Zwei Kessel Buntes (TV pořad)

Čtvrtníček, Šteindler a Vávra heute

Čtvrtníček, Šteindler, Vávra a Laufer uvádějí

Čtvrtníček, Šteindler, Vávra a Laufer podvádějí

Čtvrtníček, Šteindler a Vávra

Komedie

Česko, 1999, 32 min

Parodovat je vděčné. Jenže když se to nepovede, propast trapnosti je o to hlubší. Když se to ale zase umí a autoři se nebojí říznout hluboko, tak je to paráda - jako tady.(6.11.2011)

Čtvrtníček dělá to, co umí. Paroduje. A to je určitě dobře. Otázka je, jestli je to na nějaký dlohodobější pořad. Já si to nemyslím.(25.5.2012)

• WANDRWALL

Parodovat cokoli je snadné! Není k tomu zapotřebí toho moc umět....Jedni se parodií na pořad, který má dost lidi spjato s jistým obdobím v jejich životě, baví, jiní přepínají. Dnešní dospívající už nechápou ani jedno ani druhé. tedy ani proč se vysílal pořad spřátelených zemí, ani proč se někdo směje něčemu z roku 1999. Inu čas se nedá zastavit a tak dospívají pomalu ti, co už neví co to byl rok 1999, a zdejší pokusy o zábavu.*** (19.10.2010)(19.10.2010)

Soda sice už trochu vyprchala, ale jako osvědčené projímadlo pořád ještě dokáže spolehlivě zkazit zbytek večera ;-o ... Naja, also: Prosit und Alles Gute!(6.12.2011)

.. a to mají mazlíčkové rádi.(21.8.2010)