Wilfred (TV seriál)

Wilfred

Komedie

USA, 2011 - 2014, 18 h 47 min (Minutáž: 49x23 min)

Elijah Wood, Jason Gann, Fiona Gubelmann, Dorian Brown, Chris Klein, Allison Mack, Rodney To, Gerry Bednob, Ethan Suplee, Al Sapienza, Maxim Knight, Ed Helms, Rashida Jones, Jane Kaczmarek, Nestor Carbonell, John Michael Higgins, Rhea Perlman, Peter Stormare, Dwight Yoakam, Gabriella Pession, Brian Baumgartner, George Coe, Jared Gilmore, Robin Williams, Damon Herriman, Jenny Mollen, Irene Choi, Keegan-Michael Key, Olivia Rose Keegan, Katrina Mathers, John Alton, Andy McPhee, Megan Albertus, Kyle Davis, Matt Riedy, Kyle Mooney, Kari Coleman, Diane Robin, Tom Virtue, Tom Gallop, Michael James Bell, Charles Esten, Jera Sky, E.J. Callahan, Tess Paras, Jimmy Scanlon, Nikki Hahn, Wayne Wilderson, Gibson Bobby Sjobeck, Ursula Burton, Katie Wallack, Jim Jansen, Mary Steenburgen, Eric Stoltz, Katy Mixon, Ray Wise, Steven Weber, Rob Riggle, Don Swayze, Bob Gunton, Eugene Byrd, Derick Alexander, Brad Dourif, Gil Birmingham, Angela Kinsey, Zachary Knighton, Vincent M. Ward, Barry Watson, Gina Gershon, Kristen Schaal, Randee Heller, James Remar, Lance Reddick, Alex Weed, Harriet Sansom Harris, Julie Hagerty, Rutger Hauer, William Baldwin, Mimi Rogers, Tobin Bell, Candi Milo, Gwen Van Dam, Dixie Perkinson, Rachel Sterling
  • umbjaz

Taky to určitě znáte. návrat domů téměř uprostřed noci. Zima, hlad, nuda. kotel hoří, maslo je taky, tak už jen ta nuda. rychle smotanej joint a puštěná televise mi z ničeho nic vlévá slzi do očí. Ano přesně tak, zrovna dávaj první díl Wilfreda (teda jeho novější verze) a já chčiju smíchy až do konečných tytulků. :) snad se budu bavit celou serii. PS: Jak série pokračuje, tak se to stává celkem nudnou záležitostí. prvotní euforie opadla a hlavně jsem zahlídl pár dílů původního Australského serial a jeho obsazení mi přišlo šťastnější...(26.10.2012)

TV-seriál. Seriál, který staví na kvalitním černém humoru, který jistě není pro každého, ale pro mě je to trefa do černého. Děkuji uživatelce chezush za skvělý tip. PS: BEAUTIFUL THEME SONG. | 1.série (85%), 2.série (80%), 3.série 1/13 (75%), 4.série 0/10 (??%) > Průměr: 80% (4*) |(24.11.2015)

Nápad, který se zprvu zdá jako naprosto idiotský, se zdá naprosto idiotský i na pohled druhý. To ale neznamená, že z něj nejde vytřískat hromada opravdu vtipných situací a gagů. To se také v prvních dvou řadách daří. Americký Wilfred ale bohužel trpí tím, že si nemůže dovolit podobný luxus jako jeho australský předchůdce - tedy natočit dvě řady a dost. FX se tak rozhodlo poslat Wilfreda pod vedením Davida Zuckermana do třetí sezóny. A po dalších třinácti epizodách se zdá, že na pohled třetí už ten naprosto idiotský nápad není vůbec tak lákavý.(30.9.2013)

Každému by občas bodol nejaký ten Wilfred! A tým nemyslím skutočného psa, ale týpka na húlenie, poprípade na poposunutie, či vyčkanie zlého rozhodnutia v živote. Wilfred je neskutočný pohoďák aj keď niekedy jemu a Ryanovi chcete riadne prijebať! Veľmi ma dostali všetky cliffhangere v jednotlivých sériách a záverečnú časť ani nebolo treba :/ Hodnotené po absolútnom finále seriálu.(29.6.2011)

Australský originál, stejně jako většina zde, jsem neviděl, ale americký Wilfred mě dostal. Sarkastický Wilfred a dokonalý Elijah Wood, který mě jako člověk baví mnohem víc než jako hobit. Není to ten typ sitcomu, kde byste se smáli v dlouhých křečích, ale spíš lehký propracovaný humor, těžící ze psa v lidské podobě. HAF!(17.11.2012)

• - Jason Gann, predstaviteľ Wilfreda, stvárnil túto rolu aj v pôvodnom austrálskom seriáli Wilfred (od r. 2007). (Hydra Foy)