• Laerry
  ****

  Australský originál sice neznám a i když nemám v lásce remaky, tak tenhle počin má jedno velké plus: skvělého Elijaha Wooda, kterého jsem si už dlouho přála vidět v něčem delším, nežli je filmový formát. Proto jsem za Wilfreda více než vděčná. Zvláště když se jedná o tak "originální" postavu (kterou sice už někdo jednou zahrál), ale Elijah je Elijah:)(10.7.2011)

 • ren-g
  ****

  Bohužel jsem viděl pouze pár dílů původního australského seriálu, ale americká verze mi přijde vtipnější. I když jak pro koho. Určitě tenhle seriál není pro každého. Komu nesedne styl humoru Jasona Ganna, ten bude seriál zatracovat. Ale na druhou stranu, komu Wilfred a jeho australská angličtina sedne, ten se bude výborně bavit. Přece jenom, pes, který hulí a dělá naschvály, kdo by ho neměl rád:) Jsem zvědav, co vše se vymyslí v druhé sérii, zatím to vypadá poměrně slibně.(13.7.2012)

 • Olík
  ****

  "Pes, který hulí, nekouše" Tak tenhle "vořech" mě opravdu baví.........takovým čpějícím, oplzlým, zablešeným a koncepty počurávajícím způsobem. Bongem prohnat zelený list, lízat si genitálie a vést existencionální moudra o modrookých hobitech, to je Wilfred........nejlepší přítel, ne úplně každého člověka.(21.5.2014)

 • JohnCZ
  ****

  Tak trochu podivný seriál stavící na absurdním, ale ve své podstatě rozhodně ne hloupém humoru. Je bizardní, je sexistický, občas trochu nechutný, ale často hodně vtipný. Jason Gann jako chlápek v kostýmu psa se silně australským akcentem nemá chybu a jeho hlášky pronášené často s vážnou tváří baví stejně jako sebedestruktivní Ryan, který Wilfreda celé dny hlídá. Samotný seriál ale rozhodně není jen komedie, děj se postupně vyvíjí a záhada se vyjasňuje. Nechybí ani romantická zápletka v podobě Wilfredovy paničky Jenny. Po zhlédnutí všech 4. sérií musím konstatovat, že to rozhodně není seriál po každého a upřímně mě rozuzlení trochu zklamalo. A to jak ze strany Wilfreda, tak ze strany Jenny - myšlenka pěkná, ale něco finálovému dílu chybělo. Navzdory tomu jsem se seriálem spokojen. Jak se říká: důležitější je cesta než-li cíl a to u Wilfreda platí dvojnásobně.(21.8.2014)

 • Blue.Shark
  ****

  Wilfred je tak trochu jiný komediální seriál. V tom se mi líbí. V jednom případě vám seriál nenaservíruje vtipy přímo před nos a vy je tak musíte pochopit, popřípadě pro jejich pochopení použít google. V druhém případě přichází na řadu místy až záchodový humor v podání chlupáče Wilfreda. Zápletky dílů jsou na komediální seriál hodně originální a dokážou vyvolat i jiné emoce, než jen smích. Potlesk si potom seriál zaslouží za závěry řad, které patří k tomu nejintenzivnějšímu, co jsem na poli komediálních seriálů mohl vidět. Elijah Wood na mě zpočátku působil trochu nepatřičně, protože ho mám stále zafixovaného v roli Froda (Ještě aby ne! Vždyť ten chlap se asi rozhodnul nestárnout, nebo co). Za pár dílů ten pocit ale byl pryč a já si mohl vychutnat umění obou ústředních postav, kterým role sedly jako prdel na hrnec. Jsem zvědavý na poslední řadu.(31.12.2013)

 • - Jason Gann, predstaviteľ Wilfreda, stvárnil túto rolu aj v pôvodnom austrálskom seriáli Wilfred (od r. 2007). (Hydra Foy)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace