poster

Avenged Sevenfold: Live in the L.B.C. & Diamonds in the Rough (koncert)

Hudební / Dokumentární

USA, 2008

 • goniss
  *****

  O tom že jsou dobří v metalovém světě žádná. Jsou prostě skvělí, úžasní. Rev je bůh a Synyster je magor, protože naučit se jeho sola zvladne jenom další magor :D. Viděla jsem dost živáků v takové podobě,ale tohle je vážně jeden z nejlešpích, co jsem kdy viděla... a že jich bylo hodně... Ne prostě A7X,nemam slov. A to nemluvi o jejich klipech např. A Little Pieace of heaven, kdy mi tahle jejich 'spešl' nahravka připomina Tima Burtona a jeho animáče (Mrtvá nevěsta). Klobrc dole :)(8.12.2011)

 • Billy.3
  *****

  Jeden z nejlepších koncertů jaké jsem kdy viděl. Všichni členové kapely nám předvádí úžasnou show v čele s nezaměnitelným a jedinečným hlasem M. Shadowa, který zní živě snad ještě lépe než na CD. + neustálá ohnivá show + Cover Walk od legendy Pantera + bombardování hlavních postav spodním prádlem od ženské části publika = jednoznačný výsledek.(5.11.2010)

 • movieband
  *****

  Kurevsky nadupaný koncert! Critical Aclaim to rozjel svou energičností, která gradovala s každou nastávající písní. Second Heartbeat spolu s Gunslingerem, A little piece of heaven a písní Afterlife mě totálně odrovnalo a dohnalo málem k srdeční zástavě. Kamera fungovala, tak dobře, že jsem si připadal, jako bych byl přímo na Long Beach a sledoval celý koncert naživo. Chlapi z A7 jsou neskutečně sympatičtí a po čertech výborní hudebníci. Škoda Reva. Na tomhle koncertě si asi naposled zahrál. Vyřádil se, ale sakra dobře. Jeho bicí mi budou dlouho doznívat v uších. Joey Jordison od Slipknotů má u mě rovnocenného protivníka/bubeníka v jeho podobě. Budiž mu země lehká. Říká se, že každý člověk bude mít ráj sobě samému přizpůsobený. Doufám, že ho v tom mojem metalovém nebi potkám. 98%(15.6.2014)

 • Tristaver
  *****

  Počáteční Critical Acclaim mě překvapivě moc nenavnadil, ale Second Heartbeat (byť bohužel zkrácený) už to rozjel ve velkém. Je škoda, že koncert byl nakonec tak krátký, protože tohle mělo všechno. Efekty, skvělý zvuk, šikovnou práci s kamerou a především pak entuziasmus A7X, na nichž byl vidět neskutečný zápal. Scream a Seize the Day za mě (možná překvapivě) nejlepší, které byly navíc následovány příjemným coverem Walk, který fanoušek úžasně zvládl - a zároveň mě příjemně překvapilo, jak si M. Shadows užíval fanouškovy výzvy ke vstupu do písničky. Ukázalo se, že A7X jsou neskutečně sympatičtí kluci, na jejichž další návštěvu ČR se moc těším. Jen mě mrzí, že už u toho nemůže být The Rev. Obrovská ztráta nejen pro kapelu, ale také pro celý metalový svět. Nejvíc je to vidět na tom smutném faktu, kolik písniček A7X stojí na extrémních bicích. PS: Synyster Gates je bůh!(5.4.2016)

 • Satan
  *****

  R.I.P. Rev...tohohle týpka nahradit je zhola nemožné. Btw cool nápad s vířivkou a M. Shadows má neskutečný postřeh :) Cover Walk odzpívaný jedním z fanoušků považuju za hřeb koncertu. Postupem času se zdá koncert příliš krátký (+ moc songů z nového alba na úkor starších pecek) a vyloženě nasere zkrácený Second Heartbeat, ale tak to už je život...(3.8.2010)

 • - Po nešťastné smrti bubeníka Jimmyho "The Rev" Sullivena z 28. 12. 2009 byl ve skupině nahrazen Mikem Portnoyem ze skupiny Dream Theater. Od roku 2011 je bubeníkem Arin Iljeay. (Stanley619)

 • - Jedná se o první živé vystoupení skupiny Avenged Sevenfold, které bylo vydáno na DVD. (Stanley619)

 • - Během koncertu vybrali členové skupiny jednoho fanouška z hlediště, který si mohl zazpívat na jevišti cover verzi písničky "Walk" od skupiny Pantera. (Stanley619)