poster

Potulné pohádkové divadlo (TV film)

Pohádka / Komedie

Československo, 1974, 47 min

Režie:

Jiří Vanýsek
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV filmu (3)

 • D.Moore
  ***

  Trojice netradičních pohádek, z nichž první je bohužel celkem nudná (kromě bezvadného Kopeckého ji zachraňuje ještě výstup Bolka Polívky a Arnošta Goldflama), druhá dobrá a třetí taková nijaká a příliš dlouhá... Pokračování Potulného pohádkového divadla, které Jiří Vanýsek s takřka totožným hereckým týmem natočil o rok později, dopadlo mnohem, mnohem lépe.Tenhle první díl je k vidění zde: http://www.youtube.com/watch?v=eD9Eq0hkkEQ&feature=related(2.12.2011)

 • roswelll
  *****

  Zajímavá pohádková trilogie, kde se objevili tři hlavní protagonisté filmového humoru u nás - Kopecký, Polívka, Donutil. Krásné spojení.(25.3.2017)

 • rottencom
  ****

  Nejsem znalec vína a proto rozlišuju na ty, které mi chutnají a nechutnají (dajú sa a nedajú)....U pohádek jsem na tom podobně a proto rozlišuju stejně tak - a u Potulného pohádkového divadla můžu říct "dá sa" Ale i když sa dá, tak sa ptám kde? V televizi naposledy v 2010, na netu zákaz (kvůli duševnímu vlastnictví asi pana Vanýska) a na DVD se to asi hned tak neobjeví...takže bod dolů za dostupnost.(10.4.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace