Reklama

Reklama

Režisér filmu "Darling" Johan Kling je zpět s komedií o sexu, kleptomanii, podvádění, akné, alkoholu a intrik. Film je klasickou komedií z 21.století o lidské slabosti a právu nebýt tak perfektní. V malé uličce ve Stockholmu, v malém divadle se skupina mladých ambiciózních žen zabývajícím amatérským divadlem v čele s chladnou, ale citlivou režisérkou Katjou snaží prorazit. Může začít 48 hodinová podívaná plná intrik a různých komplikací. (strelenaL)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (17)

playboxguest 

všechny recenze uživatele

Birdman na druhou, bez létajících a stojících ptáků, bez lesbických jazykolamů, bez šikovné kamery a už úplně bez emocí. Chvála šťastné ruce castingu, že tu půlku stopáže koulí těma svejma neskutečnejma modrejma kukadlama Susanne Thorson. Ale zabít scénáristu, že jinak většina stopáže nestojí ani za zvednutí obočí. Radši jsem přemýšlela o dužině ananasu a bylo to mnohem více fascinující než dění na obrazovce. Příště si se Susanne radši znovu pustím Phuket, nebo budu nad těma jejíma očičkama slintat dvě hodiny u fotky a furt to bude mít víc šťávy. On i Birdman mi proti tomuhle připadá koukatelnější, ač mi způsobil drobný nádor na mém květákovém mozečku. 30% ()

emma53 

všechny recenze uživatele

Puss určitě patří mezi ty snímky, které si musí svého diváka najít. Takové originální divadlo v podzemním divadélku malých rozměrů pro trpělivé. I když vzhledem k takovému množství chodeb a zákoutí berte ty rozměry s rezervou:-) A souhlasím s tím, že závěr s bezdomovcem byl opravdu epesní. Kdo máte chuť na něco mírně absurdního, tak by tohle mohlo být top pravé ()

Reklama

Gertruda.W 

všechny recenze uživatele

Komorní komedie zachycující obyčejný život členů divadelní společnosti a nejbližšího okolí malého divadla v jakémsi městě. Je jedno, ve kterém. Klidně by se to mohlo odehrávat u nás v ČR. Jen si nejsem jistá, zda by to naši filmaři zvládli. Škoda, že už se u nás nic takového netočí. Jednoduchost je totiž pokročilá lekce. ()

Vodnářka 

všechny recenze uživatele

Spousta žen, několik mužů, umění a divadlo. Ideální prostředí pro problémy, milion komplikovaných vztahů, pomluv, nenávisti, lásky, omylů, snů, ale i nadšení a naději pro lepší zítřky. Odporný majitel, sympatický zvukař, zájemce o koupi prostor, který se z největšího nepřítele stává zachráncem a sebestředný krasavec s košilí od cheescaku, při jehož řečech má člověk pocit, že v jeho životě byli zatím samí milí muži. A taky režisér Johan Kling, který se na všechno dokáže dívat s obrovským nadhledem, nadsázkou a ironií, že se při těch všech nepříjemných chvílích s naprostým pochopením ze srdce zasmějete. ()

Fr 

všechny recenze uživatele

,,NĚKDY SE CÍTÍM TAK... OSAMĚLE. NIKDO MI NEROZUMÍ. NIKDO NECHÁPE, JAK JE TO TĚŽKÉ. BYLA JSEM VZHŮRU MINULOU NOC, A DĚLALA JSEM SI STAROSTI O PŘEDSTAVENÍ, STAROSTI O SCÉNÁŘI, O NAŠÍ FINANČNÍ SITUACI. NIKDO NA TO NEMYSLÍ.“..... /// Tohle je nějakej film pro uchyláky? Nebo milovníky kredenců? Divadelní společnost, který šéfuje Katja, zkouší hru, kterou sama napsala. A dějou se tam divadelní věci! Jsou tu herci, herečky, tahle krade, ta je těhotná, teď sem přišel houmelesák.... TO UŽ SE DNESKA NETOČÍ NORMÁLNÍ KOMEDIE?? Já tyhle filmový ,,kumšty“ nějak špatně ,,nesu“. JSI PATETICKÝ! Ty vole – HODINU PADESÁT!!!! Zklamaná holka ,,při těle“ začíná chlastat...... (to já měl udělat před hodinou a půl). Mimozemský druhy vztahů a vtipe vylez z houmelesáka - spícího v divadle (cítíte to??). Jsem unavenej kecama o hovně. NEMŮŽEŠ STÁLE JEN PŘIJÍMAT, MUSÍŠ TAKÉ DÁVAT! Ty krávo, švédskej Shakespeare! Kredenc to má za sebou (tak odporné a hnusné....). V Norsku mají Anderse Behringa Breivika a Švédi na to jdou filmem. PREJ KOMEDIE??? Tak to pak Troška točí pornáče!! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Německá ,,TROJKA“ se mi zdála zbytečně vtipná. 2.) Moc bych chtěl vidět chlápka, jak čuchá k ženskejm spoďárům (jasně, kdyby našel trencle mohlo bejt hůř...) a holku sedět na záchodě (vono vleže, tam toho moc neudělá...). 3.) Je děsná legrace, když bejvalej upír chodí v županu. 4.) Nevím, ve který asijský knize jsou nejhezčí obrázky. 5.) Thx za titulky ,,MsCrazyWolf“. /// PŘÍBĚH * HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ ne ()

Galerie (16)

Reklama

Reklama