Australský originál sice neznám a i když nemám v lásce remaky, tak tenhle počin má jedno velké plus: skvělého Elijaha Wooda, kterého jsem si už dlouho přála vidět v něčem delším, nežli je filmový formát. Proto jsem za Wilfreda více než vděčná. Zvláště když se jedná o tak "originální" postavu (kterou sice už někdo jednou zahrál), ale Elijah je Elijah:)(10.7.2011)

Bohužel jsem viděl pouze pár dílů původního australského seriálu, ale americká verze mi přijde vtipnější. I když jak pro koho. Určitě tenhle seriál není pro každého. Komu nesedne styl humoru Jasona Ganna, ten bude seriál zatracovat. Ale na druhou stranu, komu Wilfred a jeho australská angličtina sedne, ten se bude výborně bavit. Přece jenom, pes, který hulí a dělá naschvály, kdo by ho neměl rád:) Jsem zvědav, co vše se vymyslí v druhé sérii, zatím to vypadá poměrně slibně.(13.7.2012)

"Pes, který hulí, nekouše" Tak tenhle "vořech" mě opravdu baví.........takovým čpějícím, oplzlým, zablešeným a koncepty počurávajícím způsobem. Bongem prohnat zelený list, lízat si genitálie a vést existencionální moudra o modrookých hobitech, to je Wilfred........nejlepší přítel, ne úplně každého člověka.(21.5.2014)

Tak trochu podivný seriál stavící na absurdním, ale ve své podstatě rozhodně ne hloupém humoru. Je bizardní, je sexistický, občas trochu nechutný, ale často hodně vtipný. Jason Gann jako chlápek v kostýmu psa se silně australským akcentem nemá chybu a jeho hlášky pronášené často s vážnou tváří baví stejně jako sebedestruktivní Ryan, který Wilfreda celé dny hlídá. Samotný seriál ale rozhodně není jen komedie, děj se postupně vyvíjí a záhada se vyjasňuje. Nechybí ani romantická zápletka v podobě Wilfredovy paničky Jenny. Po zhlédnutí všech 4. sérií musím konstatovat, že to rozhodně není seriál po každého a upřímně mě rozuzlení trochu zklamalo. A to jak ze strany Wilfreda, tak ze strany Jenny - myšlenka pěkná, ale něco finálovému dílu chybělo. Navzdory tomu jsem se seriálem spokojen. Jak se říká: důležitější je cesta než-li cíl a to u Wilfreda platí dvojnásobně.(21.8.2014)

Wilfred je tak trochu jiný komediální seriál. V tom se mi líbí. V jednom případě vám seriál nenaservíruje vtipy přímo před nos a vy je tak musíte pochopit, popřípadě pro jejich pochopení použít google. V druhém případě přichází na řadu místy až záchodový humor v podání chlupáče Wilfreda. Zápletky dílů jsou na komediální seriál hodně originální a dokážou vyvolat i jiné emoce, než jen smích. Potlesk si potom seriál zaslouží za závěry řad, které patří k tomu nejintenzivnějšímu, co jsem na poli komediálních seriálů mohl vidět. Elijah Wood na mě zpočátku působil trochu nepatřičně, protože ho mám stále zafixovaného v roli Froda (Ještě aby ne! Vždyť ten chlap se asi rozhodnul nestárnout, nebo co). Za pár dílů ten pocit ale byl pryč a já si mohl vychutnat umění obou ústředních postav, kterým role sedly jako prdel na hrnec. Jsem zvědavý na poslední řadu.(31.12.2013)

• - Jason Gann, predstaviteľ Wilfreda, stvárnil túto rolu aj v pôvodnom austrálskom seriáli Wilfred (od r. 2007). (Hydra Foy)