8/10 Tak kombo Robert a Zidan (docela by me zajimalo, zda mu tak nekde realne rikaji, bo to sedi jak prdel na hrnec ;]]) jede jak cip. I reditel Jirka se da vydrzet stejne jako ti ostani po polski mluvici, ale Jara Plesl nad sebou uz ponekolikate lame hul a Robert by si to mel taky uvedomit a konecne tohoto sveho milce kopnout do prd...e, bo ten mu zmasti svou pritomnosti kazdy film ;[[(21.11.2011)

• Hanys_

Beru, že od televizního filmu nemůžu čekat zázraky, ale takovouhle "sračku" jsem od Sedláčka nečekal..Zhlédnuto hlavně kvůli místním reáliím, které místy způsobovaly záchvat smíchu (tohle ocení jen "našinec"), ale nakonec i přes tohle lákadlo jsem měl problém Sráče dokoukat. Závěrečná přestřelka byla jak z té nejlepší parodie na krimi filmy.(22.11.2011)

S tímhle si Sedláček ostudu neudělá, byť Koblovského ultratelevizní snímání a hlavně hnusné svícení mě málem odehnalo od obrazovky. Ale celkově to kupodivu funguje, hlavně díky výborným hereckým výkonům (to si prostě režisér umí pohlídat) a ostře skeptickému podtónu. V ranku českého televizního filmu nadprůměr.(6.11.2011)

Skvělá třinecká variace na heist movie žánr, plná skvěle dávkovaných hlášek, občasného (fungujícího) napětí i neskrývané společenské kritičnosti (byť stále v zábavně žánrovém těstíčku). Taky vám připadalo, že Sedláček výborně čerpá ze Scorseseho nebo De Palmy a přesně ví, jak vybalancovat grotesknost svých postav s jejich démoničností? Jinak nevím, ale stejně jako u jiných režisérových filmů mi i ve Sráčích hrozně vadila zvuková stopa - snad je to jen subjektivní dojem, ale dialogům bylo rozumět tak mizerně, že se občas ztrácel i smysl celé scény... (podobný problém jsem měl i u Mužů v říji a Největšího z Čechů).(15.9.2011)

No doufám, že se Robert Sedláček bude věnovat klasickým filmům a ne TV tvorbě. Sráči nejsou sice špatný film, ale Bartoška jako záporák ? Vidět o lítat s bouchačkou byl fajn zážitek. Zbytek castingu už tak špatný není a například Čtvrtníček byl úžasný. Na TV film to špatné nebylo, ale kdyby to mělo jít normálně do distribuce tak bude hodnocení horší.(9.11.2011)

• - Natáčení probíhalo v Třinci a Ostravě. (Giuseppe)

• - Filmový štáb, který natáčel záběry v pokojích hotelu Steel, byl v hotelu po dobu natáčení také skutečně ubytován. (Roman.Ticka)

• - Scénárista filmu Zdeněk Zapletal si ve filmu střihl cameo dispečera Oldy v BBA Security, konkrétně muže sedícího u monitorů ve scéně na konci filmu. (Monna.CZ)