• etienne

I. seria - 35%, II. seria - 60% (po troch častiach)(3.9.2011)

RJ to má opravdu sakra těžké, až se tomu nedá ani uvěřit. Pravidlo jednotlivých dílů má jasný koncept. Nejdříve se něco podělá, vyústí z toho nakonec dobrý konec a na konci dílu, se zase něco podělá. Takže vždy je se na co těšit. Ale závěr druhé řady to u mě pohřbil a můžeme být rádi, že není žádné další pokračování.(15.4.2017)

Videl som prvých šesť epizód a ďalšie už ani nepotrebujem. Ide o priemer(v tých lepších častiach seriálu) po všetkých stránkach. Ďalší pohľad do americkej školy kde sa looser chce dostať pod sukňu najväčšej kosti na škole(aké originálne). Je tu aj ten neohrabaný kamoš, ktorí vie ako a kedy povzbudiť, nie futbalový, ale basketbalový tým a samozrejme šiplaný rodičia. Vlastne si to zobralo niečo a možno aj všetko z ostatných teen komédií a natrieskalo do tohto seriálu. Prirátajte si tú cool modernú hudbu čo frčí na MTV :( a máte vymaľované. Kopia Superbadu sa snaží no s ničím originálnym to ťažko vyhrá. A pritom trailer bol taký skvelý. 50% a tom som prižmúril jedno oko.(3.8.2010)

Americká komedie ze střední školy. V historii seriálů existovaly lepší kousky se stejnou tématikou, ale vzhledem k tomu, že jsem měla nutkání příběh sledovat až do konce, zaslouží si o tu jednu hvězdičku navíc.(6.11.2011)

Tak ohraný téma - a přesto pobaví. I když k dokonalosti chybí mnoho, na tenhle seriál se kouknu ráda znovu. Hodně vtipné a sympaticky podané. PS: freddyho komentář je zajímavý a výstižný.(25.10.2010)

• - Mezi představiteli čerstvých středoškoláků se objevili i herci, kteří ve školních lavicích už "nějaký ten rok" neseděli. R. J. Berger (Paul Iacono) by svou snahu o krásnou spolužačku Jenny Swanson (Amber Lancaster) jistě ještě uvážil, její představitelce Amber bylo totiž v době natáčení již 29 let. Teenager nebyl ani představitel R. J.ova objemného kamaráda Milese Jareb Dauplaise, který si mohl ještě před uvedením prvních epizod seriálu pochutnat na dortu se 30 svíčkami. (oje)