Bál jsem se, jak to zahraje Wood ale potěšil mě. Je to skvělý komediální seriál, ve kterém dominuje Ethan, který tam hází jeden vtip za druhým. Mě se to vůbec nezdálo nudné nebo trapné, jak tu někteří píší. Ale každý má jiný smysl pro humor a mě tenhle styl sedl. Škoda, že se seriál nechytl celkem mě to začínalo bavit. Originál jsem neviděl, takže s tímhle remakem nemám problém.(4.2.2013)

Pôvodného Wilfreda som nevidela, tak nemôžem porovnávať a čo som videla tu, nuž... rozhodne to nie je pre každého. Ak vám Wilfredov humor sadne a pristúpite na jeho hru, potom sa (ako ja) určite zabavíte. Každý diel nebol dokonalý a niektoré som úprimne ani ja tak celkom nepochopila, ale postupne som si Jasona Ganna jednoducho zamilovala aj s celým jeho podivným psím životom a protivnou povahou a ku koncu série som sa už prichytila pri tom, že sa na jeho ďalšie dobrodružstvá teším(10.10.2011)

Príjemná zábava, ktorá ale po viacerých dieloch stráca na údernosti a celkový koncept začína byť pomaly ale isto otravný. Má to veľa jasných momentov u ktorých sa dá zadrhnúť smiechom u iných je zas nuda a trápnosť na prvom mieste. Ku koncu to začína byť poriadne nevyrovnané, ale ako taký dobrý pocit pretrváva ... slabšie 4*(2.10.2011)

Předstírám, že netuším o 2. sérii, jelikož první se mi zdá tak schopně ucelená, že není třeba pokračování. Na poměry jiných současných seriálů, které jsou tolik vyzdvihovány mi bere Wilfred nejednou dech, směle provokuje, popichuje, dotýká se lidských stránek osobnosti, o kterých kolikrát jakože nic nevíme, přestože jsou zásadní. Ke všemu mi to celé dobrodružství psa s člověkem připadá mnohem víc humoruplné, než například povrchní vtípky newyorčanů v HIMYM (nic proti HIMYM samozřejmě).(26.1.2013)

Koho by napadlo vymyslet něco takového? A otázka druhá, koho by napadlo to dokonce zfilmovat? Asi nikoho by jste si řekli, ale to jste na omylu, někoho to přeci jen napadlo a rozhodně nešlápl vedle, ač jde o totální blbost, stejně vás to donutí se zasmát a budete chtít víc a budete si připadat stále hloupěji, že na to stále koukáte a ještě se tomu smějete.(31.1.2013)

• - Jason Gann, predstaviteľ Wilfreda, stvárnil túto rolu aj v pôvodnom austrálskom seriáli Wilfred (od r. 2007). (Hydra Foy)