• feeme
  *****

  Předstírám, že netuším o 2. sérii, jelikož první se mi zdá tak schopně ucelená, že není třeba pokračování. Na poměry jiných současných seriálů, které jsou tolik vyzdvihovány mi bere Wilfred nejednou dech, směle provokuje, popichuje, dotýká se lidských stránek osobnosti, o kterých kolikrát jakože nic nevíme, přestože jsou zásadní. Ke všemu mi to celé dobrodružství psa s člověkem připadá mnohem víc humoruplné, než například povrchní vtípky newyorčanů v HIMYM (nic proti HIMYM samozřejmě).(26.1.2013)

 • Košoun
  ****

  Australský originál, stejně jako většina zde, jsem neviděl, ale americký Wilfred mě dostal. Sarkastický Wilfred a dokonalý Elijah Wood, který mě jako člověk baví mnohem víc než jako hobit. Není to ten typ sitcomu, kde byste se smáli v dlouhých křečích, ale spíš lehký propracovaný humor, těžící ze psa v lidské podobě. HAF!(17.11.2012)

 • Greg25
  ***

  Teda ono je to vtipné, ale tak zvláštním způsobem, že jsem si na to dlouho nemohla zvyknout. Hodně netradiční humor s pořádnou dávkou černého humoru a depresivní kamerou, který tedy rozhodně není pro každého (a troufám si tvrdit, že doopravdy skalních fanoušků, co by viděli jeden díl desetkrát bude docela málo). Ani nevím, k čemu by to šlo přirovnat (vynecháme-li původní seriálovou předlohu). Každopádně netuctový seriál se skvělým Elijahem Woodem a Ethanem Supleem, ale přiznvám se, jednou vidět ano, podruhé vidět nemusím. Ten humor přeci jen není úplně šálek mého čaje. Ale doopravdy oceňuji fakt, že se do tohoto seriálu američtí tvůrci pustili, na amerických TV obrazovkách s relativně tradičními seriálovými koncepty musí WIlfred působit jak sněžení na Sahaře. 65%(26.4.2013)

 • fatal_
  ***

  Nápad, který se zprvu zdá jako naprosto idiotský, se zdá naprosto idiotský i na pohled druhý. To ale neznamená, že z něj nejde vytřískat hromada opravdu vtipných situací a gagů. To se také v prvních dvou řadách daří. Americký Wilfred ale bohužel trpí tím, že si nemůže dovolit podobný luxus jako jeho australský předchůdce - tedy natočit dvě řady a dost. FX se tak rozhodlo poslat Wilfreda pod vedením Davida Zuckermana do třetí sezóny. A po dalších třinácti epizodách se zdá, že na pohled třetí už ten naprosto idiotský nápad není vůbec tak lákavý.(30.9.2013)

 • Hydra Foy
  ****

  Pôvodného Wilfreda som nevidela, tak nemôžem porovnávať a čo som videla tu, nuž... rozhodne to nie je pre každého. Ak vám Wilfredov humor sadne a pristúpite na jeho hru, potom sa (ako ja) určite zabavíte. Každý diel nebol dokonalý a niektoré som úprimne ani ja tak celkom nepochopila, ale postupne som si Jasona Ganna jednoducho zamilovala aj s celým jeho podivným psím životom a protivnou povahou a ku koncu série som sa už prichytila pri tom, že sa na jeho ďalšie dobrodružstvá teším(10.10.2011)

 • - Jason Gann, predstaviteľ Wilfreda, stvárnil túto rolu aj v pôvodnom austrálskom seriáli Wilfred (od r. 2007). (Hydra Foy)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace