Good Vibrations

Krátkometrážní / Animovaný

Francie, 2010, 4 min

Jérémy Clapin

• Dever

// Production Companies: Technology Entertainment and Design //(5.5.2011)

Pozor na zbíječky !(26.8.2010)

:D :D Kurvatojedokonalé :D(10.11.2010)

Presne to vystihuje beh dnešného sveta. Ľudia už nemajú vo zvyku veci naprávať, len prejdú okolo a nechajú to tak, netrápi ich čo sa stane ostatným, hlavné je, že oni to už majú za sebou a zas utekajú ďalej. Mali by sme si brať príklad od starších ľudí, ktorí nežijú takým uponáhlaným životom ako my, majú čas sa zastaviť a všímať si svet okolo nás a sem tam aj dáku tú chybu opravia.(31.12.2010)

-3* po shlédnutí skvělého Clapinova filmu Kde je moje tělo? , od kterého jsem znal jen jeho starší Skhizein, jsem dostal chuť i na ostatní kraťasy. Tento je taky docela emotivní, i když na druhou stranu prostý ... tím však nemyslím prostoduchý. [ PŘÍBĚH: 0 /// SMYSL: 1 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 1+ /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: X (3*MAX) ](6.1.2020)

Režisér Jérémy Clapin svoju zlú a škaredú animáciu chcel zakryť zaujímavým vykreslením ľudskej tváre. To sa mu podľa mňa čiastočne aj podarilo, ľudia vyzerajú vskutku dobre. Celý filmík je celkom zábavný a keby k tomu bol pridaný trochu lepší dej, prípadne trošku viac vtipov, tak by to kľudne mohlo siahať aj na najvyššie méty hodnotenia. Súhlasím s komentárom, ktorý sem napísal Kwaichi.(28.6.2013)

Snímok vytvorený vrámci edukatívneho PR projektu "The Responsibility Project" poisťovacej firmy :-)(13.1.2012)

Kde nic tu nic. Čekal jsem nějakou vtipnější pointu. Zase na druhou stranu nebyly to ztracené 4 minuty...(6.2.2011)