Přátelské setkání Marie Rottrové a jejích hostů. (oficiální text distributora)

igi B.

Činčily s tímhle pořadem neřádem nemají sice nic do činění, leč ryze symboligicky jsou možná zviřátka čilá - ale smrdí. A ani se nakonec jeden nediví, že ta tušašká popkuktůra je dnes po dvaceti letech v takových smradlavých sračkách... %-( - - - - - Poprvé viděno v lehkém rauši po dvaceti letech 20.3.2013 na pozdněnoční >veřejnosrádní jebničce< , hodhodcení 34., komentář zde činný coby čtverácky čtvrtý - 20.3.2013) ()

triatlet

Pohoda s Marií Rottrovou. Záleží na výběru hostů. Osobně mám radši, když převládají pěvecká vystoupení Marie Rottrové. V Činčin se víc mluví. ()

otík

Viděl jsem vánoční vydání z roku 1992 s Pilarkou, Ebenem či Kaiserem, ale absolutně mě to neoslovilo. Spousta vánočních písniček jsou sice fajn, ale ničím neohromí. Povídání také nemělo šanci zaujmout. Dvě hvězdy pouze za Marušku, Ebena a Ypsilonku. Třináctidílný hudebně-zábavný pořad z let 1992 - 1994. ()

Bohemák

Nic proti paní Rottrové (působí jako profesionální moderátorka), ale tohle je dost nuda. To lepší z nezáživného českého popíku, ale jinak nic. ()

Paity

Pro fanoušky Marie Rottrové to bude určitě milé setkání. Pro nás trochu mladší to může fungovat pouze jako rozšíření povědomí o českému šoubyznysu. ()