Fu Zhong Yuan (Austin Wai) je mladý bojovník, který má zdědit vedení mafiánského Dračího klanu. Jeho sourozenci však vypustí do oběhu dopisy, které zpochybňují jeho vlastní rodokmen, který údajně tvrdí, že je původem Mongol. Fu musí odhalit pravdu, smést pochybnosti o svém nejasném původu a ukázat svou loajalitu současnému vůdci Hanovi. (Epistemolog)

Modiwish

Jedna z dalších polozapomenutých pecek! V hlavní roli se ukáže Austin Wai, jehož elastičnost a agilnost by mu kdejaký gymnasta záviděl. Při jeho soubojích vše dynamicky plynulo a mělo to šmrnc. Jediné "mínus" má tento film hned v začátcích, ve své zmatečnosti a rychlému vyrojení postav...pokud to přečkáte, nebudete litovat. Hlavně oceňuji, že ani jedna z protistran nebyla v "konfliktu" nevinně a nakonec tragický závěr byl "dílem" obou dvou, tzv. společná vina. Sám jsem podobný konec čekal. Opravdu jsem se bavil a časté souboje a pomalé odkrývání děje a celkové mozaiky mě neuvěřitelně bavilo a jakmile vše do sebe zapadlo, došlo k vyeskalovanému konci, který měl všechny potřebné ingredience k tomu, abych film nakonec ohodnotil 4*. ()