Film o filmu Největší z Čechů (TV film)

Dokumentární / Krátkometrážní

Česko, 2010, 14 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (9)

• Fingon

On i ona, co namluvili komentář k tomuto filmu o filmu, působili tak apaticky, až to bylo otravné.(29.8.2010)

• Katullka

Tohle je vážně strašné... ale úplně strašné. Žádná informace nedává smysl. Kecy Švarcové a tomu muži z divadla jsou neúnosné i na mě.... Uf. Uf. UF!(2.9.2012)

• 5150

10%.. V tomto případě platí, že Film o filmu raději neměl vzniknout. Tvůrci tohoto dokumentu vzbudili v divákovi pouze pocit, že se jedná o něco laciného, amatérského.. přitom samotný film vůbec špatný není, o čemž svědčí mimo jiné 7 nominací na České Lvy.(17.8.2012)

• 6thSun

Tohle mě jako mělo nalákat? Ne no.(28.8.2010)

• mr.filo

Očekávání střídá nové očekávání .... a asi začnu očekávat film v TV. Je to taky taková pakárna sešmodrchaná na koleni?(4.3.2012)

• MTHRFCKR

Film o filmu, který mě vůbec nepřesvědčil o nějaké kvalitě snímku. Ještě, že existuje trailer, který naopak zaujmul velice. :)(25.8.2010)

• eagle-eye

Bylo záměrem tohoto filmu o filmu diváka do kina přilákat nebo odradit od návštěvy. Protože mám Sedláčka a Plesla docela v oblibě, na film určitě půjdu, avšak ti co ho neznají se asi tímto dokumentem zdaleka nalákat nedají...(7.9.2010)

Pokus o zajímavé pojetí Filmu o filmu. O Filmu samotném vám toho moc neřekne, ale působil tak divně, že jsem se o film začal zajímat. Takže úkol splnil :-)(29.8.2010)

Nemyslím si že je to špatné. Vzhledem k tomu, že mě to ještě více navnadilo k návštěvě kina, tak hodnotím pozitivně.(10.8.2011)