• - Jason Gann, predstaviteľ Wilfreda, stvárnil túto rolu aj v pôvodnom austrálskom seriáli Wilfred (od r. 2007). (Hydra Foy)